Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Ricoh GR III
Автор: dimitrova.v.   
Дата:   13-08-22 22:09

О, това е айфон на стероиди, много е прекрасен, аз за втори път снимам на жепег с удоволствие. Първия път беше защото нямаше апаратчето ми РОЛ :) Де да можех да кажа, че няма по-добро... истината е, че има, но и това е добро![shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Ricoh GR III
Автор: Борислав_Ковачев   
Дата:   14-08-22 19:58

https://www.flickr.com/photos/56939590@N06/52281472436/in/dateposted-public/

Отговори на това съобщение
 Re: Ricoh GR III
Автор: Борислав_Ковачев   
Дата:   14-08-22 20:04

Камерата е изключителна.Удобна е за стрийт фотография, защото е дискретна.Не може да се търси бърз автофокус, ни има snap focus и това компенсира.Добър динамичен диапазон, изключително остър обектив.Много хубави jpeg цветни профили.Според мен силата му е много в ч/б.Останалото зависи от този, който снима с нея. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Ricoh GR III
Автор: diana2017   
Дата:   14-08-22 22:07

Аз пък си купих едно Sony NEX 3N за 250лв. с китов обектив. Дано не съм се набутала :)

Отговори на това съобщение
 Re: Ricoh GR III
Автор: asahi   
Дата:   14-08-22 23:23

Не си се набутал, споко.

Отговори на това съобщение
 Re: Ricoh GR III
Автор: mihajlov2   
Дата:   15-08-22 10:32

За GR III. Камерата е невероятно удобна за стрийт. По-късно ще пусна няколко снимки, правени в движение, без да вдигам камерата до нивото на очите и без да гледам в дисплея.

Отговори на това съобщение
 Re: Ricoh GR III
Автор: mihajlov2   
Дата:   15-08-22 10:40

А за НЕКС-овете (извинявам се за офтопика) според скромното ми мнение най-доброто бюджетно решение са трите обективчета на Сигма - Sigma 19/2.8 EX DN, Sigma 30/2.8 EX DN и Sigma 60/2.8 EX DN. Чудесно качество на оптиката и много прилична цена (особено секънд хенд).

Отговори на това съобщение
 Re: Ricoh GR III
Автор: idivanov   
Дата:   29-08-22 13:19

Автор: dimitrova.v.
Дата: 13-08-22 22:09

О, това е айфон на стероиди, много е прекрасен, аз за втори път снимам на жепег с удоволствие. Първия път беше защото нямаше апаратчето ми РОЛ :) Де да можех да кажа, че няма по-добро... истината е, че има, но и това е добро!

Дори не е и айфон С GR не можеш да говориш като с телефон...
Според мен GR е неудобна за стриит, ако искаш да си незабелязян.
Как, като за да симаш, рябва да си с протегнати ръце, за да виждаш какво снимаш?!? Иначе снимаш на сляпо, пък каквото излезе...[smilie5] Според мен, тази камера е концептуално и конструктивно осакатена откъм възможност за прецизно визирание. [shtrak]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »