Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Фотограф в онлайн магазин.Питане за заплатите в София.
Автор: imitev   
Дата:   06-05-19 22:39


В София нямате право да се оплаквате от липса на работа/липса на работна ръка!

Несериозно е, да знаеш!

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф в онлайн магазин.Питане за заплатите в София.
Автор: marrio31   
Дата:   06-05-19 22:52

Аз точно за София говоря,стана някакъв ужас в тази София,пренасели се,по улиците е някакъв кошмар..задръствания нон стоп и пак трудно се намират хора явно.Наемите скачат непрекъснато,двустаен апартамент по кварталите е 600-700лв. скоро не съм се интересувал,може и да е повече,то няма място вече..нормално.Колко трябва да взима човек от провинцията за да живее що годе нормално[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф в онлайн магазин.Питане за заплатите в София.
Автор: imitev   
Дата:   06-05-19 22:56


Аз мисля, че точно в София нямат право да се оплакват работниците и работодателите - имат избор достатъчно.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф в онлайн магазин.Питане за заплатите в София.
Автор: marrio31   
Дата:   06-05-19 23:00

Ами добре,щом така си мислиш..само да кажа,че София е в България,просто е повече лудницата [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф в онлайн магазин.Питане за заплатите в София.
Автор: imitev   
Дата:   07-05-19 10:02

Само погледни в джобс обявите по темата за София и за Дълбоката провинция (примерно Плевен, Русе, В. Търново, Ст. Загора) и може и да разбереш за какво говоря.

Гледам на ремикс обява за същите боклуци при снимане на две смени + събота и неделя по график пак дават 800-850 лв. чисто. Ако авторът иска повече пари явно трябва да смени сферата на работа.



Публикацията е редактирана (07-05-19 10:03)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотограф в онлайн магазин.Питане за заплатите в София.
Автор: D.S   
Дата:   07-05-19 10:46

Масовото заплащане по тези позиции е толкоз. Че чистачка взима толкова може и да е честно, може и да не е, но на никой не му пука. Аз така години се бутах по новини, видиш ли да съм оператор, от понеделник до неделя, нито коледа, нито великден празнуваш, допълнителни пари естествно не ти се плашат, щото ти си си дал гъза денонощно. Така един ден, след разговор с един шеф реших, че смисъла е нулев и се махнах. Сега пак работа за толкова, но поне има свободно време и не се занимавам с Боко и Курнялия всеки ден. Та те така, като не ви харесва винаги има избор. Както няма незаменими работници, така няма и незаменими работодатели [shtrak]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »