Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Преминаване от Nikon d810 на Sony A7R II
Автор: uri64   
Дата:   21-01-19 18:16

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Преминаване от Nikon d810 на Sony A7R II
Автор: VladVlad   
Дата:   21-01-19 20:17

[cool] [cool] [cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Преминаване от Nikon d810 на Sony A7R II
Автор: dorascal18   
Дата:   22-01-19 14:31

Много добро решение! Няма да съжаляваш за 850. Малко е тежичък ,но не може да има пълно щастие ;) написа:

Отговори на това съобщение
 Re: Преминаване от Nikon d810 на Sony A7R II
Автор: kvakioh   
Дата:   22-01-19 15:44

850 е супер.

Отговори на това съобщение
 Re: Преминаване от Nikon d810 на Sony A7R II
Автор: PhotoBo   
Дата:   23-01-19 01:23

Понеже съм минал по тоя път, главно от келешлък, признавам много боли осъзнавайки факта колко парА губиш от смяна на системата.
Все съм сменял тела, обективи, кроп, фул фрейм, безогледалка... ама като смениш марката е най-осезаемо. Моя последен преход беше от Nikon D750 с 5 обектива (да не кажа топ стъкла, ама айде едни от най-добрите за парите си) към Sony a7 III и си е мъка лишавайки се от горните 6бр за да вземеш накравя с парите тяло, портретен и всекиднвен САМО!
Така, че добро решение си взел, дръж се за системата, с която снимаш, не стига, че е супер, ами така като гледам нямаш проблем с размер/тегло, така, че подобна смяна не само би била излишна, ами би била дори и непрепоръчителна! Всичко най от мен! [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »