Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Съвет за GO PRO
Автор: ombre   
Дата:   01-08-20 18:22

Пичове,мой близък иска да си вземе такова чудо,но не е наясно с такъв тип техника,аз също и затова реших да питам тук. Камерата ще се ползва чисто любителски (каране на колело,меткане в басейна и т.н.). Човека има опция да го вкара от вън,или да го вземе от тук,като бюджета е около хилядарка. За тия пароци,кой модел би бил най удачен и да си заслужава парите?
Благодаря предварително на отзовалите се.....[beer]
 Re: Съвет за GO PRO
Автор: hansto   
Дата:   01-08-20 18:30

Преди месец купувах от европейския сайт на гопро камера за подарък. Избрах 7-ма версия черна за 250 евро и подарък 64 гб карта и безплатна доставка до адрес тук. Мисля, че по-добра оферта трудно ще се намери
 Re: Съвет за GO PRO
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   01-08-20 18:41

DJI също е на далавера .. имам я страхотна камера

https://store.dji.bg/bg/osmo-action.html
 Re: Съвет за GO PRO
Автор: ombre   
Дата:   01-08-20 18:43

Благодарско и на двамата,ще предам инфото,пък каквото реши,това да си вземе....[beer]
 Re: Съвет за GO PRO
Автор: Yog   
Дата:   01-08-20 19:48

Гледам че в Емаг GoPro Hero 7 Black e 599 лева. Ревюта, които съм чел и един професионален видеограф (каква модерна дума [smile] ), когото познавам, много хвалят стабилизацията й. Но лични впечатления нямам.



Публикацията е редактирана (01-08-20 19:49)
 Re: Съвет за GO PRO
Автор: Argo   
Дата:   01-08-20 21:01

GoPro 8 е с най-добрата стабилизация до момента!
 Re: Съвет за GO PRO
Автор: hansto   
Дата:   01-08-20 21:04

@Yog - 2-3 поста по-горе казах че излиза същата за под 500лв с подарък 64гб. Защо ще си я купува за 100лв повече без карта? Да беше дълга темата да не се чете цялата ама са 4 поста....
 Re: Съвет за GO PRO
Автор: Yog   
Дата:   01-08-20 22:39

Аз отговорих на въпроса на човека, написал темата. Не съм чел другите коментари. Ако я има за 500 и аз му препоръчвам да я купи за толкова, а не за 600. [smile]
 Re: Съвет за GO PRO
Автор: ombre   
Дата:   02-08-20 10:56

Още веднъж мерси на всички включили се в темата. Препратил съм горните предложения на моя френд,пък вече той да си решава.
Затварям темата.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.