Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  70 ..  80 ..  90 ..  100 ..  110 ..  120 ..  130 ..  140 ..  142  143     всички  напред  последна
 Re: Камерафони - новини и дискусии
Автор: hotsnail   
Дата:   15-02-22 00:08

бобин може да си измисляш как лошите Самсунг са го счупили Пикселите, но факта е че на Самсунг получавам обновявания много преди Пикселите и редовно вече повече от година.

Виж какво говорят сега по американските ревюта

https://www.youtube.com/watch?v=YiOdsiheCw8


Пиксела приключи. Сега всички си казват направо - не работи.
 Re: Камерафони - новини и дискусии
Автор: bobyn   
Дата:   15-02-22 09:19

Киро, за какво да гледам американски ревюта, след като телефона ми е в джоба/на бюрото по цял ден?! Работи си без никакви грижи. Имаше наистина проблемче след декемврийския ъпдейт, но си го оправиха.

Ти ако искаш си вярвай на платените ревюта, аз ще продължа да си вярвам на очите.
 Re: Камерафони - новини и дискусии
Автор: hotsnail   
Дата:   15-02-22 09:59

Не става дума за платени ревюта. Американските сайтове са националисти. Ако Самсунг или Японски или Китайски телефон е на нивото на Епъл или Гугъл в общи линии не го харесват.

Сега си казват поддръжката на пиксела не става и обещават само 3 ъпгрейда.

Явно не е само декемврийския ъпдейт. Цяла есен явно да вкарвали различни глупости.

Ето този цяла година тръбеше какво чудо невиждано е пиксел 6 - "магически" бил. Изненанда Януари каза, че спира да го ползва, защото е проблемен.

https://youtu.be/wJ7A1C_HzEE


Човека си разказва подробно кое и как не работи.

Тия дни за последния ъпдейт от Февруари дискутират как са счупили wifi.....

Какво вярване.....гугъл се насраха.

Това със само 3 версии Андроид и то ли е проблем на Самсунг? Как така Самсунг осигурява 4 версии на Андройд а Гугъл 3?

Гугъл се оправдаваха със Самсунг и Куалком. Ама явно и Самсунг и Куалком си поддържат нещата поне 4 години всъщност 5...оооо изненанда лъжите на Гугъл лъснаха.



Публикацията е редактирана (15-02-22 10:05)
 Re: Камерафони - новини и дискусии
Автор: bobyn   
Дата:   15-02-22 10:20

Аз ти казвам, че всичко си работи, ти продължаваш да ми разправяш как американците са шовинисти и какво бил казал някакъв, дето се храни от ревюта на нови телефони. [smilie10]

"Това със само 3 версии Андроид и то ли е проблем на Самсунг? Как така Самсунг осигурява 4 версии на Андройд а Гугъл 3?"

Прави разлика между осигурява и обещава. Щото едните вече няколко години осигуряват каквото са казали, а дали обещаното от Самсунг ще стане и колко и как ще стане, засега предстои да видим в далечното бъдеще...
 Re: Камерафони - новини и дискусии
Автор: stukloplast   
Дата:   15-02-22 11:04

Не му се впрягай на Киро. Такъв си е човека. Ако имаше нещо вярно в неговите брътвежи,аз вече три пъти щях да съм фалиран от алчната китайска армия, два пъти да съм родил след анални издевателства и "мечо пух" да си е сложил моя гола снимка за тапет на телефона.
 Re: Камерафони - новини и дискусии
Автор: hotsnail   
Дата:   15-02-22 11:23

Bobbyn Samsung си осигуряват обновяванията. Още от S2 имам наблюдения и до сега проблем с обновяване не е имало. До сега бяха 1:1 с Гугъл. За напред са една година повече.

А за пиксела само целия интернет реве, но при теб няма проблем…добре ще повярваме, че всички в света са троли…..

https://9to5google.com/2022/02/08/pixel-6-wi-fi-issues-february/

https://www.androidauthority.com/pixel-6-february-update-wi-fi-3103115/

androidpolice

Още 20 линка да постна или 40 колко?



Публикацията е редактирана (15-02-22 11:24)
 Re: Камерафони - новини и дискусии
Автор: bobyn   
Дата:   15-02-22 11:43

[URL=http://vfl.ru/fotos/750fc3fb38043482.html]
http://images.vfl.ru/ii/1644917996/750fc3fb/38043482_m.png

[/URL]

Киро и 440 линка да постнеш, като си работи WiFi-то, файда няма :-)
 Re: Камерафони - новини и дискусии
Автор: hotsnail   
Дата:   15-02-22 12:42

Пожелавам ти да не си сред хората, на които не им работи телефона. За съжаление явно доста хора имат големи ядове с пикселите

Иначе гледам, че Оппо и Хаселблад още показват някакви неща


https://fdn.gsmarena.com/imgroot/news/22/02/oppo-hasselblad-collab-confirmed/inline/-1200/gsmarena_0


50MP IMX766, 1/1.56” за широката и нормалната (Малко е дребен нормалния сензор спрямо Шаоми и Самсунг, ама...)
13MP, 5x телефото.

Дано пъ да докарат нещо приемливо тая година.
 Re: Камерафони - новини и дискусии
Автор: deandimov   
Дата:   15-02-22 17:25

Здравейте.Със Самсунг S20+ съм.Когато рекордвам видео независимо от резолюция и настройки,установявам лагване при движение на телефона,както по хоризонтала така и по вертикала.Някой с подобен проблем при Самсунг???
 Re: Камерафони - новини и дискусии
Автор: lamerko   
Дата:   15-02-22 17:52

Хм... проблем при Самсунг? Невъзможно! [smilie5]

По питанката: може би ако има качен някъде семпъл, където ясно се вижда проблема - ще бъде по-информативно.
 Re: Камерафони - новини и дискусии
Автор: hotsnail   
Дата:   15-02-22 18:16

Това е стабилизацията най-вероятно. Телефона се опитва да компенсира разни малки вибрации. Като тръгнеш да го местиш има малък интервал в който телефона не е наясно с намерението ти. Дали просто си трепериш или реално искаш да прекадрираш. Особено забележимо е ако си зумнал и картинката не помръдва в началото и после изведнъж тръгва. При мен на ултрата се усеща дори без да заснема видео само докато кадрира на 30х например.

Пробвайте без стабилизация и вижте дали е същото.

Също е важно да се отбележи, че имат две системи за стабилизация на видео едната е хардуерна а другата софтуерна. Изключете и двете за пробата.



Публикацията е редактирана (15-02-22 18:17)
 Re: Камерафони - новини и дискусии
Автор: deandimov   
Дата:   15-02-22 18:32

Пробвах и с изключена стабилизация(електронната не я ползвам) и проблема си остава.И със зум и без зум, пак засича.Също тествах и с други приложения за камера и нещата бяха абсолютно същите.Да се надявам, че със следващите ъпдейти, може да се оправят нещата.... [smilie5] [smilie5]
 Re: Камерафони - новини и дискусии
Автор: hotsnail   
Дата:   15-02-22 19:05

Хмм сега го пробвах на моя s20 ultra.

Със стабилизация се получава нещо подобно. След като спра да въртя телефона, картината продължава да се мести малко време.

Ама на 60 кадъра и без стабилизация няма такова нещо.

Пробвайте и 60 кадъра вместо стандартните 30.



Публикацията е редактирана (15-02-22 19:05)
 Re: Камерафони - новини и дискусии
Автор: Sassho   
Дата:   15-02-22 19:36

Подробности около геймърската Red Magic 7




..и като стана въпрос за стабилизация :

Авангардните OPPO предлагат безпрецедентна 5-измерна OIS [smilie5]





Публикацията е редактирана (15-02-22 19:39)
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  70 ..  80 ..  90 ..  100 ..  110 ..  120 ..  130 ..  140 ..  142  143     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.