Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Начинаещ - избор на първи DSLR апарат
Автор: MURTAGON   
Дата:   15-02-18 02:01

Към автора. Момко, каквото и да вземеш продиктувано от тук на форума няма да е твоя избор. Повярвай ми. Всеки може да каже колко ти са хубави или не обувките на краката,но само ти ще знаеш колко са ти удобни.[smilie21]



Публикацията е редактирана (15-02-18 09:35)

Отговори на това съобщение
 Re: Начинаещ - избор на първи DSLR апарат
Автор: OIM   
Дата:   15-02-18 08:06

Ако човек си изкарва хляба с фотография , разбирам да носи 25 кг раница на гърба си
Но аз съм аматьор щракач и такъв товар би убил удоволствието от снимането , още повече че не съм в първа младост
Гледах наскоро Томас Хийтън коментираше че обмисля да мине на безогледалка, за да намали теглото на раницата си [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Начинаещ - избор на първи DSLR апарат
Автор: sauron69   
Дата:   15-02-18 09:08

Ми не всички мъкнат палатки и спални чували [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Начинаещ - избор на първи DSLR апарат
Автор: Svsvet   
Дата:   15-02-18 10:57

https://www.dpreview.com/buying-guides

Отговори на това съобщение
 Re: Начинаещ - избор на първи DSLR апарат
Автор: ZENON   
Дата:   15-02-18 17:44

Смешно ми е.
По-нагоре някой каза, че 25 кила +/- 100гр. са без значение.
Обаче!
Едно е да вземеш статив за камера с обектив 2 кила и канче, друго е статив за 1 кило камера и канче. Само много сбъркан в математиката човек, няма да събере 2 и 2 тука...
Плюс това, общо взето всеки грам си е от знаение по баирите, ама колегата може да много як просто [smilie7]

Абе, който иска да се гърби. Аз отдавна приключих с това. Всичко има някакви граници - мазохизмът също ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Начинаещ - избор на първи DSLR апарат
Автор: keri-di   
Дата:   15-02-18 17:51

А пък,какво е апарата ти да няма нужда от статив-или в краен случай,някакъв мини?

Отговори на това съобщение
 Re: Начинаещ - избор на първи DSLR апарат
Автор: Бармалей   
Дата:   15-02-18 18:16

Автор: ggospodinov
Дата: 14-02-18 14:48

Благодаря на всички за мненията, научих доста неща и донякъде се обърках
И аз... и аз се обърках...Не мога да разбера? Във форума ли съм? В базара ли съм?[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Начинаещ - избор на първи DSLR апарат
Автор: pllb   
Дата:   15-02-18 19:50

Открих много полезни съвети!

Отговори на това съобщение
 Re: Начинаещ - избор на първи DSLR апарат
Автор: deandimov   
Дата:   15-02-18 20:12

[smilie5] Nikon D7200 като леко тяло. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Начинаещ - избор на първи DSLR апарат
Автор: D_Ave   
Дата:   15-02-18 21:23

Бреййй, тука битка огледалка vs безогледалка, в съседната тема също - то това става бетер като android vs ios, левски vs цска, мерцедес vs бмв и т.н и т.н.:)

и все везните клонят към спора голямо vs малко и тежко vs леко - явно и във фотографията размера има значение:)

Отговори на това съобщение
 Re: Начинаещ - избор на първи DSLR апарат
Автор: aidend   
Дата:   15-02-18 21:37

Без да претендирам, че разбирам много даже нищо не знам. Но един приятел искаше да ми продаде CANON 5D за 500 лева, но аз си казах, защо ми е - 1300д е по-добър има live wiev, bluetooth нов модел е, със сигурност е по-добър. Та нашите ми взеха 1300д и да за начинаещ е окей. Но познайте колко, ползвам live wiev, видео и др неща. Грам не ги ползвам. Бях се наплашил, че е стар модел и няма да мога дасе справя с него. И приятелчето като ме снима, с 5дето, динамика, цветове, по-висока скорост на снимане. и на всичкото отгоре full frame.
5d - бие 1300д и по исо и по динамичен обхват.Във всички сравнения. А друг мой приятел имаше. Canon 750D продаде го и си взе 5D -и е мега, мега доволен и щастлив. Правя сравнения 5д срешу 750D, и отново 5d бие във сайтовете и питам приятеля.
Добре де 750D има live viev,чупеш екран, видео, повече фокусни точки и още куп повече неща. И той каза, не ползвам live viev, Нито екрана, не ми трябват толкова много точки. ТИя неща ги ползват аматьорите. 5D ми е напълно достачен.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »