Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     всички  напред  последна
 Re: Най-добрите филми, които сте гледали.
Автор: xxxgo6o   
Дата:   21-07-24 16:24

Списък с филми
набързо прегледах темата и не срещнах любим режисьор Клод Льолуш, за които не го е срещал препоръчвам....


Отговори на това съобщение
 Re: Най-добрите филми, които сте гледали.
Автор: kes   
Дата:   10-08-24 00:33

Инспекторът и нощта. Фотографията е на ниво!

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добрите филми, които сте гледали.
Автор: IShoot4Fun   
Дата:   10-08-24 14:52

Филмът за Хачико, който е по истински случай. История за лоялността на най-добрия приятел на човека.

Първо гледах американската версия от 2009, без да знам, че това е римейк.
https://www.youtube.com/watch?v=TIl2o1hm1F4


После гледах японската оригинална версия от 1987-ма.
https://www.youtube.com/watch?v=d_u1FrfgSwo


Оказа се, че има и китайска [smile] версия от 2023, която също гледах.
https://www.youtube.com/watch?v=yZloNb2TYNY


Американската версия ми допадна най-много.


Отговори на това съобщение
 Re: Най-добрите филми, които сте гледали.
Автор: kalvados   
Дата:   21-08-24 13:06

MINAMATA - War photographer W. Eugene Smith travels back to Japan where he documents the devastating effect of mercury poisoning in coastal communities.

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добрите филми, които сте гледали.
Автор: DreamDragon   
Дата:   21-08-24 16:44

Minamata - [smilie24]
Много добър и .. великолепен Джони Деп, разбира се.


Отговори на това съобщение
 Re: Най-добрите филми, които сте гледали.
Автор: oswald   
Дата:   21-08-24 17:00

Minamata [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добрите филми, които сте гледали.
Автор: oswald   
Дата:   22-10-24 16:15

Не че е най-добрия филм който съм гледал, но е доста фотографски... така да се каже. И да, не е никак лош.[cool]

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/0/0d/Civil_War_2024_film_poster.jpeg


Civil War


Отговори на това съобщение
 Re: Най-добрите филми, които сте гледали.
Автор: philip   
Дата:   20-02-26 17:25

Нейната снимка Романтика за фотографи[smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Най-добрите филми, които сте гледали.
Автор: kasad   
Дата:   20-02-26 19:30

Много са:
Светлините на града
Амадеус
Полет над кукувиче гнездо
Съдбата на човека
Имало едно време на Запад
Седемте самураи
Време разделно
Тумбстоун
Кръстника
Чарли
Бялото слънце на пустинята
Матрицата
Самураят
Защо тъгува Гилбърт Крейп
Апокалипто
Водопадите Мълхоланд
Треска за злато
Светлините на рампата
Междузвездни войни
Прилълеца
И още много други...

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добрите филми, които сте гледали.
Автор: fallenfbsd   
Дата:   25-02-26 13:53

Kodachrome (понеже тук е фотографски форум)

https://www.imdb.com/title/tt1880399/?ref_=nv_sr_srsg_0_tt_8_nm_0_in_0_q_kodachrome



Публикацията е редактирана (25-02-26 13:54)

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добрите филми, които сте гледали.
Автор: tbby   
Дата:   27-02-26 14:48

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/c/c4/Ripley_%28TV_series%29_Poster.jpg



Най-фотографското нещо, което съм гледал напоследък. Черно-бял, всеки кадър е... абе учебник по фотография :)
https://www.netflix.com/title/81678765

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добрите филми, които сте гледали.
Автор: Alein   
Дата:   03-03-26 23:31

"Иди и виж" на Елем Климов
"Калина алена" на Шукшин - руската душа с истинското си лице
"Крадецът на праскови" и "Козият рог"
"Защо тъгува Гилбърт Грейп"
и напоследък един канадски сериал за тези неща в любовта и живота,които усещаме като част от себе си - дори визуално и като действия,но нямат словесен изказ...Само поглед, искра, докосване и невидима радиация.
"Heated rivalry" ep 3
Не забравям и любимия "Страстите Христови" на Мел Гибсън ,като визия и с невероятното автентично озвучаване на арамейски.
Поемам куршумите по горенаписаното.Навикнах..
[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добрите филми, които сте гледали.
Автор: philip   
Дата:   29-05-26 11:01

Едно забавно филмче: https://en.wikipedia.org/wiki/Aloha_(2015_film)

С впечатляващ финал: https://www.youtube.com/watch?v=ELLb9hn4cIc

Вчера го даваха по FilmBox Extra.


Отговори на това съобщение
 Re: Най-добрите филми, които сте гледали.
Автор: Джъмбо   
Дата:   29-05-26 11:47

като чета заглавията все едно 70 годишни кинокритици заседнали в средата на 20 ти век [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добрите филми, които сте гледали.
Автор: scuba_d   
Дата:   29-05-26 21:17

[shtrak] Що не предложиш нещо по твой вкус или нещо стойностно, според теб, след средата на 20 ти век? [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Най-добрите филми, които сте гледали.
Автор: nislon   
Дата:   29-05-26 21:59

Аз харесвам филми на ужасите, но напоследък тях също ги правят на конвейер, и обременени с политкоректност. От време на време отскачам до МОЛ-а да гледам някой, след което констстирам, че яко съм се набутал. Те и Междузвездни войни прецакаха, какво да говорим...

Последния от този жанр (ужаси), който много ми хареса беше "Дракула неразказан". Дори в някаква степен може да мине и за исторически :))

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добрите филми, които сте гледали.
Автор: oswald   
Дата:   29-05-26 23:25

https://www.imdb.com/title/tt14142060/?ref_=ext_shr

Специално за Джъмбо един мноо благоприятен НОВ филм.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добрите филми, които сте гледали.
Автор: dilomski   
Дата:   01-06-26 21:13

The Stoned Age. Хубав филм, хубави бири, готина пичка.
Clercks. И повечето неща на Кевин Смит.
Bill And Ted' Excellent Adventure.
Point Break.
Big Trouble In Little China.
И тъй нататък. На бири съм и не ми се изброяват.

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добрите филми, които сте гледали.
Автор: Konstantinov   
Дата:   04-06-26 03:34

Комедийният трилър „Една малка услуга“ - A Simple Favor, с участието на Анна Кендрик и Блейк Лайвли е от миналата година и попаднах на него в HBO.



Публикацията е редактирана (04-06-26 19:53)

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добрите филми, които сте гледали.
Автор: papi   
Дата:   08-06-26 00:34

един от най добрите - Зеленият път


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »