Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Кога Фото Форум ще започне да работи?
Автор: guciguci   
Дата:   31-05-20 13:05

[smilie22]

Отговори на това съобщение
 Re: Кога Фото Форум ще започне да работи?
Автор: guciguci   
Дата:   31-05-20 13:05

Кога сайтът ще започне да работи нормално? Ползвам Мозила и всички сайтове ми се отварят мигновено за част от секундата. Лаптопът ми е "топ оф дъ топ" така да се каже,а само във Фото форум чакам по между 30 секунди и минута за да отвори страница. Ако трябва да си вляза в съобщенията същата работа. Ако трябва да се вдигне обява - 1 минута чакане,като понякога по 1-2 пъти дава някакъв Error. Това е така от месеци,може би и година вече.



Публикацията е редактирана (31-05-20 13:07)

Отговори на това съобщение
 Re: Кога Фото Форум ще започне да работи?
Автор: hotsnail   
Дата:   31-05-20 13:10

Нещо проблема май е във вашия телевизор. Аз ползвам Мозила на телефона и на един средна работа таблет с windows и на мак и няма ядове. Зарежда се кажи речи мигновено.

ПП да не е от някоя "приставка " ...нещо дето крие рекламите или някоя подобна глупост



Публикацията е редактирана (31-05-20 13:10)

Отговори на това съобщение
 Re: Кога Фото Форум ще започне да работи?
Автор: hotsnail   
Дата:   31-05-20 13:16

Ако мен нещо ме дразни е, че стила на страниците на форума е със статичен дизайн.

2020 година сме. Има хиляди библиотеки със динамични стилове, дето се адаптират към екрана на устройството.

Разбирам, че разработката на софтуера е мега скъпа, но поне да се пипне стила да се адаптира към телефон и таблет. Много трудно се чете форума на телефона

Отговори на това съобщение
 Re: Кога Фото Форум ще започне да работи?
Автор: Slivenski   
Дата:   31-05-20 13:18

ОК. Сори.

[beer]



Публикацията е редактирана (31-05-20 13:19)

Отговори на това съобщение
 Re: Кога Фото Форум ще започне да работи?
Автор: guciguci   
Дата:   31-05-20 13:19

Моля,нека не оспамваме темата. Бих искал да сортирам и други мнения по моя въпрос.

Отговори на това съобщение
 Re: Кога Фото Форум ще започне да работи?
Автор: dekov   
Дата:   31-05-20 13:21

Аз щях да питам защо не питаш "admin" ,ама се зарових в сайта и така не намерих "контакти" , вярно, че съм прост "user" и може да не го виждам, та знам ли?
[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Кога Фото Форум ще започне да работи?
Автор: asahi   
Дата:   31-05-20 13:23

Мнение за сортиране: Фото Форум ще започне да работи следобед. Ясно е, че в неделя следобед това няма как да се случи.

Отговори на това съобщение
 Re: Кога Фото Форум ще започне да работи?
Автор: guciguci   
Дата:   31-05-20 13:24

Баси ужаса е станало тука...

Отговори на това съобщение
 Re: Кога Фото Форум ще започне да работи?
Автор: marrio31   
Дата:   31-05-20 13:46

Не е само при теб,аз наблюдавам същото и то главно в базара,една обява понякога я отваря за около 15-30 секунди,викам си..явно интернета нещо се скапа,да ама не,всички други страници са ок,та явно има някакъв бъг..Но това не е постоянно,понякога всичко върви нормално.



Публикацията е редактирана (31-05-20 13:48)

Отговори на това съобщение
 Re: Кога Фото Форум ще започне да работи?
Автор: Christopher   
Дата:   31-05-20 13:55

И при мен сайта е бавен, най-вече в базара обявите се отварят доста мудно.

Отговори на това съобщение
 Re: Кога Фото Форум ще започне да работи?
Автор: lamerko   
Дата:   31-05-20 14:06

При мен нямя някакво фрапиращо забавяне. Проблема е или при теб, или свързаността ти е кофти (тази на диставчика ти и неговия доставчик с тези на сайта).

Отговори на това съобщение
 Re: Кога Фото Форум ще започне да работи?
Автор: geod   
Дата:   31-05-20 14:09

И при мен е така. Само и единствено със сайта на Фото форум! Най-често с базара.Зарежда страница понякога до 1мин. Това ,което съм забелязал ,че първо влизане за деня, след логване е безпроблемен , както с останалите посещавани сайтове , но ако съм се поразровил из темите , гласувал тук-там , влизането в базара е кошмар , а за повдигането на обяви да не говорим.

Отговори на това съобщение
 Re: Кога Фото Форум ще започне да работи?
Автор: nyamago   
Дата:   31-05-20 14:39

Трудно за диагностика: всеки разработчик или администратор иска доказателства, поне да му се опише подробно повторяем проблем.

А цялата работа е, че сайтът не се държи повторяемо или предсказуемо [smilie8] . Някои страници понякога се отварят бързо, понякога - бавно. Понякога пък други страници се отварят бавно, а проблемните - нормално. Трудно е да се 'хване' какво става.

Говоря от личен опит с редовно обновяван Chrome и 200 Мбпс връзка по оптически кабел (което, доколкото знам, е 'средно-към-бързо' по днешни стандарти). С тази конфигурация нямам подобни проблеми с никой друг сайт (от десетки редовно посещавани и хиляди - случайно).

Мен повече ме дразнят засечки при качването: доста често страницата за качване на снимки замръзва преди дори да се е отворила, а когато работи - замръзва посред качването на по-големи файлове (не гигантски, просто 20-30 Мб, а ограниченията май се премахнаха?)...
= = = = =

Съгласен съм с коментарите, че такива въпроси е по-редно (и по-реултатно!) да се отправят директно към администраторите, адрес за което е даден в челната страница и/или в Правилата на сайта.

И никога не забравям, че е грехота да 'броя зъбите на харизан кон' (не плащам за ползването нито като данъкоплатец, нито с паричен абонамент, т.е. каквото получавам ми е подарено). Затова при дребни еснафски недоволства не излизам на яростни протестни акции пред Парламента и Президентството.

[beer]



Публикацията е редактирана (31-05-20 14:42)

Отговори на това съобщение
 Re: Кога Фото Форум ще започне да работи?
Автор: guciguci   
Дата:   31-05-20 14:48

Не е по-резултатно,защото съм отправял въпроса си към Admin и са ми отговаряли,че нямат сигнали от други потребители за проблем и до там... А другите потребители просто не сигнализират за проблема,заради харизания кон :)
както се вижда сега от темата ми,ще излязат и други потребители с този проблем и тогава Админ ще обърне внимание.



Публикацията е редактирана (31-05-20 14:49)

Отговори на това съобщение
 Re: Кога Фото Форум ще започне да работи?
Автор: victory13   
Дата:   31-05-20 14:49

всички сайтове, без един, които посещавам са "харизани коне"... само този се държи като магаре... [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Кога Фото Форум ще започне да работи?
Автор: Zdram   
Дата:   31-05-20 15:03

Моите впечатления по темата.
Не пускам много обяви в базара, но при последните, когато записвах промени или повдигах, стана много бавно. При едната сайтът направо заби и даде грешка - не помня каква. При refresh обявата си излезе на мястото с всичко необходимо. С Firefox съм, други проблеми нямам в сайта.

Отговори на това съобщение
 Re: Кога Фото Форум ще започне да работи?
Автор: guciguci   
Дата:   31-05-20 16:08

Да,един от проблемите е точно този,който описва Zdram.

Отговори на това съобщение
 Re: Кога Фото Форум ще започне да работи?
Автор: jingov   
Дата:   31-05-20 16:52

https://www.dropbox.com/s/jymsulw6ovfny5u/screenshot%202020-05-31%2016.48.08.png?dl=0

Това са ми настройките на мозилата, работи без прекъсвания и проблеми с доста добавки- флагфокс, HTTP навсякъде, фейсбук контейнер, реално никъде не виждам реклами и това по принцип забавя отварянето на страниците, в случая нямам проблем.


Отговори на това съобщение
 Re: Кога Фото Форум ще започне да работи?
Автор: Ivan_A   
Дата:   31-05-20 17:39

"Ползвам Мозила и всички сайтове ми се отварят мигновено за част от секундата. ... "- с Chrome съм, но имам същите проблеми.
Неприятно е, но ... nyamago го е казал.[smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Кога Фото Форум ще започне да работи?
Автор: b0bb0   
Дата:   31-05-20 18:14

На стар и бавен компютър, УинХР и стар браузър нямам никакни проблеми. Обяви в базара не съм пускал и това не знам как е, но отварям и чета бързо.

Отговори на това съобщение
 Re: Кога Фото Форум ще започне да работи?
Автор: philip   
Дата:   31-05-20 18:39

Има моменти когато ми се запъва отварянето от PC-то... Парадоксалното е, че с телефона (с Chrome) отварянето винаги е мигновенно?!


Отговори на това съобщение
 Re: Кога Фото Форум ще започне да работи?
Автор: guciguci   
Дата:   31-05-20 18:48

По-скоро не е обвързано с браузъра,защото и от телефона ми с Opera пак е така.

Отговори на това съобщение
 Re: Кога Фото Форум ще започне да работи?
Автор: kvakioh   
Дата:   31-05-20 19:24

Ползвам на телефон, лаптоп, настолен компютър и рядко на таблет и няма проблеми с целия сайт да разглеждам, пускам и обновявам обявите си.

Отговори на това съобщение
 Re: Кога Фото Форум ще започне да работи?
Автор: guciguci   
Дата:   31-05-20 19:35

Ето сега последно се опитах да вляза от форума в базара. През телефона ми отне 3 изгасвания на екрана,след това един надпис internal server error,след това опе 3 изгасвания и след около 3 минути направих прехода. Забравих междувременно какво исках да направя.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »