Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Използвате ли старите си HDD?
Автор: PhotoBo   
Дата:   19-10-18 12:04

lamerko, ти навярно си много прав, но аз говоря лично за себе си, казвайки, че надежността на ХДД-та не ме притеснява! Нямам застраховка живот, техника, дом... не казвам, че е безсмислено, а просто, че аз самия не се притеснявам толкова за събития, които могат да се случат. Отдавна даже бекъп не съм правил, напълниха ми се ХДД-та с никому ненужна информация. Тия фирми дето правят пари от възстановяване на данни, добре че не разчитат на такива като мен, че гладни ще останат [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Използвате ли старите си HDD?
Автор: lamerko   
Дата:   19-10-18 14:24

Хах... абе прецакай някоя току-що заснета сватба с батки, па да видим [smilie5]

Майтапа настрана, ама сега цената на гигабайт HDD е достатъчно ниска, всеки може да си позволи едно НАС-че. В амазоня WD 4TB Red е 120 евра, тук 280 кинта - най-елементарния масив изисква само два диска :)

Отговори на това съобщение
 Re: Използвате ли старите си HDD?
Автор: Антивик   
Дата:   20-10-18 07:28

И двамата сте прави по своему. Лемарко е прав от гледна точка на снимащ де това му е занаят и с това вади пари, а от там сватби с батки и треперене за информация. от друга страна ако я караш любителската и не са ти толкова отговорни кадрите, може като Фотобо да си позволи човек да е ларж и да не му дреме.
Инак при сегашното мегдан да си пазиш информацията - боол, не е кат едно време де хардовете бяха скъпи и кът, че и се мереха в кило и мега. За флаш памети не се беше и чуло, а за това ССД па хептен[smilie3] .

Отговори на това съобщение
 Re: Използвате ли старите си HDD?
Автор: quazimodo   
Дата:   20-10-18 12:21

Ето така ползвам 3 стари диска. Когато не се ползват стоят в пликове, наредени в кутия от клавиатура[smilie5][beer]. Ама аз съм Левчо от Левуново и не ми пука много за информацията по тях[smilie18] [beer]


http://prikachi.com/images/820/9422820z.jpg




Отговори на това съобщение
 Re: Използвате ли старите си HDD?
Автор: PhotoBo   
Дата:   22-10-18 14:16

Аз за това казах, че lamerko по своему си е прав и не оспорвам позицията му [smilie3]

Не знаех само, че снима сватби и батки [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »