Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Покупка на Canon r6, но от къде?
Автор: kes   
Дата:   14-10-20 18:18

за толкова малка разлика по- добре от БГ или чакане на промоция, миналата седмица изтече една промоция в calumetphoto може би пак ще има.
Иначе китайците от е-инфинити предлагат 1 година гаранция, но ако се случи си е чакане защото пътува до Китай.
От бг промоциите аз се опарих навремото със 70-200 2,8 II. Когато поръчах на сайта пишеше, че връщат 600 лева, но след като поръчах ми върнаха 400 лева и казаха че било грешка и промениха инфото на сайта [smile]



Публикацията е редактирана (14-10-20 18:20)

Отговори на това съобщение
 Re: Покупка на Canon r6, но от къде?
Автор: Yog   
Дата:   14-10-20 18:37

Това, което е описал Ivan_A с неговия 7R III ми се е случвало с търговец в английския Амазон. Известна компания с хиляди доволни клиенти и над 90% одобрение. Бяха обявили промоция на камери Олимпус на много добри цени. Платих една и а днес, а утре - не дойде. Два пъти си чатих с техния съпорт (на Амазон, със същинския търговец не можеш да се свържеш). Накрая ми възстановиха сумата, но камера не дойде. Само си чаках. По-късно четох из разни форуми, че обявявят промоция на даден модел, а имат да речем 50-60 бройки на тая цена. Много хора го плащат, 50-60 наистина го получават, останалите само си чакат. Финансово не губиш нищо, но ти коства някакви нерви, че те мотаят.

Отговори на това съобщение
 Re: Покупка на Canon r6, но от къде?
Автор: bayivobg70   
Дата:   15-10-20 00:12

Panamoz.com/gb -2460евро. Три години европейска гаранция.
Моят 5R дойде за 6 дни. В повечето магазини е все още нa pre-order и се чака 4-7 седмици

Отговори на това съобщение
 Re: Покупка на Canon r6, но от къде?
Автор: Yog   
Дата:   15-10-20 03:26

И в този сайт, Panamoz е около 5000 лева. В българските магазини е 5500. Не че не са ми важни 500 лева, но върху покупка от над 5 бона, заслужава ли си? Ако се налага да го връщаш едно е да отидеш до магазина, от който си го купил, друго е да си го пращате напред-назад по пощата между България и Англия. Има оферти в чужбина, при които разликата е голяма. Спомням се, че купих един PRO обектив на Олимпус за 2050 лева, а беше 2700 в нашите магазини. Ами, да, като тука ми искат 130% от цената там, ще го взема от там. Ама за 10%...

Отговори на това съобщение
 Re: Покупка на Canon r6, но от къде?
Автор: wtauf   
Дата:   15-10-20 06:02

Значи ако поръчам от Panamoz.com няма да имам допълнителни такси? Поне според сайта е така.



Публикацията е редактирана (15-10-20 07:00)

Отговори на това съобщение
 Re: Покупка на Canon r6, но от къде?
Автор: bayivobg70   
Дата:   15-10-20 17:02

wtauf
Дата: 15-10-20 06:02

Значи ако поръчам от Panamoz.com няма да имам допълнителни такси? Поне според сайта е така

Точно така. Няма допълнителни такси. Преди 20 дни поръчах 5R, въпреки, че във сайта пишеше за възможно забавяне, заради Ковидa и че имат 4 неработни дни, апарата дойде за 6 дни! Поръчах го във Вторник и го получих в Понеделник! 3 години европейска гаранция! написа:

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »