Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Автоматичен режим canon vs nikon нисък клас dslr
Автор: wlad   
Дата:   30-03-20 12:02

Ами защото реши, че всичко знае човека, няма нужда от акъл - и ги затвори. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Автоматичен режим canon vs nikon нисък клас dslr
Автор: Yog   
Дата:   30-03-20 13:29

За туризъм, носенето на ДСЛР и щракането на туристически снимки в автоматичен режим е напълно безсмислено. Вземете си малка камерка, от компактните с 1-инчовите сензори, или модели като GX80 на Панасоник и M100 на Канон. Резултатът в автоматичен режим ще е същият, като на ниския клас ДСЛР-и или по-добър. А поне са два пъти по-малки и се носят в по-широчък джоб. Не препоръчвам телефон, защото за туризъм а) не е лошо да има истински зум, оптически; б) телефоните, които имат по-модерни камери и алгоритми за фотография, струват колкото 3-4 апарата М100. Ако и без това ви е такъв телефона, супер. Смело само с него.

Отговори на това съобщение
 Re: Автоматичен режим canon vs nikon нисък клас dslr
Автор: sasho2345   
Дата:   30-03-20 19:25

не си измисляй, казаха ми по добре да съм затворел темата и аз реших че не е позволена и я затворих. виж последните постове и ще видиш.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »