Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 спиране и редактиране на обяви без предупреждение
Автор: kireto_a   
Дата:   11-03-18 09:11

Чудно ми е защо една коректно написана обява би била спряна без предупреждение? Тази сутрин статус на тази обява тук беше админ-стоп и артикулите към нея бяха изтрити.

https://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=BAZAR&request=view&id=106607

Най-интересното е, че мога обратно да я пусна без проблем, стига да не ми бяха изтрили артикулите към нея.

Нещата, които се продаваха бяха коректно описани, имаха снимки и също така всичките са с доказан произход, който беше опеменат.

Продавал съм много пъти от тук и нямам информация някой да е останал недоволен. Една част от хората тук ме познават и знаят, че дори и да стане така, ще направя всичко въжможно да оправя нещата. Също така съм регистриран с истинското си име в сайта и никога не съм се крил.

Четейки правилата на базара, явно всички в този сайт се смятат за измамници търгаши и "администраторите" не им дължат дори и нормална куминикация ако видят някакъв проблем, който ако бъде посочен може да бъде отстранен или изяснен.

Аз ще си загубя още половин час и ще пусна обяват отново, но като не знам какво и е не, зная и какво да оправя.
 Re: спиране и редактиране на обяви без предупреждение
Автор: ombre   
Дата:   11-03-18 09:47

Може да е бъг,наскоро пак имаше подобен проблем.
 Re: спиране и редактиране на обяви без предупреждение
Автор: guciguci   
Дата:   11-03-18 09:53

Да не би да е ,защото си написал цена 2 лева ?
Освен това виж си имейла,който си дал за връзка с този сайт.



Публикацията е редактирана (11-03-18 09:54)
 Re: спиране и редактиране на обяви без предупреждение
Автор: Pavlov   
Дата:   11-03-18 09:56

Автор: kireto_a
Дата: 11-03-18 09:11
"Четейки правилата на базара, явно всички в този сайт се смятат за измамници търгаши и "администраторите" не им дължат дори и нормална куминикация ако видят някакъв проблем"


Другарю Кире,
Четейки правилата, става ясно, че "куминикация"-та с админите трябва да става на електронната им поща, а не с теми във форума.

 Re: спиране и редактиране на обяви без предупреждение
Автор: kireto_a   
Дата:   11-03-18 10:11

разбрахме се
 Re: спиране и редактиране на обяви без предупреждение
Автор: Admin   
Дата:   11-03-18 10:43

Нека отговорим тук, защото този казус възниква отвреме навреме.

Конкретния случай с тази обява е, че беше публикувана с добавени нови модели, които отдавна съществуват в системата на Базар. Така те се дублират. Поради това Администратор е натиснал бутон за изтриване на новопредложените артикули, което автоматично прави обявата без нужните атрибути и изпраща автоматичен имейл към автора с обяснение. Статусът й се променя на Админ-стоп и чака реакция от автора, за да си добави наново артикулите. Ако публикувалия обявата не е можал да активира наново обявата, това явно е бъг и моля за сигнал, за да го коригираме.

Базар е безплатна услуга и когато има добавяне на нови модели техника, се налага оператор да преглежда и кодира предложенията, което ни струва скъпо като време и средства.

Съответно обява с изтрити артикули е нежизнеспособна, защото в Цифрова секция основния начин на търсене се основава на търсенето по реално съществуващ модел.

Може и тук да е мястото да кажем, че в Цифрова секция, когато пускате артикули описвайте си всеки артикул, който е подходящ за секцията, защото така ще бъде откриваем. Например ако имате фотоапарат с два обектива, добавяте като артикули фотоапарата и двата обектива. Някои хора добавят само 1 или 2 неща и оставят другите само в текста на обявата, което не е правилно. Ако имате и аксесоари, например грип към фотоапарата, може да го опишете в текста на обявата, но него не добавяте като артикул, защото няма как да бъде добавен към моделите в Цифрова секция.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена