Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Външен рекордер
Автор: lamerko   
Дата:   25-04-18 13:23

От известно време ми е влязла някаква муха за външен монитор/рекордер, но имам някакви чуденки. Като за начало бюджета ми е до $1,000 с батерии и там каквото е нужно и липсващо в комплекта. Като размер на екрана - 7" ми са достатъчни, а поне на този етап камерата ми е Fuji X-T2. Почнах да разглеждам моделите на Atomos, но май само по описание нещо няма да го бъде.

- На първо време гледам доста модели, но поне в краткото описание на параметрите не виждам кой-знае какви разлики, НО вероятно има нещо важно на което трябва да се обърне внимание.

- Базовите компекти не включват батерии, зарядно и SSD. Батериите и зарядното са ясни, но какви други джаджи трябва да включа - предполагам Samsung 960 Pro ще свърши работа, но трябва ли му някаква шина, кабелаци и въобще допълнителна окомплектовка?

- 3D LUT - могат ли да се слагат свободно или предварително са заложени някакви си стандартни?

Ще се радвам за като цяло за някакви насоки и предложения - конкретен модел/кит и т.н.
 Отговори на това съобщение 

 Теми Автор  Дата
 Външен рекордер  ново
lamerko 25-04-18 13:23 
 Re: Външен рекордер  ново
stef7 25-04-18 14:56 
 Re: Външен рекордер  ново
lamerko 03-06-21 12:02 
 Re: Външен рекордер  ново
lamerko 25-04-18 17:18 
 Re: Външен рекордер  ново
stef7 25-04-18 18:56 
 Re: Външен рекордер  ново
lamerko 25-04-18 19:13 
 Re: Външен рекордер  ново
stef7 03-06-21 13:24 
 Re: Външен рекордер  ново
lamerko 03-06-21 14:08 
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »