Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Фотоапарат
Автор: cvetanov95   
Дата:   26-12-18 21:47

Търси нещо по-съвременно, дето има и видео. Аз си взех canon 1100d за 200 лв. Добави още 100 лв за обектив китов някакъв и си готов !

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоапарат
Автор: roburt48   
Дата:   26-12-18 22:08

Здравей колега :) ... Ще се опитам да дам и аз "5-те" си пари по темата. Тъй като и аз съм полуначинаещ бих подкрепил най-вече съвета на lamerko. Т.е първоначалното инвестиране на едни 200-250 лв. в курс за начинаещи. Аз лично започнах с някои от тук препоръчаните камери и обективи... и твърде бързо ми се наложи да ги продам и сменя с нещо друго. Визирам D3100 и D32oo Nikon + 18-55: 18-105 обективи... ,както и 35/1.8 Никкор. Съвсем спокойно би могъл да запишеш един курс (без да си собственик на камера). По време на курса ще имаш възможност да опиташ почти всякакъв вид техника - било то предоставена от студиото, в което е курса или от съкурсници, които вече притежават такава. Образно казано - вземи си първо книжка, след което си избирай автомобил :) Мисля, че ще ти е доста по-лесно да го сториш, след като до някаква степен знаеш какво вършиш :) Иначе, като за начало и моята препоръка е да се вземе нещо в разумни ценови граници, тъй като, ако се запалиш... съвсем скоро ще ти се наложи смяна с нещо по-добро !!

Успех в начинанието [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоапарат
Автор: IShoot4Fun   
Дата:   26-12-18 22:33

roburt48 написа:

> Тъй
> като и аз съм полуначинаещ

"Полуначинаещ"[smilie10] ?!

roburt48, ще ми се и аз да бях такъв полуначинаещ. Бил си на първа страница, и то не случайно, тъй като останалите ти кадри категорично го доказват. Кадрите ти с Пентакса бяха страхотни, а сега и с Олимпуса също. ЗАУ-то си е ЗАУ.[smilie3]

Скромността краси човека, ама хайде, няма нужда чак толкова. [beer]

Сори за спама.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоапарат
Автор: dani.75   
Дата:   27-12-18 15:33

Форума е за обменяне на опит и по образованите да помогнат на необразованите така да кажа а не да се заяждат и майтапят с тях
Човека ви е помолил за малко помощ а вие почвате да се заяждате ако не ви се отговаря по добре не пишете.
Вярвам че тук май доста от вас са минали курсове и са си обогатили знанията и са прочели доста книжки :):):) да попитам дипломи по фотография имате ли? :):):)
Надали то и аз нямам така че окажете ако ви се ще малко помощ или по добре недейте да си чешете езиците напразно.
пс: Българинът е злобен човек :):):)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоапарат
Автор: ombre   
Дата:   27-12-18 15:49

Дани 75,поста ти първо не помага по НИКАКЪВ НАЧИН на питащия,и второ,мисля,че се изказаха мнения,които биха могли да помогнат на колегата.Друг е въпроса,че автора изобщо не се вясва в темата и не се знае дали не е взел вече камера и тук писаниците да са напразни вече.И какво общо има злобата с темата и коментарите написани в нея?Колкото до курсовете,хората се делят на две,едни смятат,че има полза,другите не.

Най добре е да не спамиш в темата на човека,ако можеш да помогнеш,ок,ако не.....



Публикацията е редактирана (27-12-18 15:52)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоапарат
Автор: dani.75   
Дата:   27-12-18 16:39

Ок Извинете ме.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоапарат
Автор: kiten   
Дата:   27-12-18 21:42

[smilie18] Новогодишния огъня на никоня пламна, плющи и втора ръка и трета чe и до обективи опря работата[smilie18]
В пред новогодишните нощи се пълнее от съвети и пожелания[beer]
Рано или късно излиза истината и тя е, и се нарича безогледалка!
На човека все предлагате стари работи направо антики ето и едно сравнение между антики

https://cameradecision.com/compare/Sony-Alpha-a6000-vs-Nikon-D3200
и още едно
https://www.dxomark.com/Cameras/Compare/Side-by-side/Sony-A6000-versus-Nikon-D3200___942_801

За сравнение - Човека с телефон е снимал, а после да му се предложи още по-стар модел телефон да си купи[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоапарат
Автор: quazimodo   
Дата:   27-12-18 22:03

Не хранете троловете[smilie18]!

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоапарат
Автор: ombre   
Дата:   28-12-18 17:03

Китен,виж темата на колегата "равносметка 2018",след това виж подписа и кадрите му,най вероятно,ще разбереш каква тотална глупост си написал,а може и да не схванеш....[smilie23]


Дали модераторите,да не помислят за затваряне на теми,в които автора не се мярка,и помощта на колегите в някои случаи е усилия на вятъра.....[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоапарат
Автор: kiten   
Дата:   28-12-18 17:42

Второто е най-вярно[smilie24] За първото къде ме пращаш в трета глуха да гледам подписи[smilie10]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »