Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16     всички  напред  последна
 Re: Нови безогледални EOS
Автор: D.S   
Дата:   06-03-19 17:57


Hotsnail, мисля вече сам си разбрал, защо Канон са там където са, със скапания дуал пиксел, без фокус по очи и други тем подобни тъпотии - ХОРАТА правят обективи - Да. За мен това прави една система. Кат няма какво да навинтя отпред, ми дреме колко пиксела и дуал Афа има. За спорт, за работа, wilflife, портети, пейзажи, абе за каквото се сетиш имат уникални стъкла. Сам си го написал. Сони имат най-дървената ергономия EVER, само това мен ме отказва от тях и ми дреме че гледат на очи :) Друго могат и да имат, но око да види, ръка да пипне за казали хората

Отговори на това съобщение
 Re: Нови безогледални EOS
Автор: kvakioh   
Дата:   03-06-19 10:22

35/1.8 IS macro e супер, нещо като уникално универсален- добри мм, с макро, стабилизация, портретно, пейзажно, всичко в едно.

Отговори на това съобщение
 Re: Нови безогледални EOS
Автор: ZENON   
Дата:   04-06-19 02:04

Понеже стана дума за динамика (без да влизам в полемика), може ли някой да ми обясни как може да бъде заснета сцена с висок реален динамичен обхват, без загуба на динамика, без артефакти и шум при обработка. С един кадър.
Въпроса е риторичен.

Отговори на това съобщение
 Re: Нови безогледални EOS
Автор: Джъмбо   
Дата:   04-06-19 10:49

със зинар 18 х 24 сантиметра[cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »