Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: снимка на корицата
Автор: LeniS   
Дата:   08-03-20 14:53

Загайте на абстрактно и няма да ви пука как соти [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: снимка на корицата
Автор: CDman   
Дата:   09-03-20 08:16

[smilie11]

На мен ми излиза [smilie8]

Айде пак:


https://doo.bg/wp-content/uploads/2018/03/8-%D0%BC%D0%B0%D1%80%D1%82-2-1.jpg



[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: снимка на корицата
Автор: ceco   
Дата:   10-03-20 16:28

За съжаление, няма все още някакво подобрение по този въпрос, препозиционирането продължава да не работи! Има го като функция, но колкото да те подлъже да си напаснеш снимката за корица ... но още на първото презареждане на страницата то се игнорира и снимката застава както си иска. Още по-неприятно е, че в зависимост от ширината на екрана тя се реже отстрани в различна степен (вместо да се преоразмери, запазвайки пропорциите). Като цяло смятам и, че концепцията да се орязват снимките до квадратни иконки при показването им в албумите и профилите е погрешна - много от тези така окастрени иконки изглеждат много зле и (особено за по-панорамните снимки) не дават реална представа на разглеждащия какво изобразява цялата снимка ... а оттам и вероятността да я отвори и разгледа в пълен размер силно намалява.

Изобщо не виждам голям смисъл от тази корица на профила, освен някякъв неистов стремеж да се направи ФФ да изглежда като беден роднина на Фейсбук! [smilie10] Не беше ли по-добре вместо нея, да се запази портфолиото от 8 снимки, които потребителят си избира, както беше в старата версия на профила? Разбира се, ако админите са решили зорлем да си обезличат сайта и да го превърнат в поредната интернет-конфекция, никой не може да им попречи да го направят.


Отговори на това съобщение
 Re: снимка на корицата
Автор: Shael   
Дата:   11-03-20 15:05

Подкрепям Цецо, опцията за избор на 8 снимки в "портфолио" беше приятна екстра [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: снимка на корицата
Автор: nyamago   
Дата:   11-03-20 16:41

Пак ли аз съм нещо сгрешил - та моята снимка на профила горе ('корица' ли ѝ казвате?) не се мести при презареждане на страницата и винаги си стои непроменена [smilie2] Какво не съм направил както трябва? [smilie11]


[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: снимка на корицата
Автор: мара   
Дата:   12-03-20 08:38

[smilie5] ne, twa ti e profilnata snimka. корицата е онва поле зад нея, дето може би сега ти е абстрактно сиво [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: снимка на корицата
Автор: nyamago   
Дата:   12-03-20 11:55

> ...ne, twa ti e profilnata snimka. корицата е онва поле зад нея, дето може би сега ти е абстрактно сиво...

'МИ аз точно за това говоря (да беше погледнала [smilie6]) - не моята паспортна симка, а онова 'зад нея', което НЕ Е абстрактно сиво, а една вечерна панорама на половин Лондон през реката... Не е мръднала откакто съм я качил там и никога не се променя при презареждане. [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: снимка на корицата
Автор: philip   
Дата:   15-03-20 20:41

Марче, ма много венозна тая корица бе... Препоръчват ябълков оцет и мед за подобни случаи, почиствал холестерола и правел организма по-благ.[smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: снимка на корицата
Автор: pstoev   
Дата:   16-03-20 09:45

Изглежда супер..При мен има доста разстояние между таба с категориите и Снимка деня и малките снимки до нея...


https://i.ibb.co/wM6GfP2/2020-03-16-093432.jpg




Публикацията е редактирана (16-03-20 09:45)

Отговори на това съобщение
 Re: снимка на корицата
Автор: sherbit   
Дата:   16-03-20 17:15

От години се опитвам да кача снимки на тая корица. Още не съм дорасъл и не познавам слона и професора, ни веднъж не се подмазах на Дони превъзнасяйки булки бутаащи ретро коли в кални локви.

Отговори на това съобщение
 Re: снимка на корицата
Автор: fragranse   
Дата:   16-03-20 22:31

минимален размер 1920x340. Rезни на толкоз.


Отговори на това съобщение
 Re: снимка на корицата
Автор: nyamago   
Дата:   16-03-20 22:36

> минимален размер 1920x340. Rезни на толкоз.

Да! И на мен Неволята ми припомни правилото RTFM [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: снимка на корицата
Автор: fragranse   
Дата:   16-03-20 22:54

нямаго да благодаря!


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »