Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Адобе планират да махнат най-ефтиния абонамент
Автор: Mogila   
Дата:   08-05-19 14:06

[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Адобе планират да махнат най-ефтиния абонамент
Автор: Mogila   
Дата:   08-05-19 14:07

Не знам дали сте чели, но изглежда, че Адобе планират да спрат абонамента Creative Cloud струващ 11,89 Евро и да оставят само този с 1 ТБ облак, който струва 23,79 евро на месец.
Много кофти когато някой е без конкуренция може да се ебава с хората както си иска...

Отговори на това съобщение
 Re: Адобе планират да махнат най-ефтиния абонамент
Автор: Rusinov   
Дата:   08-05-19 14:12

Е това ще бъде тъпо.... много тъпо [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Адобе планират да махнат най-ефтиния абонамент
Автор: sirkhann   
Дата:   08-05-19 14:13

Пише се "евтин".

Няма да стапе - пробвали са само как ще реагират потребителите. Казва се A/B testing. Разбрахме се да не го пипат.



Публикацията е редактирана (08-05-19 14:14)

Отговори на това съобщение
 Re: Адобе планират да махнат най-ефтиния абонамент
Автор: Eye_Contact   
Дата:   08-05-19 14:30

Какво му е тъпото това ,че в БГ ви се вижда скъпо навън тази цена е напълно нормална .Значи фотографите могат да реват наляво и надясно ако някой им открадне снимка пък като дойде време някой да плаща нещо много скъпо .На Адобе му е през к..ра за БГ пазар който е по малък от малък американски град .

Отговори на това съобщение
 Re: Адобе планират да махнат най-ефтиния абонамент
Автор: kalynsky   
Дата:   08-05-19 14:33

Eye_Contact.........не става въпрос само за БГ пазара. Навсякъде потребителите негодуват относно тази предстояща промяна!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Адобе планират да махнат най-ефтиния абонамент
Автор: imitev   
Дата:   08-05-19 14:35

Много ясно, че ще негодуват като им се вдигнат разходите.

Вие какво очаквате - да има хора дето ще кажат БРАВО! Вдигайте цената - нагласил съм парите! [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Адобе планират да махнат най-ефтиния абонамент
Автор: kvakioh   
Дата:   08-05-19 14:35

То май вече е почнало, изтрито е като възможност за 10-те долара/евро на месец...

Отговори на това съобщение
 Re: Адобе планират да махнат най-ефтиния абонамент
Автор: Mogila   
Дата:   08-05-19 14:38

sirkhann

Пише се "стане".

Отговори на това съобщение
 Re: Адобе планират да махнат най-ефтиния абонамент
Автор: sirkhann   
Дата:   08-05-19 14:42

Аз пиша от телефон и ми е трудно да нацеля буквите. П е точно под т, ама ф изобщо не е близо до в. ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Адобе планират да махнат най-ефтиния абонамент
Автор: Eye_Contact   
Дата:   08-05-19 14:42

Щом имат пари да купуват G masteri и Обективи на 1,2 или средноформатно Фуджи да снимат котки и кифли в парка ще трябва да си плащат .Фотографията ако не ти е бизнес е скъпо хоби но много по евтино от това да си моторджия :)

Отговори на това съобщение
 Re: Адобе планират да махнат най-ефтиния абонамент
Автор: Mogila   
Дата:   08-05-19 14:44

Абе те само пробват ама това значи, че имат такива намерения. И не вярвам от това да загубят повече от 10% от потребителите, тоест ще имат огромни плюсове. Минусът е за нас, защото нямаме избор. Не, не казвайте, че имаме!

Отговори на това съобщение
 Re: Адобе планират да махнат най-ефтиния абонамент
Автор: LeniS   
Дата:   08-05-19 14:49

То тъпото е, че фотографски пакет има, но не са измислили други които да включват ограничен брой програми ... [smilie9]
Извън фотографския ми се налга още няколко програми да ползвам и ако искам са ми лицензни, като гледах цените ... ми то излиза по-евтино да си платя целия пакет б..си [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Адобе планират да махнат най-ефтиния абонамент
Автор: asahi   
Дата:   08-05-19 14:51

Сега е моментът някой да напише алтернативен на Адоби пакет.

Отговори на това съобщение
 Re: Адобе планират да махнат най-ефтиния абонамент
Автор: Mogila   
Дата:   08-05-19 14:54

Асахи, дори да напише, ще отнеме десетки години докато се наложи.

Отговори на това съобщение
 Re: Адобе планират да махнат най-ефтиния абонамент
Автор: sirkhann   
Дата:   08-05-19 15:02

То има много алтернативи, въпросът е, че хората, които работят с Photoshop от 20 години, са свикнали да си намират инструментите на дадено място, да ползват дадени бързи клавиши и програмата им да се държи по определен начин, който да дава конкретни резултати. Аз все още не мога да свикна как се държи Ctrl+Z след промяната, да не говорим, че колкото и емулации да съм пробвал, не мога да свикна на GIMP и това е. Има и хора, които ползват разни плъгини, които не са съвместими с други програми.

Като LeniS - на мен лично повече работа биха ми вършили Ps+Ai, вместо безумните облаци и Lr извращения...

Ама пак да кажа- много хора скочиха против новината и засега няма да се налага тази опция. Ако някой иска да се застрахова, да се абонира отсега за година напред.



Публикацията е редактирана (08-05-19 15:03)

Отговори на това съобщение
 Re: Адобе планират да махнат най-ефтиния абонамент
Автор: lamerko   
Дата:   08-05-19 15:46

Четох... но става въпрос само за спекулации и нищо друго. Просто в момента от Адоби правят нови комбинации, като добавят повече услуги и изключват приложения. Но никъде не са загатнали, че най-популярния план ще бъде спрян.

Отговори на това съобщение
 Re: Адобе планират да махнат най-ефтиния абонамент
Автор: Mogila   
Дата:   08-05-19 15:50

Какви спекулации като за голяма част от потребителите в САЩ планът е премахнат?

Отговори на това съобщение
 Re: Адобе планират да махнат най-ефтиния абонамент
Автор: lamerko   
Дата:   08-05-19 15:55

За коя точно част от потребителите в САЩ е премахнат плана? Ето ги за регион САЩ в момента:


https://www.shumen.org/upload/plans.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: Адобе планират да махнат най-ефтиния абонамент
Автор: sirkhann   
Дата:   08-05-19 15:56

Прочети първите ми два коментара, защото там се съдържа отговорът на Adobe по темата. И си оправи заглавието на темата най-вече. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Адобе планират да махнат най-ефтиния абонамент
Автор: LeniS   
Дата:   08-05-19 15:56

В интерес на истината ще е грубо, но няма да ме изненада ако се случи при положение, че измислят нови планове които да компенсират положението.
Все пак им е ясно, че много голяма част потребители ще изгърмят, трява да са уникално тъпи [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Адобе планират да махнат най-ефтиния абонамент
Автор: Mogila   
Дата:   08-05-19 16:01

lamerko Правят тест как ще се отрази спирането на плана. За тази цел за част от потребителите в Америка са скрили този план. Този А/Б тест се прави много редовно от фирми, когато искат да въведат някакви промени. В моята фирма примерно правим това със снимки, за да видим как се отразява на продажбите.

Отговори на това съобщение
 Re: Адобе планират да махнат най-ефтиния абонамент
Автор: Mogila   
Дата:   08-05-19 16:04

LeniS изобщо не са тъпи. Нали това тестват в момента. Как ще се отрази на пазара. Нагли са-да, но не тъпи.

Отговори на това съобщение
 Re: Адобе планират да махнат най-ефтиния абонамент
Автор: lamerko   
Дата:   08-05-19 16:05

Нямам нито един познат в САЩ, на който да му е изчезнал плана. А познатите ми са пръснати по щатите. когато тази глупост излезе преди един-два дена, поразпитах - всички виждат евтиния план :)

Отговори на това съобщение
 Re: Адобе планират да махнат най-ефтиния абонамент
Автор: LeniS   
Дата:   08-05-19 16:08

Mogila нали точно това визирам, виж какво съм писала преди това [beer]
На мен ще ми е интересно все пак дали ще пуснат нещо различно. Има резон, защото много хора не ползват облака само за фото.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »