Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Новост в информацията за кадрите ?
Автор: mitpis   
Дата:   17-10-18 15:27

uri64 до момента имам 2704 гласувания за една година, имам постоянна работа в момента съм в почивка, влизам средно от 2 до 3 пъти във ФФ един път сутрин с кафето и вечер за разтоварване от стреса, също когато не съм в събота или неделя на планина.Интересно ми е да видя новите кадри, което ми харесва го кликвам да го разгледам в по-голям вид и ако пак ми харесва гласувам, това не ми отнема много време. Да уточня, рядко гледам телевизия,обичам да слушам музика и разглеждането на снимки ми е любимо, върша и семейна работа тъй като съм женен и имам семейство, но винаги намирам време за ФФ.



Публикацията е редактирана (17-10-18 15:33)

Отговори на това съобщение
 Re: Новост в информацията за кадрите ?
Автор: шдфдшд   
Дата:   17-10-18 16:00

Автор: uri64
Дата: 17-10-18 15:13

......как очаквате да кисне по цели часове/дни и нощи във ФФ и да гласува за по няколко хиляди кадъра годишно? Това просто не е реалистично.


..uri64 ,много непремерено изказване...стотици хиляди те опровергават...
..освен всичко , което е писал mitpis има и нещо друго...ФФ има наркотичен ефект ,при това много силен...[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Новост в информацията за кадрите ?
Автор: шдфдшд   
Дата:   17-10-18 16:08

...някой , ако иска, мое да пусне тема "Как ви търпят вкъщи с тоя ФотоФорум и как се спасявате?"...[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Новост в информацията за кадрите ?
Автор: roburt48   
Дата:   17-10-18 16:23

Все пак всеки си има право на някакво мнение [smile] ... Разбира се, че има и доста странични фактори, които биха повлияли в една или друга посока.
Отворих тази тема защото наистина не знаех какъв е този брояч, но в крайна сметка се оказа нещо наистина интересно ... (поне за мен). Аз също влизам по няколко пъти дневно, да не говорим, че когато съм в къщи страницата на ФФ ми е постоянно активна и от време навреме си поглеждам профилактично [smile]
Започнах да се уча да снимам в началото на 2016 г. , за което ама хич не съжалявам, тъй като това се оказа страхотна храна за душата ми [beer] ...

Отговори на това съобщение
 Re: Новост в информацията за кадрите ?
Автор: philip   
Дата:   17-10-18 16:30

roburt48: "...Една тъпа математика - всеки ден на първа има по един кадър на деня + 8 кадъра с рейтинг Б за последните 24 часа + 8 кадъра с рейтинг Б над 100... Т.е. само на първа всекидневно има едни 15-17 кадъра, които заслужават някакво внимание !"

Де факто, някои само там гласуват чат пат, а в "Нови предложения" не поглеждат изобщо[smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Новост в информацията за кадрите ?
Автор: nislon   
Дата:   17-10-18 16:34

Автор: шдфдшд
Дата: 17-10-18 16:08

...някой , ако иска, мое да пусне тема "Как ви търпят вкъщи с тоя ФотоФорум и как се спасявате?"...


Добра идея, ама да можеше само ние да си го четем [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Новост в информацията за кадрите ?
Автор: uri64   
Дата:   17-10-18 18:17

нЕкои трябва да почнат да ходят на сбирки на анонимните ФФ-холици :) [beer]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »