Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Re: Еконт се самозабравиха
Автор: vgramatikov   
Дата:   05-11-19 16:00

Тука като бгмама станало дееб.

Отговори на това съобщение
 Re: Еконт се самозабравиха
Автор: burningice   
Дата:   07-11-19 20:04

"Лекарства си се пращат. От цял ЕС може да си купиш, с куриер ще ти ги донесат. Храна- не. И правилно. Така влизат болести като африканската чума, примерно."
Пробвай се да пратиш лекарства по пощи, Спиди, Еконт да видим как ще говориш, а за храната ти отговориха.

Отговори на това съобщение
 Re: Еконт се самозабравиха
Автор: Kalimas   
Дата:   08-11-19 08:59

Само си чешете езиците:
Общи условия на ЕКОНТ:
42.1 Специфичните товари са:
- ваксини и готови лекарствени форми и субстанции за хуманитарната и ветеринарната медицина;
42.2 Специфичен товар се приема от подателя за транспорт само във вид и опаковка, която гарантира, че той няма да наруши или изцапа външния вид и целостта на опаковката и съдържание на други пратки и не застрашава сигурността на лицата, извършващи транспортирането и товаро-разтоварната дейност.


Има си и списък със забранени неща.
За храна не мога да кажа, но лекарства съм получавал и пращал. Има опция да се заяви и хладилна чанта.

Отговори на това съобщение
 Re: Еконт се самозабравиха
Автор: fotocolor   
Дата:   22-11-19 16:28

Еконт са НОМЕР 1.В това няма 2 мнения.Верно цените им са малко по високи,но в сравнение с другите.......особенно с "M&BM Express-които незнам защо още са на пазара".

Отговори на това съобщение
 Re: Еконт се самозабравиха
Автор: Leica   
Дата:   22-11-19 17:00

Основна дейност на "Лео Експрес" осъществяване на куриерски услуги на територията на София. ...чрез три офиса - да допълня.

Отговори на това съобщение
 Re: Еконт се самозабравиха
Автор: burningice   
Дата:   22-11-19 21:26

Ето извлечение от общите условия на Спиди, почти дословно е в Еконт, БГ пощи и др.:

https://photo-forum.net/static/site_pics/2019-11/1574450709_untitled.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: Еконт се самозабравиха
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   23-11-19 00:25

Не само, че съм пробвал, ами всяка седмица пращам лекарства. По еконт и интайм. Лекарства, които не изискват специален температурен режим. И тях може, но вече е по-сложно. Хладилен контейнер, пингвини, бърза доставка.

Отговори на това съобщение
 Re: Еконт се самозабравиха
Автор: BEYA   
Дата:   23-11-19 10:47

Никакви лекарства не трябва да е позволено да се пращат по куриери. Някои въртят търговия и не е тайна , че се купува от Одрин евтини такива и се препродават. Няма фирма няма лиценз няма контрол. А да не говорим, че може да се пращат и хапове за "развеселяване" по куруерски фирми те немогат да правят тестове кое какво е.
Който иска лекарсва ще си ги взима от официални и законни места.

Отговори на това съобщение
 Re: Еконт се самозабравиха
Автор: Leica   
Дата:   23-11-19 11:24

"официални и законни места" -[smilie11] [smilie25]
Мисля, че тук по "официалност и законност" само хазарта бие аптекарските неща.[thankyou]
Кажи ми какъв е смисъла да ми контролираш по тоя гнусен начин(т.е. забраняваш по български) лекарства пратени от София до с.ВълчедаФ !?
Ами ако си ченге първо ниво квартален тип това можеш да го направиш и без да го забраняваш - достатъчно е да провериш някой пратки със съмнителна честота и количество например ...а не да пречиш на щерката да помага на майка си от с.ВълчедаФ да не падне в ямата.
Аман.
Това не е преминаване на граница между два автономни юридически суверена.

Отговори на това съобщение
 Re: Еконт се самозабравиха
Автор: BEYA   
Дата:   23-11-19 14:28

Вие бихте ли дали на майка си лекарства поръчани и пристигнали с куриер?От "Иван Джамбаза от Харманли" който ги е взел от Капаличарши в петък.

Отговори на това съобщение
 Re: Еконт се самозабравиха
Автор: Leica   
Дата:   23-11-19 18:03

Аз бих дал това, което съм решил.,
а не това което държавата "мисли" за мен, вместо мен.
Мисълта на държавата за мен вместо мен е един минал епизод от историята отпреди 30 години. Сега тя не мисли за мен по-добре от мен !
Ако е толкова мислителна, да е помислила как да ме защити на границата и на митницата от лекарствата от Капълъчарши, а не сега.

Отговори на това съобщение
 Re: Еконт се самозабравиха
Автор: agop4o   
Дата:   23-11-19 19:52

който ги е взел от Капаличарши в петък.
Извинявам се ама ако си мислите че нашите лекарства са по качествени от тези от Одрин и от аптеките около Капалъчаршъ мисля че се бъркате.А че са по скъпи тукашните спрямо там е абсолютно сигурно

Отговори на това съобщение
 Re: Еконт се самозабравиха
Автор: BEYA   
Дата:   23-11-19 21:25

Мисля че разбрахте какво искам да обясня.Не може да разнасяме лекарства с неясен произход по куриери. Това че в Турция са качествени лекарствата ми е напълн ясно. Ами хапчетата с другото действие? Кой ще спре трафика на дрога.

Отговори на това съобщение
 Re: Еконт се самозабравиха
Автор: burningice   
Дата:   25-11-19 19:20

Уточнение за лекарствата: става въпрос за доставка извън страната, дори и аспирина е забранен, храната - разрешена.

Отговори на това съобщение
 Re: Еконт се самозабравиха
Автор: Leica   
Дата:   25-11-19 20:19

Едно време си пишехме с руски другарчета.
Спомням си, че едно руско другарче ми изпрати цяла торта и тя пристигна непокътната.[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Еконт се самозабравиха
Автор: asahi   
Дата:   25-11-19 20:43

Нека има и свободни съчинения. Кой чул, кой - не, никой не прочел - стандартна ситуация.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »