Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Нов облик на Базар
Автор: Konstantinov   
Дата:   02-04-20 13:57

Имам една спряна обява от 2015 ,не мога да я изтрия, не виждам къде е бутона за триене.Би било добре ако седи така 1 година, автоматично да се изтрива.

Отговори на това съобщение
 Re: Нов облик на Базар
Автор: Стефан-Г   
Дата:   02-04-20 18:07

1) На мен ми липства от сивото. Мисля че трябва да се добави повече от цвета, който е общ за форума. Бялата ми се струва доста празно.

2) Повече елементи които да отличават страницата от basic оналйн магазин.

Всичко това което правите вероятно ще може да се ползва и от телефон, така че ви пожелавам да надградите общността блгодарение на промените. Новите ползватели все още ги няма да за чуете тяхното положитено мнение. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Нов облик на Базар
Автор: BXMarkov   
Дата:   03-04-20 22:33

Забравих да спомена и за сивото. 18% сиво си е класика, за фон на страница от фотографски форум :)

Отговори на това съобщение
 Re: Нов облик на Базар
Автор: holmatro   
Дата:   06-04-20 18:25

И аз съм на мнение, че повече от старият облик на базара ще е много по-добре от изцяло нов облик.

Отговори на това съобщение
 Re: Нов облик на Базар
Автор: gaco.bacov45   
Дата:   06-04-20 21:00

За мен лично,настоящият дизайн е по-добър ...

Отговори на това съобщение
 Re: Нов облик на Базар
Автор: asahi   
Дата:   06-04-20 22:05

Глей ся как спъвате прогреса [ezik]


Отговори на това съобщение
 Re: Нов облик на Базар
Автор: sasho2345   
Дата:   18-04-20 07:24

В базара трябва да премахнете и обявите от 1 лев които са абсолютно некоректни и неприемливи,в смисъл опитват се да лъжат. Като минимум може да се направи те да излизат в края на списъка когато се търси по цена от ниска към висока.

Отговори на това съобщение
 Re: Нов облик на Базар
Автор: Драгончик   
Дата:   19-04-20 11:15

Като зададеш да търси от 50лв. нагоре не излизат тия от 1.
Обаче, ми е разбъркан като цяло сайта. Заглавната страница е с един облик. Като цъкнеш на някоя снимка, облика е друг. Форума е различен от предните два. Все едно са три различни сайта.
Не може ли, поне отгоре лентата с бутоните да не се променя.



Публикацията е редактирана (19-04-20 11:20)

Отговори на това съобщение
 Re: Нов облик на Базар
Автор: sasho2345   
Дата:   19-04-20 14:19

при мен не става, дразни просто неимоверно

Отговори на това съобщение
 Re: Нов облик на Базар
Автор: CDman   
Дата:   20-04-20 10:27

В базара трябва да премахнете и обявите от 1 лев които са абсолютно некоректни и неприемливи,в смисъл опитват се да лъжат.

Все едно да премахнеш гримовете с които се "разкрасяват" жените. [smilie5]

Апропо - много е смешно да смяташ, че цена от 1 лев за техника привлича клиенти. По скоро е обратното. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Нов облик на Базар
Автор: ZENON   
Дата:   21-04-20 01:16

Привет!
Моето наблюдение в/у новия дизайн.

1. Полето за филтри е много широко.
2. Единичната обява е с огромна като площ - погледа трябва да шари и трудно се обхваща в пълнота с един поглед. Ако ще слагате реклами, ще е по-добре да го скъсите и като цяло да намалите площта поне с 20-30%, така, че да се обхваща с един поглед.
3. По-горе се коментира сиво - подкрепям. При по-дълго боравене се уморяват очите от яркия фон.
4. Може би сега е момента за рейтинг.


Бъдете здрави!



Публикацията е редактирана (21-04-20 01:23)

Отговори на това съобщение
 Re: Нов облик на Базар
Автор: Twingo   
Дата:   21-04-20 01:57

Според мен, няма нужда да се придържате максимално към стария дизайн. Добрите практики в дизайна се променят с времето и е нормално новия облик на фото форум да е съобразен с тях.

Моите съвети са:

- Информацията да е структурирана така, че да е удобна за окото. Всичко най-важно според мен е добре да се вижда на екрана без да е необходим скрол. В момента на full hd резолюция и 100% на екрана не се вижда телефонът за връзка, който е важен и ще е хубаво ако горе при профил на продавача, цена и т.н.

- Белите полета са много и описанието е прекалено отдалечено от снимките. То трябва да е обвързано със снимките и да е разположено точно до/под тях (снимките да са по-големи и описанието да е например вдясно от тях, но със същата височина.)

- Най-важните неща да бъдат добре различими и оцветени в подходящи цветове. Това, че обявата е спряна, не трябва да се разбира с взиране 5 минути в екрана, а да има голяма червена лента с достатъчна ширина (или нещо друго, с което ясно да се разбира, че е спряна). Същото важи за цената и другите неща - може да ги разделите на блокове, вместо да са просто текст едно под друго.

- Колегите казаха за рейтинг - не знам място, където в момента да има такъв и създаването му е нещо много важно за форума. Все пак целта на базара не е да привлича печалбари и некоректни продавачи, а да си помагаме взаимно.



Публикацията е редактирана (21-04-20 02:02)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »