Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Избор на камера среден клас
Автор: BumpeR   
Дата:   08-05-20 15:21

Здравейте,

Снимам от доста години вече като хоби, но никога не съм искал да "наливам" пари в техника, защото в крайна сметка снимките ги прави фотографът, а не камерата. Не робувам на марка, нито имам инвестиция в определени обективи (имам Олимпус е-400 на 14 години и 2 обектива zuiko към него), а в последствие реших, че за уеб ( и след обработка, почти няма значение с какво снимам, а и исках да бъда мобилен и си взех canon powershot g9x.

Иска ми се вече да подходя по-сериозно към фотографията и съм си отделил бюджет до към 2000 - 2500 лв (с включен някакъв китов обектив за начало). След много четене и гледане на ревюта в последните седмици, реших, че fuji X-T2 е моят апарат (с 18-55 обектив) . За съжаление, днес се оказа, че нов го няма никъде в БГ, освен последна останала бройка във фото-павилион, но на тази цена последна бройка не ми се взима, а употребяван също ми се иска да избегна. Сега започнах да умувам отново какво да правя и се чудя какви алтернативи имам на fuji-то, на същата цена нов виждам се предлага SONY alpha 7 II и исках да събера мнения тук, кой с какво снима в този ценови клас, дали е доволен и какво бихте ми препоръчали друго като вариант или пък да тичам да взимам фуджито, докато го има още ( и защо) ? :)

Мерси предварително!
 Отговори на това съобщение 

 Теми Автор  Дата
 Избор на камера среден клас  ново
BumpeR 08-05-20 15:21 
 Re: Избор на камера среден клас  ново
lamerko 08-05-20 15:30 
 Re: Избор на камера среден клас  ново
BumpeR 08-05-20 15:39 
 Re: Избор на камера среден клас  ново
alext 08-05-20 18:35 
 Re: Избор на камера среден клас  ново
Yog 08-05-20 20:42 
 Re: Избор на камера среден клас  ново
BumpeR 08-05-20 21:19 
 Re: Избор на камера среден клас  ново
lamerko 08-05-20 21:44 
 Re: Избор на камера среден клас  ново
BumpeR 08-05-20 22:03 
 Re: Избор на камера среден клас  ново
Yog 08-05-20 23:21 
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »