Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви

Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15     всички  напред  последна
 Re: Sony A7c (ILCE-7c ?)
Автор: Borislav87   
Дата:   19-09-22 23:44

Благодаря много за обясненията. Имах предвид да си цъкам по дисплея в менютата. Иначе си взех 50мм 1.8f. Да, шумен е, но ще го ползвам за снимки предимно. Мен ме устройва. Взех го с гаранция за 320лв. Относно бутоните вече съм си ги нагласил според моите нужди. В случая аз няма и каквото толкова да пипам. Просто настройвам за видео, бленда, шутър исо и това е. Фокусът е уникален! За снимките пък тегулирам само бленда и ISO. Снимам на опция А. Даже май ще взема китов обектив за видео. На 3.5 бленда няма никакъв шум в леко тъмно помещение, а във фитнеса е по светло. Така че ще ми свърши работа и китовия. Но 90% от времето ще си снимам с 28мм 2ф. На мен ми харесва много

Отговори на това съобщение
 Re: Sony A7c (ILCE-7c ?)
Автор: ombre   
Дата:   20-09-22 15:29

Честито с кеф да си го ползваш.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »