Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: В Базара е весело в момента...
Автор: vgramatikov   
Дата:   18-01-19 09:34

D3x няма аналог все още. Може би д750 с един грип е най-близо.
За про изпълнение д810.

Отговори на това съобщение
 Re: В Базара е весело в момента...
Автор: quazimodo   
Дата:   18-01-19 10:06

virosh написа:

> Аз пък едно D3x съм си харесал в
> базара, ама трябва да измисля как
> да го оправдая пред жената.[smilie18]

Кажи, че е вървяло като подарък към коженото палто, което я чака в хола на дивана[smilie18][smilie18] [smilie18] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: В Базара е весело в момента...
Автор: virosh   
Дата:   18-01-19 10:07

@quazimodo [beer] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: В Базара е весело в момента...
Автор: petervassilev   
Дата:   18-01-19 14:41

При сегашната динамика в предлагането на съвсем нови модели и технологии (алфа седмици, хуауеи, зетки, игреци и т.н.) е много вероятно купувачите на предлаганата в момента използвана евтина огледална техника да се превърнат в последните горди собственици на такива тела и обективи. Някои от тях наистина са отлични и ще имат дълъг експлоатационен живот, но според мен те вече трудно ще могат да се препродадат при този свиващ се и изключително бързо променящ се пазар (ако това е намерението на купувача).

"Който не продава гъвкаво остава женен за старата си кранта"[smile] - така казва един приятел. При фототехниката е хубаво това, че много от старите кранти всъщност вършат отлична работа. В същото време изкушението да пробваме нещо ново е голямо.


Отговори на това съобщение
 Re: В Базара е весело в момента...
Автор: kokotoo   
Дата:   18-01-19 15:14

uri64 [smilie24]
в мага а6300 с китака беше 1500лв. с фактура и без оскъпяване за 12 месеца по коледа, а из тукашните продавалници 2000лв. употребявани [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: В Базара е весело в момента...
Автор: io_bs   
Дата:   18-01-19 15:24

petervassilev написа:
> За повечето млади хора телефонът е
> първият фотоапарат, който държат в
> ръцете си. И той напълно ги
> задоволява.

А за по-голямата част ще е и единственият, който са пипали. Напълно нормално предвид колко е лесно да споделиш снимката си от телефона в сравнение с фотоапарат. Трябва да прехвърлиш снимките на компютър, евентуално да ги редактираш, ако си по-напред с нещата и чак тогава да ги качиш. Повечето не искат да се занимават с такива допълнителни стъпки. Отделно и автоматичният режим на фотоапаратите не предлага нищо повече пред телефоните им.

Отговори на това съобщение
 Re: В Базара е весело в момента...
Автор: next_time   
Дата:   19-01-19 23:12

Телефоните са голяма работа. Винаги са с теб и вече снимат доста прилично. Последните няколко години дори не си давам труда да влача апарат. Преди четри години си взех сони А7, две години по късно когато вече беше на почти 300-400 кадъра разбрах че дисплея му се въртял. Сега след още две години не съм сигурен къде точно съм го прибрал.
Миналата седмица си купих обектив за лайката, проблема е че и нея не мога да я намеря. Основното ми притеснение е да не са в някой влажен студен шкаф по мазета или тавани и гъбите да са ги изяли.
На фона на тези мои притеснения се замислям че не съм виждал някой да си продава телефона с обяснението че блендата е неомаслена и няма гъби и прашинки.

Отговори на това съобщение
 Re: В Базара е весело в момента...
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   20-01-19 03:36

Нищо изненадващо няма. Икономиките в белите държави са в ръст (и ние спадаме към тях), народът се замогва, иска да харчи, индустрията гледа да задоволи глада. Това води до раздвижване и насищане и на вторичините пазари. Ако ни изтреска някоя криза като преди 11 год., нещата ще се позабавят.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »