Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви

Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна
 Re: Най-добрите филми, които сте гледали.
Автор: DVisulas   
Дата:   11-01-22 22:00

Аз ще се включа с нещо, което не е от големия екран, а едно сериалче, от което ме грабва всяка една серия - M.A.S.H - или иначе казано - Военнополева Болница.

Още от малък, когато го гледах по GTV, ме грабна актьорската игра. Сериала е изпълнен със страхотна комедия и показва чудесно контраста между войната и спокойните моменти, и начина по който персонажите се справят с лудостта около тях...

Отговори на това съобщение
Автор: Vinsent   
Дата:   11-01-22 22:18

Доста съм претенциозен към филмите, затова и много редко харесвам. В последно време най-силно ме впечатли анимационния "Физика на тъгата" на Тео Ушев по едноименния роман на Георги Господинов. Един единствен път е показан на българска публика в Зала 1 но НДК, където го гледах. На Оскарите го прецакаха, но печели много други награди. Не може да се намери по торентите.

А иначе, филм, който мога да гледам безброй пъти е Майстора и Маргарита, продукция 2005-та, сценарист и режисьор Владимир Бортко. 10 серии. Режисура, камера, осветление, типажи, костюми, кастинг, разбира се и фабула, всичко е на макс!
Има го в Замундата. Който харесва великия роман на Булгаков не може да не се изкефи!

[beer] [beer] [beer]

Автор: ipolit   
Дата:   13-01-22 16:17

Има го и на youtube
https://www.youtube.com/watch?v=vTgBQvpTmyY&list=PLaw0Yv2GH8P9Th1pv3zJA2vWybtr-o_H1

Ама е на руски, което за мен не е проблем, ама младите едва ли ще разберат нещо.

Автор: scuba_d   
Дата:   13-01-22 17:18

Не поглеждай нагоре - забавен, а и актуален филм, 7 от 10.

https://www.imdb.com/title/tt11286314/

първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »