Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Нещо като кратка лекция и бекстейдж:)
Автор: mitpis   
Дата:   26-01-19 02:50

boni, сигурен съм, че ти е приятна, ти си професионалист в това което правиш и си личи от резултатите, просто твоят клип ме провокира да споделя алтернативна точка за сватбената фотография, може би трябваше да си замълча, нищо лично, винаги са ме радвали хората като теб постигнали нещо повече в работата си и готови да споделят от кухнята на процеса с другите, които имат нужда да се понаучат или да си сверят часовниците.
Защо не бих практикувал тази професия, ами едното е че трябва да нося панталон и сако, другото е че не ми идва от вътре винаги да съм вежлив и мил с непознати и да си търся клиенти, както и да ги убеждавам защо именно аз трябва да им свърша тази работа и последното, което за мен е най-важно, че не харесвам особено този жанр във фотографията.



Публикацията е редактирана (26-01-19 02:55)

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо като кратка лекция и бекстейдж:)
Автор: boni   
Дата:   26-01-19 10:06

Да, много зависи от характера на човек и наистина не допада на всеки. Най-добре пасва на хора със силно изразен сангвинично-холеричен тип характер:)

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо като кратка лекция и бекстейдж:)
Автор: Beijing   
Дата:   26-01-19 18:33

Майстор!


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »