Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Помещение за фото студио - Бургас
Автор: Gothic_Man   
Дата:   27-11-20 13:40

Здравейте хора.
След няколкогодишно отсъствие от страната се установявам отново в Бургас.
Търся ентусиасти с атристично и креативно мислене за съвместно наемане на помещение за студио тук. Сериозни хора със сериозни намерения са добре дошли. Имам доста интересни предложения и възможности за снимане. Представлявам една кастингова агенция и имаме уникален достъп до моделна база.

За повече информация и контакт:
+44 7783623805 - Viber;
+359 885 009833 - за обаждания;

http://www.facebook.com/costadinoff

http://mkostadinov.co.uk/


 Re: Помещение за фото студио - Бургас
Автор: Gothic_Man   
Дата:   01-12-20 14:43

[beer] Up [beer] up [beer]
Няма смели хора ...
[beer] Up [beer] up [beer]

 Re: Помещение за фото студио - Бургас
Автор: Gothic_Man   
Дата:   09-12-20 17:20

Имаме вече набелязано място и поне още един сигурен човек за тази идея. Очакваме още един да се включи.

 Re: Помещение за фото студио - Бургас
Автор: vnanev   
Дата:   29-12-20 13:43

Здравей,

Писах ти на месенджера във Фейсбук.

Ще ми бъде приятно да се запознаем и да поговорим за разни идеи.
 Re: Помещение за фото студио - Бургас
Автор: metodiev_martin   
Дата:   07-01-21 17:00

Жалко, че "моделната база", а не потенциалът са водещи в развитието...
 Re: Помещение за фото студио - Бургас
Автор: Gothic_Man   
Дата:   13-01-21 00:16

Защо така мислиш? Според мен жалко е когато пишеш глупости без да имаш никаква представа за нещата. Обади се, заповядай при нас, виж за какво става дума и после можеш да развиваш филосософското си мислене.

 Re: Помещение за фото студио - Бургас
Автор: Джъмбо   
Дата:   13-01-21 10:06

първите скандали в орташкото студио започват за хартиените фонове... за съжаление от личен опит го знам
 Re: Помещение за фото студио - Бургас
Автор: Божидар58   
Дата:   13-01-21 12:58

Като сметнеш всички разходи по това фотостудио, за теб няма да остане нищо. Аз имам фотостудио в собствен имот и не плащам наем. Същото се намира до голямо училище. Последната година нещата са много, ама много зле. Също така имай предвид, че всички документи трябва да са ти наред, защото някой колега веднага ще направи така, че да ти дойдат от някоя институция на проверка. А тези проверяващи институции са безброй.....
 Re: Помещение за фото студио - Бургас
Автор: Gothic_Man   
Дата:   19-01-21 00:33

Явно си имал неподоходящите партньори. Тези неща се уреждат лесно и без конфликти. Просто си делим разходите. Толкова ли е сложно?
 Re: Помещение за фото студио - Бургас
Автор: Gothic_Man   
Дата:   19-01-21 00:44

@ Божидар58:
Като се страхуваш от мечки не ходиш в гората. Какъв е този негативизъм от теб, колега ? Щом съм решил да го правя значи съм си напрвил сметките. Ако запитам дали някой от вас "разбирачите", почти съм сигурен, че всички работят на загуба, всички са тормозени от НАП и подобните им организации и всички хленчат колко е трудно в този бизнес. Но не се отказвате. Виждате навсякъде проблеми и трудности и не пропускате да ги споделите с всеки дръзнал да се доближи до вашата среда. Като не ти е изгодно защо не се откажеш? Започни да продваш краставици и чесън тогава. Тогва никой колега няма да ти прати институциите. [smile] [smile] [smile]

 Re: Помещение за фото студио - Бургас
Автор: Djoro   
Дата:   19-01-21 10:16

Познавам почти всички фотографи и съм наясно с всички фотоателиета, както и оборудването им в този град. Не е лошо първо да застанете с името си, да сте четлив фотограф, да навлезете в тези фотографски среди. И от какъв зор известен фотограф да прави ТКЗС с Вас? Само ако е семеен колективен бизнес има полза, иначе почват битови конфликти за вода, ток, кой колко изработил. Първите 6 месеца ще сте на загуба, после..
Окомплектовайте ателието със студийно осветление, голяма машина за копиране, няколко комплекта фотоапарати и фотосветкавици и батерии, непременно сканер. Непременно винаги да има приемчик с телефон и работно време. И се водете от правилото че при колективна работа само секса е хубаво нещо.
Писах с желание да Ви насоча првилно, както и правилно разбран. Успех на Вас, успешно и правилно решение!



Публикацията е редактирана (19-01-21 10:18)
 Re: Помещение за фото студио - Бургас
Автор: asahi   
Дата:   19-01-21 20:22

Правете секс и не се занимавайте с глупости.
 Re: Помещение за фото студио - Бургас
Автор: Djoro   
Дата:   19-01-21 21:59

Писах с желание за градивен диалог, получих на лични дълго иронично писмо с яростен сарказъм от автора на повдигнатия пост. Нямам право да го помествам, това може да направи той.
При изяление от моя страна че съжалявам за загубрното мое време,получих невежлив писмен отговор.
Трудно се работи и дебатира с хора, трябва да сте в една писта, иначе е загуба на време за доброжелателя.
Но да му пожелаем успех.



Публикацията е редактирана (19-01-21 22:06)
 Re: Помещение за фото студио - Бургас
Автор: Gothic_Man   
Дата:   20-01-21 06:28

@Djoro :
Многоуважаеми "колега", къде видяхте невежлив писмен отговор? За разлика от Вас, аз ползвам приетата за учтива форма на обръщение "ВИЕ" към хората, които не познавам. Не Ви писах тук за да не разводняваме темата и затова, че съобщението ми беше насочено точно към Вас. Градивен диалог не се прави по този начин. Радвам се, че сте усетил иронията в цалата тази ситуация.
Ако има нещо, за което мислим еднакво, то е за загубеното време - не бих си губил времето с хора, които от самото начало, без да познават човека насреща са с нагласата, че са в "различна писта" от него.
Желая Ви успех.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.