Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Течения в съвременната фотография ?
Автор: bogdanov   
Дата:   22-12-18 22:22

От едната страна интелектуални титани, като nyamago, от друга страна любопитни очарователници като uri64. Огромен кеф ми е да чета форумната част :) Участниците винаги превъзхождат темата и аз сякаш гледам театър. Ако искате ми вярвайте...хващал съм се да пляскам. Съвремената фотография е като съвремените отношения. Всъщност знаете ли, че тази година ще имаме павилион на Венецианското бианале? Фотографията е неизменна част от изящното изкуство и най - съвремената му проекция. С течения или направо с инфекции нашите куратори ще направят своите "обективни избори" , а ние все още няма да сме наясно течението ли трябва да чакаме или да се молим за вятър, та да тръгнем от тази голяма гара все някога.

Отговори на това съобщение
 Re: Течения в съвременната фотография ?
Автор: uri64   
Дата:   23-12-18 01:24

.....Участниците винаги превъзхождат темата....

една типична ФФ тема [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Течения в съвременната фотография ?
Автор: rimohit   
Дата:   11-01-19 09:19

Всъщност дали налагането на определени регионални течения не е отражение на масовоста в културните (и не само)ценности на едно общество? Съдейки по най-масовотото фотографско проявление в България и предвид заобикалящата ни действителност се забелязва , струва ми се, едно потвържедние на по-горната теза!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »