Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Някой в София да има Godox X1R-?
Автор: baron_barbaron   
Дата:   26-03-18 16:59

Хах и аз днес следобяд, запоявам си един държач за батерии и ми звъни телефона :) гледам от пощата.. Добър ден - добър ден, имате едно колетче.. И аз газ към пощата с 300, ама нъцки. Не е светката ами някакъв кабел, дето вече не помня за какво ми е трябвал :D

Но всеки момент чакам една ТТ685 и аз ще споделя как се държи [smilie5]

santuco честито ! [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой в София да има Godox X1R-?
Автор: baron_barbaron   
Дата:   28-03-18 12:37

И моята светка дойде :) TT685(n)

Работи идеално, напълно е съвместима с Xpro. Почти както командъра, има доста "френдли" дисплей. i-TTL, HSS си работят превъзходно, командва без проблем ресивърите, както и те нея. Макар, че в моя случай няма смисъл тя да се командва от ресивърите, реших да пробвам. Също така, тя командва другите ми светки оптично и там няма проблем, и с HSS.
Забелязах два много дребни и временни недостатъка. Единият е, че се върти твърде стегнато, което го оправих с капка WD-40. Другият е че всеки път, когато я включа, zoom-а не е на AUTO а е на 24mm. Което предполагам че ще го изчистят в следващите фърмуеъри. Моята е с 3.1, който май за сега е последният. Всичко друго й е 10/10 ! За цената си извън България определено е мега добра !

[beer]



Публикацията е редактирана (28-03-18 12:57)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »