Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Дефектна фоточанта LOWEPRO
Автор: Argo   
Дата:   02-06-19 11:53

[smilie5] [smilie21] Чантата е LOWEPRO NOVA 200 AW. Може и менте да е, но съм я купил като оригинална тук от базара. [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Дефектна фоточанта LOWEPRO
Автор: Божидар58   
Дата:   02-06-19 14:24

Исках с този коментар да обърна внимание на колегите да си проверят чантите, за да не стане някакъв гаф с техниката. Нищо друго...тук някои от коментарите ме изумяват. Имал съм и неоригинални неща, които са били направени както трябва.

Отговори на това съобщение
 Re: Дефектна фоточанта LOWEPRO
Автор: StraightEse   
Дата:   02-06-19 17:21

Божидар58, като цяло има разлика между неоригинални и ментета. Преди време си взех грип за d7200 с идеята, че бил оригинален. Беше в кутийка "никон" с лепенки "Никон" и така нататък. Оказа се менте, което не работи с D7200.Си взех един от Амазон за двайсетина лири, който си има марка и фирма производител и, работи абсолютно безпроблемно.

Отговори на това съобщение
 Re: Дефектна фоточанта LOWEPRO
Автор: sirkhann   
Дата:   02-06-19 20:31

Благодаря за полезната информация. Явно Lowepro трябва да се купува само с ясен произход. Честно казано, Серията Nova на мен не ми харесва и бих изневерил на бранда с нещо правено от Vanguard, Tamrac и още 2-3 марки, дето се появиха във фото магазините...

Отговори на това съобщение
 Re: Дефектна фоточанта LOWEPRO
Автор: Beijing   
Дата:   02-06-19 21:44

Фоточантата ми е от същата марка и не е мръднала!
НО, голямо НО! Когато вървя скърца ужасно и жена ми вече си прави та...ак с мен, че доживотната гаранция е за скърцането!!!
Тъй де, боклуци!
Ще си ушия една торбичка и ще ми е по-комфортно!
Хубаво лято колеги![beer]
[shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Дефектна фоточанта LOWEPRO
Автор: asahi   
Дата:   02-06-19 23:26

Време е да пораснете и да разберете, че гаранцията е маркетингов инструмент и няма много общо с експлотационната устойчивост на изделието. Тя се дава и покрива от търговеца, а не от производителя.

Отговори на това съобщение
 Re: Дефектна фоточанта LOWEPRO
Автор: hotsnail   
Дата:   02-06-19 23:41

Asahi абе май не е точно така с гаранциите.

Има много варианти да се уредят гаранциите финансово, но в общи линии се управляват от производителя и законовата уредба. Може тук там вносители да се намесват, но рядко ще е търговеца на дребно, дето раздава правилата

Отговори на това съобщение
 Re: Дефектна фоточанта LOWEPRO
Автор: sts1969   
Дата:   03-06-19 15:08

Чудя се вече, има ли някаква простотия за която да не се скарате в тоя форум? [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Дефектна фоточанта LOWEPRO
Автор: hotsnail   
Дата:   03-06-19 16:46

sts1969 кое е каране?

Това да има две мнения е най-нормалното нещо.

Вече не живеем в дълбок соц, където партията майка задава правилното мислене.

Доста хора отказват аргументирани дискусии и явно ги приемат за конфронтация. Няма как да обменяме мнения и да достигнем по-добри идеи, ако след всичко написано следва единствено ръкопляскане .......

Отговори на това съобщение
 Re: Дефектна фоточанта LOWEPRO
Автор: juslen   
Дата:   03-06-19 17:23

Я си ушийте по една мешка с плат за 5лв и ще ви надживее няма да скърца, свири да и падат катарами и ципове слагаш апарата стягаш каиша и айдее лайф ис лайф

Като сте дали 500лв това не значи, че чантата или квото и да било ще ви надживее и ще остане и за правнуците, ако ги правят така стоките всеки производител ще фалира за година

Отговори на това съобщение
 Re: Дефектна фоточанта LOWEPRO
Автор: asahi   
Дата:   03-06-19 19:55

"Автор: hotsnail
Дата: 02-06-19 23:41

Asahi абе май не е точно така с гаранциите.

Има много варианти да се уредят гаранциите финансово, но в общи линии се управляват от производителя и законовата уредба. Може тук там вносители да се намесват, но рядко ще е търговеца на дребно, дето раздава правилата"

А бе наш тъй си е. Lowepro не са производител, а бранд. Поръчват чантите по спецификация на производител, на когото плащат срещу получената стока. Как ще я продават и каква гаранция ще дават вече си е тяхна работа. Утре ще сменят производителя, но чантите ще изглеждат по същия начин. Това не е ракетна технология. Колко гаранция дава за айфоните Foxcon? Николко. Дава айфони и получава пари.

По българското законодателство търговецът на дребно дава гаранцията. Дали и как търговецът на едро и вносителят ще покрият тази гаранция е въпрос на тяхна договорка. Има различни варианти, но никой от тях не е задължителен.

...

"Автор: sts1969
Дата: 03-06-19 15:08

Чудя се вече, има ли някаква простотия за която да не се скарате в тоя форум?"

Не ти чух тезата по темата, не ти чух и аргументите. Май спамиш?

Отговори на това съобщение
 Re: Дефектна фоточанта LOWEPRO
Автор: hotsnail   
Дата:   03-06-19 22:24

Asahi горе долу едно и също имаме в предвид. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Дефектна фоточанта LOWEPRO
Автор: Konstantinov   
Дата:   04-06-19 14:41

За чантите е малко като при самолетите като падне иди му търси гаранцията.По-добре е човек като купува да си отваря очите и ако вземе нещо с компромис - дава в някоя обущарница да му презашият и да си смени пластмасите.

Отговори на това съобщение
 Re: Дефектна фоточанта LOWEPRO
Автор: hotsnail   
Дата:   04-06-19 14:51

абе не винаги се виждат подводните камъни.

Ти я гледаш пластмаса и мислиш, че е достатъчно здрава ама после....

Аз най-много ядове имам с велкрото - редовно се оказва че кукичките попадат върху друг плат и го късат. Така едно яке на норт фейс ми се съсипа и сега на една лоу про раница има подобен проблем......просто куките на велкрото са ужасно гадни при допир с други материи

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »