Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 редакторска галерия
Автор: desiart78   
Дата:   14-12-18 17:17

Здравейте скъпи и не толкова съфорумци.
За първи път отварям своя тема тук и с това правя голям компромис със себе си,тъй като ще заприличам за кратко време на вечно мрънкащите bogdanov и pumabg. Но не. Няма да мрънкам,не е в стила ми.Идеята на темата ми е веднъж за винаги да се разбера с хората,които постоянно тровят атмосферата на Фото Форум и да кажа,всичко,което мисля за тях.Не съм конфликтен човек и възпитанието не ми позволява да бъда груба.Позитивна и добронамерена съм,за това редовете,коите ще напиша ми струват много от нервите и душевният ми мир..но ще го преживея някак си ) Мълчанието било знак на малодушие,страх и какво ли още не..В грешка сте,мили мои. Мълчанието е злато! Някога ще го разберете. Но май е време да го наруша за малко,защото наистина прекалихте. Отдавна съм трън в очите на горе споменатите автори и честно казано не се изненадах,когато показаха къде ги боли и сърби точно,когато дойде моят ред за редактор на месеца.
Богданов,какъв реваншизъм ??
Пума,каква и на какво съм жертва аз ??
Години наред ви наблюдавам мълчаливо и ви се радвам,защото по някакъв начин ме забавлявате.Защото сте смешни.И не само в моите очи. Вечно мрънкащи,вечно недоволни ,крайно негативни,но забавни.
Пума,кой си ти,за да ми даваш публична оценка и да ме поставяш в някакви измислени от теб категории ? Нашият Дон Кихот,ха! Срещу какво и за какво се бориш ве човек ?? Не се чувстваш достатъчно признат ли ? Признат за какво ? Имаш добра техника на снимане,птиците са ти фотогенични...)) Направи няколко неуспешни опита за портрет. Може би това е ключа към страданията ти ? Да,кофти е когато искаш нещо,но не се получава.Моят съвет е да продължаваш да снимаш,това в което си добър и да не чакаш признание. То ще дойде,има го и сега,видимо или не. Или искаш всички да крещят,колко си велик ?! Не,не си велик. Добър си.И само толкова,премири се.
Богданов,ти и твоите черно/бели психо изцепки също са признати. Даже и на мен-фотографът с наивните ,красиви картинки много от работите ти ми харесват. Знаеш ли,какво ме разсмива в теб? Много си силен,когато раздаваш критика,но когато я получаваш създаваш впечатлението на ощипана госпожица,която не може да овладее нетърпимостта си към такава.
За това говорят темите,които си пускал във времето и не само..
Пумата говори за някаква "другарска завера". С много малко хора от ФФ се познавам лично,с някои съм се виждала един път. Никога не съм участвала в групички "аз на теб,ти на мен" Изключвам началото си тук,когато гласувах за всичко подред,ей така на всички да ни е хубаво.Малко по-късно разбрах,че това е голяма грешка и подобни действия са пагубни за такъв сайт.От години рядко пиша коментар под снимка,гласувам за кадри,които наистина ми харесват.Компромиси не правя.На никого не връщам и от никого нищо не чакам. Като редактор на месечната галерия съм поела ангажимент,който искам да изпълня достойно.Не ви харесват снимките,които избирам? Съжалявам,това е ваш проблем.Това е моята галерия и всяка една снимка,избрана от мен ми харесва и смятам за достойна да бъде там.
Не ви харесва моята работа ? Имате вашето право.Нямате право да ми давате публични оценки без да съм ви ги искала и да ме поставяте в разни категории.
Две постоянно мрънкащи човечета...От такива,като вас ФФ страда,а не от нещата и авторите,които споменавате.Моят съвет е да си гледате работата ( в преносен и не смисъл),да не си губите времето в празни приказки и да уважавата труда на другите.Всички сме различни и така трябва да бъде.Успокойте своите души и бъдете по-търпеливи.
Богданов,след чашка,две,три по-добре да насочиш енергията си другаде..Повярвай ми повече ще ти хареса. )
Мартине (пумабг)преди те харесвах.Колко бързо падна в очите ми със своите идиотски писания на не здрав човек.
Бъдете здрави и щастливи! Бях малко груба,за което не се извинявам.
ПП Много моля,админите да не затварят темата ми. Тук има два варианта.Първият е по-вероятен-никой да не вземе отношение по темата.Вторият е нещата да загрубеят още повече,но обещавам ако това започне да се случва да я затворя сама.Благодаря!

Весели и красиви празници на всички!
 Re: редакторска галерия
Автор: victory13   
Дата:   14-12-18 17:59

а е още средата на месеца... не ми се мисли до края...

пп: запазвам ред и за корекция, докато не са се случили последните 3 реда...
 Re: редакторска галерия
Автор: bogdanov   
Дата:   14-12-18 17:59

Деси, миличка... Нямах представа, че ти си редактор този месец. Имах идеята да предложа вариант в който да могат да се обсъждат редакторските галерии. Но не го направих по най подходящият начин. Защо се припозна? И с какво те сравни лично аз? Съжалявам, но не те познавам. Не знам и имената ти. Само виждам, че си добра и нежна душичка. Бъди здрава и не се ядосвай! Не падай на моето ниво! Желая ти успех и топли коледни празници.
 Re: редакторска галерия
Автор: desiart78   
Дата:   14-12-18 18:13

Богданов,не ме разсмивай и не ми излизай с този номер,моля те ) Лицемерието може и да ти отива,примери го още веднъж..
 Re: редакторска галерия
Автор: EmiliqnD   
Дата:   14-12-18 18:36

На мен ми направи впечатление ,че има доста негативно отношение на членовете един към друг в този форум.Какво делите?За какво са всички тези разпри?За какво са тези обиди и сравнителни епитети по адрес на един или друг?Защо,когато някой гласува за даден кадър друг му търси сметка?Защо даден автор трябва да е виновен,че за негов кадър са гласували повече отколкото за друг?Защо някой трябва да казва,че всички са ганьовци,а той не е?Защо тази омраза и прикрита завист?Нима този форум не е за забавление,за споделяне на информация и знания?Защо постоянно трябва да се натрапва кой е велик и кой не е?Защо се търси сметка на редактора в галерията какви фотографии качва и какви не?Нали това е идеята да качва кадри по негова преценка,като може да се случи да поощри кадър на неизвестен автор за сметка на друг който е изявен?Според мен сте хора на изкуството и трябва да се държите като такива!Трябва да сте душевно извисени и душевно богати,а не дребни души"Рисувайте"с апаратите си![beer]
 Re: редакторска галерия
Автор: bogdanov   
Дата:   14-12-18 18:50

Деасиарт, предупреди ме и с лично съобщение. Отговорих ти по същият начин. Припознала си се. Започваш да ме обиждаш! Може би имаш нещо лично против мен. Съветвам те да го изясниш лично с мен. Що за неразумие. Осъмнила си се, че искам да обсъждам редакторската галерия, точно когато редактор си ти. Ами лъжеш се. Още в самото начало ми се струваше добра идея. Това какво общо има с теб или който и да е конкретен редактор? Успокой се и си прави нещата както ти идват отвътре. Търсиш публична подкрепа. А такава не ти е нужна. Аз съм разбран човек и на лични щях същото да ти напиша. Да запазим доброто си настроение!
 Re: редакторска галерия
Автор: mitpis   
Дата:   14-12-18 19:11

Ако имаше клуб ФФ със сбирки на които да пием по бира и да си говорим лично, а не да се конфронтираме за щяло и нещяло[smilie7]



Публикацията е редактирана (14-12-18 19:12)
 Re: редакторска галерия
Автор: espergaro   
Дата:   14-12-18 19:16

Ето един повод да се видим и да изпием по бира.
 Re: редакторска галерия
Автор: desiart78   
Дата:   14-12-18 19:22

Богданов,предупредих те,защото си си затворил темата,както и пумата. Иначе нямаше да отварям нова,а щях да ви отговоря тук. И стига си се оправдавал,обиден бил. Нищо ти няма. А колко обидени има от теб, давал ли си сметка ?! И повярвай ми не чакам публична подкрепа. Ще се радвам да получа разбира се,но мал шанс. Защо ли ? Сигурна съм,че много хора мислят,като мен но ще си пощадат нервите и времето за да се включат. Такава би била и моята позиция,разбирам ги.. По скоро очаквам атака от такива,като теб и пума..Но психически съм подготвена...и днес ще мине.Утре е друго.
 Re: редакторска галерия
Автор: desiart78   
Дата:   14-12-18 19:28

EmiliqnD Къде е този идеален свят ? Мисля точно,като теб. Дано са повече такива,като нас! А аз вярвам,че сме много!
 Re: редакторска галерия
Автор: Synthy   
Дата:   14-12-18 19:41

За нас/реклама

Кратък цитат от текста, с който започва страницата от линка по-горе:

Фото Форум е най-големият български сайт за фотография. Два пъти сайт на годината - след като зае първо място в категория "Общности" за 2004 г. (наградата на журито), през 2005 г. спечели наградата на журито и наградата на публиката в категория "Изкуства", а през 2006-та година, второ място в категория "Общности".

Забелязвате ли нещо? Забележете... годините... ето заради такива теми, това ще си остане история.
Поредната дребна темичка. Биг брадър е мъч бетър, да знаете.

[smilie23]
 Re: редакторска галерия
Автор: quazimodo   
Дата:   14-12-18 19:46

Препоръка към автора от човек с приличен житейски опит - затвори темата и на приятно място с приятна компания обърни две-три питиета за наместване на приоритетите[smile]. ВЕрвай ми, по-добре е отношенията с посочените от теб лица да не са сред тях[beer]

 Re: редакторска галерия
Автор: EmiliqnD   
Дата:   14-12-18 19:51

Такъв свят не съществува!Но от хора с претенции за нещо по..,не очаквах,че ще отправят обвинения и няма да дадът възможност на обвинения да се защити!А извинявам се! Дали са възможност на лични!Щом отправяш обвинения публично трябва и там да си готов и да дадеш възможност за ответна реакция!Аз също съм много далеч от идеал за морал ,но си има някави граници!
 Re: редакторска галерия
Автор: ecobo   
Дата:   14-12-18 19:51

Текстът беше премахнат от Администратор на Фото Форум, защото съдържа СПАМ, не е по темата, е предпоставка за конфликти, има лош правопис или противоречи на правилата на сайта.
 Re: редакторска галерия
Автор: nislon   
Дата:   14-12-18 20:01

От такива теми, хората се самообесват и изчезват безкрайно.
[smilie23]

 Re: редакторска галерия
Автор: bogdanov   
Дата:   14-12-18 20:03

desiart78, в личното си съобщение към мен споменаваш някакъв Мартин, в следващото такова аз разбирам, че говориш за пумабг. Не познавам нито теб, нито него. Казваш ми какво съм искал да кажа и защо съм те обиждал. Имаш параноя госпожице или госпожо. Умолявам те успокой се! Бих се включил да те защитавам в случая, дори го правя като пиша в темата ти. А тя е да насосаш "двама души които отдавна те дразнят". Това е меко казано нагло. Излагаш се! Предложението ми беше да може да се коментират или оценява и редакторският избор. Това не ми хрумна когато гледах твоята галерия, защото едва когато ми написа съобщението, погледнах кой е редактора този месец! Нека... изкарай си месеца и ако все още искаш персоналното ми отношение или мнение за това как си се справила, мога да ти го дам. Ако не го искаш, няма и да го получиш. Но ако има под всеки редактор лента в която може всеки да си изкаже мнението за албума който е създал този месец редактора, ще се получи интересно. За всеки, разбираш ли? Защото минава твоят месец, ти си положила усилие, редно е то да се възнагради. С добра дума, потупване по рамото. Всеки от нас показва тук заради моралното удовлетворение. Помага и взема участие в живота на форума защото това го прави щастлив. Не продължавай с обидите по мой адрес! Още веднъж, но за последно ти казвам, припозна се в нещо.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.