Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Съвет за фотоапарат
Автор: chrisnoch   
Дата:   13-03-18 05:59

Автор: avo
Дата: 10-03-18 17:56
chrisnoch , краен си в реакцията си, независимо колко страници в гугъл запълваш. Ясно е, че ръчни настройки и RAW e по-добре отколкото без, но да се казва, че възможностите на скъпа готина сапунерка като Панасоник LX15 и DSLR с хубав обектив, макар и с кроп матрица, са равни, е доста самоуверено


Къде съм писал, че са равни?
Я чети по-внимателно!

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за фотоапарат
Автор: Vertigo91   
Дата:   14-03-18 07:40

Благодаря на хората, които отделиха време да напишат полезна по темата информация. Разбира се, сам проучих и изгледах твърде много неща за кратък период от време, но в крайна сметка се спрях на хубаво предложение, което открих на атрактивна цена - Olympus OM-D E-M10 Mark II
Уви, желанието ми да дам едни пари и да забравя за всякакви други разходи (обективи) не се сбъдна, поради редица причини, но основно интереса, който създаде у мен тази система. Дано не е временно. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за фотоапарат
Автор: n960   
Дата:   14-03-18 08:11

Честито, не си сбъркал с избора.И няколко твърди обектива...

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за фотоапарат
Автор: Neuromancer42   
Дата:   14-03-18 12:21

Преди 2-3 седмици и аз направих абсолютно същото решение като теб. Не си сбъркал - любовта е голяма :)
Но наистина трябва да се инвестира в твърд обектив - чак пък няколко - не знам.
И ти ли взе офертата с 12-50 за 900 лева? Защото това наистина беше върха.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за фотоапарат
Автор: Vertigo91   
Дата:   14-03-18 20:09

Първо ще се уча на китовия обектив, преди да инвестирам допълнителни средства. Не, намерих втора ръка предложение в гаранция и допълнителни батерии за малко под зададения бюджет от 800 лв. Предстои изследване на системата, т.к. реално никога не съм ползвал фотоапарат.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за фотоапарат
Автор: Neuromancer42   
Дата:   14-03-18 22:46

Задължително прочети книжката, защото менютата са ужасни, сложни и с милиони функции, а жизнено важно да ги усвоиш. В началото е голяма обърквация, но трябва да инвестираш време - струва си.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »