Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: asahi   
Дата:   16-09-18 09:16

Не ти предлагат телефон за 1000 лева. Предлагат ти телефон и договор на обща сума поне 2000 лева.
Няма безплатен обяд, момчета.

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: TPECHAT   
Дата:   16-09-18 10:57

За какво ти е това устройство без договор... Смешно е да питаш за паролата на wifi-то и да я набиеш в телефон за тро бона... направо е трагично :-(

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: georgioiv   
Дата:   16-09-18 12:20

аха, пробвай без wifi в Турция или Молдова.. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: tarantulaxxx   
Дата:   16-09-18 14:36

Не ми предлагат договор. Казват ми - ако останете на същия договор, който е 20 лева - Неограничени безплатни минути към всеки оператор в БГ и 5ГБ - бърз 4G Интернет (безплатни минути и нет има и в ЕС). Договор, на който съм от поне 5 години. Два пъти вече ми предлагат да остана на този договор. Ако остана - получавам Сони Флагман или Айфон за 1000 лева (970лв по-точно). Тоест - искат да им остана клиент. Аз и без това на две години сменям телефона. Защо да не се възползвам. Два пъти вече се възползвам и взимам скъпите модели Xperia. Но тази година се замислям, дали да не пробвам един айфон.

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: asahi   
Дата:   16-09-18 14:51

Е как не ти предлагат като все пак подписваш двугодишен договор?
Айфон ХS за 1000 лева няма да ти предложат. Samsung Galaxy Note9 се предлага за 1150лв и нa 60% от цената на Iphone XS plus.

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: tarantulaxxx   
Дата:   16-09-18 15:30

Ами да, нормално е да преподпиша. Ако не преподпиша, договорът става автоматично безсрочен със същите условия, но без отстъпка за телефон. Ако преподпиша, пак остава такъв, но с отстъпа за телефон. Последно преди две години ми предложиха Iphone 7 и Xperia XZ на цена 970 лева. Като човек ползвал само Сони и фен на марката, взех Сонито. Предполагам, че тази година през декември също ще е така. Няма представа кой Айфон ще предлагат, но съм сигурен, че ще предложат на близка до 1000 лева цена.



Публикацията е редактирана (16-09-18 15:31)

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: TheOne   
Дата:   16-09-18 16:29

@ tarantulaxxx -Пич, никой няма да ти предложи айфон за 1000 лева, освен ако не е по-стария модел....но от новите, които сега преставиха...забрави да ти предложат на такава цена.......[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: hotsnail   
Дата:   16-09-18 18:52

Е нали този XR ще е евтин модел с една камера, обикновен екран и т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: victory13   
Дата:   16-09-18 20:02

Грешна се оказа информацията със смяната на батерията... издънили се нещо, и сега от въпросния представител му дали нов телефон [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: TPECHAT   
Дата:   16-09-18 21:39

XR е грешка. Догодина ще има ново SE на негово място :-)

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: Sassho   
Дата:   25-09-18 13:40

Прехвалените , "икономични" 7nm А12 също са Грешка [smilie7]
https://9to5mac.com/2018/09/24/iphone-xs-iphone-xs-max-battery-life/


http://images.vfl.ru/ii/1537871747/b4022577/23498505_m.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: imitev   
Дата:   25-09-18 17:54

Първата ми сим карта струваше 100 лв със студентско намаление. Минута разговор беше 7 лв. Преди 4 години минах на боб, а на старата карта пишеше мобилтел...

Преди седмица се прехвърлих на виваком 15 лв за неогеаничени разговори + 6 гб интернет без ддс. Няма такъв А1 план.

В А1 ми обясниха че виваком ми дават по-добри условия, защото съм нов клиент (толкова за лоялните клиенти...)

Съответно аз им казах след 2 г. да ми дадат по-добри условия и ще им дойда като нов клиент :)

Няма безплатен обяд...

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: asahi   
Дата:   25-09-18 19:58

За всеки потребител има един максимум, над който и да му предлагат нещо не може да го оползотвори. В този ред на мисли ако харчиш месечно 400 минути + 3GB интернет и се интересуваш само от цената за теб ще е е най-изгодна тази оферта, която ти предлага горното най-евтино. При мен от няколко години съм намерил такъв баланс. Отвреме-навреме някоя мома неуспешно ме успива по телефона с оферти за чудно евтини устройства, стотици телевизионни канали и хиляди "безплатни" мегабайти.

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: TPECHAT   
Дата:   25-09-18 20:00

тва с батериите е доста измислено

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: asahi   
Дата:   27-09-18 10:24

Кой сега е номер 6?

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: MixMike   
Дата:   27-09-18 12:09

My iPhone XS Max Is Doing Something Weird

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »