Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: За сексизма във фотографията
Автор: enizvk   
Дата:   22-05-18 17:08

"Голото тяло не е причина за срам. Срамувайте се от това, което мислите за него" -Аристотел

Отговори на това съобщение
 Re: За сексизма във фотографията
Автор: nyamago   
Дата:   22-05-18 20:06

^ Това е много вярно. Мисля, че няма защо да се срамуваме и от мислите си при вида на голи тела - ако са естествените еротични мисли, които сме програмирани да изпитваме. Неестествени мисли като желание незабавно да прикрием / облечем обекта, или (пази Боже) пориви за насилие и убийство - такива мисли са за срам и позор.

И независимо какво си мислим инстинктивно, разликата между спонтанната мисъл и разума, както и разликата между мислите и съзнателните действия - е онова, което ни отличава от животните. Би следвало да се срамуваме ако действията ни са неконтролирани и следват инстинкта вместо разума.

И действията не са непременно физически (като да пристъпим към секс с обекта). Включват и крайно просташките коментари като "Леле ако те набарам!.." и "Ох на батко..." - които срещаме под снимки във форума...

Пак ме избиха - от един цитат само - толкова мисли. Да се срамувам ли от тях?[smilie11] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: За сексизма във фотографията
Автор: hotsnail   
Дата:   24-05-18 22:00

Как да снимаме мъже!

Ако някой се е затрогнал от темата ми за дискриминацията на силния пол....

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »