Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Коректност от Профайлд
Автор: asenvelikov   
Дата:   03-08-18 13:48

Не мога да не споделя какво ми се случи днес като отидох да си взема Nikon D750 от Профайлд, оставен за смяна на затвор на 396'000 кадъра.
Поради това, че тялото влиза в оповестената серия с възможни дефекти, затвора ми беше сменен БЕЗПЛАТНО .....
Може би така е редно, но не съм очаквал и считам, че е коректно и тук да изкажа благодарност към фирмата и служителите на Профайлд.

Отговори на това съобщение
 Re: Коректност от Профайлд
Автор: Rusinov   
Дата:   03-08-18 13:54

Страхотно!
Ще ползвам темата да похваля Профайлд за подобен случай с Д600, извънгаранционен, на достатъчно кадри, който оставих заедно с обектив за калибрация. Обадиха ми се, казаха ми, че е от серията, подлежаща за смяна на затвора и ми го подмениха, заедно с калибрирането :)

Отговори на това съобщение
 Re: Коректност от Профайлд
Автор: Krassy   
Дата:   03-08-18 13:59

Искам и аз да похваля Профайлд от сърце!

Отговори на това съобщение
 Re: Коректност от Профайлд
Автор: baron_barbaron   
Дата:   04-08-18 12:09

Хайде и аз :) при мен проблема беше със зарядно.. За късмет не съм имал проблем с тяло или обектив, но и аз останах с впечатление, че са доста коректни !

Отговори на това съобщение
 Re: Коректност от Профайлд
Автор: fisheye   
Дата:   06-08-18 09:53

Професионален,
компетентен коректен сервиз.
От хора за хора- много човешко отношение към всеки случай.

Винаги съдействат и помагат.

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Коректност от Профайлд
Автор: vsemieedno   
Дата:   06-08-18 10:09

И аз така - чисто нов апарат имаше проблем. Веднага го приеха и в същия ден го оправиха. Настройки, това-онова и готово. Страхотни са.

Отговори на това съобщение
 Re: Коректност от Профайлд
Автор: lord_kik   
Дата:   06-08-18 10:25

Аз също съм имал вземане даване с тях и също мога да потвърдя за коректност,бързо,любезно и качествено обслужване!

Отговори на това съобщение
 Re: Коректност от Профайлд
Автор: CatandGoddess   
Дата:   06-08-18 11:21

Браво на тях, вървели са с големи крачки явно [smilie24] [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Коректност от Профайлд
Автор: sohk   
Дата:   06-08-18 15:16

Аз съм ползвал услугите им няколко пъти и винаги съм си тръгвал с много позитивно мнение от там. Хората са много любезни и си разбират от работата.
Последния път дори ми предложиха оборотна техника под наем, защото имах ангажимент, а белята стана 2 дни преди него и нямаше да може да бъде ремонтирана на време фотоапарата ми. Абсолютно ми спасиха кожата тогава, за което искам да им благодаря и аз, в така започната тема.
[shtrak] [smitten]

Отговори на това съобщение
 Re: Коректност от Профайлд
Автор: hotsnail   
Дата:   06-08-18 15:34

Хайде поне да имаме 2 марки с читав сервиз с България! [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Коректност от Профайлд
Автор: Fifata   
Дата:   06-08-18 16:10

Аз не съм ползвал техните услуги, но искам да кажа нещо друго което се отнася за официалните сервизи.
Много хора имат лошо мнение за официалните сервизи точно заради това, че първо търсят да побългарят нещо или да обиколи всички сервизчета по гаражите и после като се отнесе техниката в официалния сервиз и то няма спасение и трябва нова платка примерно и се каже една цена и почват да плюват как им режат главите, а не се замислят, че те са си виновни точно заради това, че бягат далече от тях. И там хранят хора, правят им се обучения и т.н. най малкото имат достъп до сервизна база данни с дефекти и как да се оправят повечето работи, дето 99% от сервизите по гаражите даже не са и чували за тези сървъри.
Аз до сега чувам само хубави отзиви за Стемарк и Профайлд и се надявам колегите да продължат така усилено да се грижат за нас.
Аз съм доволен от Пан сервиз като ремонт на Канон и в ЛАС сервиз ходих веднъж за един странен проблем със Сони, но не можаха да ми помогнат или по точно не си заслужаваше ремонта на обектива.

Отговори на това съобщение
 Re: Коректност от Профайлд
Автор: iavorianev   
Дата:   06-08-18 22:53

Fitata, а не се ли замисляш че точно това побългаряване е вследствие че всеки като чуе официален сервиз знае че се режат глави. Това мнение си битува от време оно.
Иначе и от мен един глас за Профайлд

Отговори на това съобщение
 Re: Коректност от Профайлд
Автор: crownmaker   
Дата:   06-08-18 23:02

Ползвал съм услугите им.Забележки никакви![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Коректност от Профайлд
Автор: mmjm   
Дата:   06-08-18 23:40

Де да можеше да се каже същото и за „бушона“

Отговори на това съобщение
 Re: Коректност от Профайлд
Автор: asahi   
Дата:   07-08-18 01:29

Те затова си смениха името. Пиксел какво беше?

Отговори на това съобщение
 Re: Коректност от Профайлд
Автор: marves   
Дата:   07-08-18 06:53

Аз пък съм доволен от сервиз Бушона, коректни, добра обратна връзка с клиента. Миналата седмица им дадох един Олимпус за ремонт, споделиха, че не могат да го ремонтират и предложиха да го изпратят до официален сервиз в Чехия. За 3-4 дни апарата е върнат обратно отремонтиран със сертификат и печат от Olympus сервизен център. Същата услуга предлага и фирма Амперел.

И не, Бушона не е преименуван. Онзи сайт "ПикселГейт" гледам е създаден 2010 г. и не се поддържа. Може да е бил опит.

Стемарк са номер 1.

offtopic/

Отговори на това съобщение
 Re: Коректност от Профайлд
Автор: Zdram   
Дата:   07-08-18 07:47

Marves, за Бушона казват, че често изпращат Олимпус техника за ремонт в Чехия. Там проблеми няма. Неприятности може да се получат, когато сами оплескат нещо. Поне такива оплаквания сме виждали тук. Затова и аз избрах варианта Амперел - официален сервиз на Олимпус в Чехия. Всички суперлативи тук могат да бъдат отнесени и към Амперел като посредник.[shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Коректност от Профайлд
Автор: dreamitko   
Дата:   11-08-18 00:28

Здравейте и от мен.
Позволявам си да напиша този коментар, понеже съм работил малко над 10г. в структурата на официалния представител и вносител на НИКОН, Олимпус /преди да направи офц.предствителство/, БЕНКЮ и Карл Цайс.
Вече от 10+ година не съм служител на фирмата. Така също и рядко имам контакти с нея, но все пак съм клиент, което ми доставя удосолствие въпреки, че има пропуски които считам, че се дължат на динамичния пазар, в който не са се нагодили служителите и т.н. и т.н. ...
Мога само едно да ви кажа, което по "мое време" се е случвало.. В стремежа си тогавашната фирма /пак сега Профайлд/ се е стремяла до такава степен да се докаже и продължава.., че не малко пъти е била във финсова загуба. Впървом сервиза беше в Гърция /някъде 2006г./ си спомням, когато гърците поправяха никоните сред трохите от хляба след обедното си меню.. Колко пъти се молеше шефа ми на Холандците да минем при тях!! Ами коллко пари шефа ми инвестира да направи обурудване в България за най- елементарните ремонти..!!!! Ами колко специализации имаше на хора-кадърни кадри от България към Холандия и обратно за взаимен опит !!??? Ами колко разни други съпътстващи несгоди имаше...!!!/
Само едно искам да подчертая....!!!
ИМА НЯКОЛКО ПРОСЛОВУТИ ФОТОГРАФИ В ТОЗИ ФОРУМ, КОИТО ПОНЕ 10ГОДИНИ БЯХА МНОГО ДОБРЕ ЗАПЛАТЕНИ, КАТО РЕКЛАМНИ ЛИЦА НА НИКОН И ПРЕЗ ТЕЗИ ГОДИНИ СИ ЖИВУРКАХА ПОЧТИ ОХОЛНО....., НО СЕГА НЕ СМЕЯТ ДА ОБЕЛЯТ ЕДНА "БЛАГА" ДУМА ЗА СЕРВИЗА НА НИКОН, ПОНЕЖЕ ВЕЧЕ СЕ НАГНЕЗДИХА НА ДРУГИ МАРКИ /нпр.Лайка, Канон../. ЕЙЙЙ...- ЛЕСНО СЕ ЗАБРАВЯТ КИНТИТЕ, КОИТО СПРЯХА ДА ТЕКАТ КЪМ ШКЕМБЕТО НА ЧРЕВОУГОДНИКА, НАЛИ ?!!!!
П.П. Да не разпарвям пък, как един "Майстор фотограф" все още не си е платил НИКОН ф5, който му бе даден за изпълнение на рекламна дейност...!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Коректност от Профайлд
Автор: JenyP   
Дата:   13-08-18 20:15

Коректни, любезни, компетентни!
Изключително доволна съм от отношението и професионализмът им!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »