Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Това вече е грозно
Автор: SSG   
Дата:   24-01-21 17:36

Аз реклами не виждам почити навсякъде! Ако обаче заобиколят методите ми на защита просто ще си изтрия профила и ще спра да влизам тук, а рекламите на който са му интересни да ги гледа!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Това вече е грозно
Автор: guciguci   
Дата:   24-01-21 18:18

Абе,хора,аз не съм против рекламите. Пуснах темата,за да отбележа ,че карето за реклами в Форум е станало доста голямо. В базар и други секции си е нормално. Само във Форум е нараснало към 3 пъти

Отговори на това съобщение
 Re: Това вече е грозно
Автор: hotsnail   
Дата:   24-01-21 18:21

не знам какво гледате. Аз тука виждам предимно реклами свързани с фотография - фото студио някое, foto магазин нещо. Понякога сладкарница Неделя или Технополис или някой абсорбатор..... все полезни бизнеси.

Има само една реклама отгоре и толкова. Нито е претоварено, нито е насред съдържанието......

Аз и предложих алтернатива - някаква малка такса на месец за многфо тънко обидните типове като SSG. Нема безплатно пич. Сървера ток арчи, интернета пари струва, дисковете пари струват.... как да ги плащат без реклами хората?

Дори се замислих, че ФФ има възможност да предоставя и по-скъпи услуги - например ревюта на снимки с опитни фотографи, конкурси с рекламна цел за разни фирми, облачен бекъп.... има доста варианти за монетизиране на фотографски сайтове.

Вярно в България е смешено малък пазара, но....



Публикацията е редактирана (24-01-21 18:22)

Отговори на това съобщение
 Re: Това вече е грозно
Автор: mitpis   
Дата:   24-01-21 19:41

Рекламите са необходимо зло за съществуването на сайта, аз просто не им обръщам внимание, какво толкова, защо човек трябва да се прави на ощипана мома?!

Отговори на това съобщение
 Re: Това вече е грозно
Автор: wlad   
Дата:   24-01-21 20:07

Вместо да им търсим цаката, вярвам не е лошо да кликаме на тях чат-пат ... [smile]
Аз така разбирам общността, каквато би следвала да е и този сайт.

Отговори на това съобщение
 Re: Това вече е грозно
Автор: metodiev_martin   
Дата:   24-01-21 21:22

Преди години имаше такава идея за плащане и елиминиране на рекламите, не зная какво се случи с нея.
В българските условия, това не би работило. Още повече, тези които биха платили, след това биха искали да получат качествено съдържание - нещо което на този етап е доста трудно откриваемо тук...

Отговори на това съобщение
 Re: Това вече е грозно
Автор: nsirakov   
Дата:   25-01-21 14:04

гуци... оправиха го... сега карето е нормално

Отговори на това съобщение
 Re: Това вече е грозно
Автор: guciguci   
Дата:   25-01-21 15:48

Да,така е

Отговори на това съобщение
 Re: Това вече е грозно
Автор: hotsnail   
Дата:   25-01-21 17:31

отгоре го оправиха. Сега обаче има вече по 5 карета на страница. Като няколко са омесени в съдържанието. Има и в базара и в галериите. хахахах и всички освен горното са едрички.....

да са живи и здрави, дано стигат парите да плащат разходите.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »