Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Помощ
Автор: sandoke   
Дата:   22-10-17 11:46

Здравейте!!! Начинаешт съм и имам нужда от помощ и съвет за избор на фотоапарат.Спрял съм се на моделите canon eos 60d eos750d 7d и nikon d7100.Искам и да попитам кои обективи ще бъдат по добри за въпросните тела на канон обективите или за никона. Приемам и съвети за други тела в този ценови клас.Благодаря предварително и се извинявам ако нещо съм написал неправилно или с не точнните термини.
 Re: Избор
Автор: quazimodo   
Дата:   22-10-17 12:37

Първите три ги зАбрави и се съсредоточи само върху Никона Д7100. Взимаш го с 18-140 и почваш да снимаш. За размазани снимки[smilie5] си купуваш и една евтина безмоторна 50-ка на 1.8. Успех в новото хоби[beer]!

 Re: Избор
Автор: sandoke   
Дата:   22-10-17 12:44

А да кажа че и жана ми е гримьор и ще ми трябва и за портретни снимки а естествено и за мен за любителски
 Re: Помощ
Автор: mmjm   
Дата:   22-10-17 13:24

Промени си заглавието, примерно „съвет за избор на фотоапарат„ да се разбира, че не умираш.
 Re: Помощ
Автор: Божидар58   
Дата:   22-10-17 14:14

НачинаеШТ....Боже Господи, докъде стигнахме!!!
 Re: Помощ
Автор: asahi   
Дата:   22-10-17 14:37

Давиш ли се, че викаш за помощ? Като се давиш какво ще викаш?
 Re: Помощ
Автор: sandoke   
Дата:   22-10-17 15:27

Само човек като се дави или като умира има нужда от помощ(аз съм обяснил от каква помощ се ниждая) а и шом пиша във форум за фотоапаратизаци нижда от помощ свързана с фотоапарата и по тоя начин за да се направите на много умно умни изглеждате много зле а каквото и заглавие да сложа пак хората ще се правят на инатересни и ще ти обясняват как нещотото се казва едиси как а нв така както ти си го написал и ще ти кажат колко си тъп при положение че си обяснил ,че не разираш и искаш да получиш съвет и мнение а те ше ти пишат тъпотии от сортана :смени си заглавието, умираш ли, добре ли си и всякакви такива тъпотии. Още на времото Славейко е написал:,, ний не сме народ а племе'' и го доказваме със страшна сила след всеки изминал ден и ако може накой да помогне да помогне а не да ти дава акъл как да си караш колата как да си оправаш жената как да си кръстиш децата и т.н. Задал съм въпрос относно фотоапарати а не добре ли ми е заглавието или дайте ми съввет за заглавие и ще съм благодарен на всеки който напише нещо полезно и смислено а не да се прави на дървен философ като всички постове до сега с изключение на първия



Публикацията е редактирана (22-10-17 15:45)
 Re: Помощ
Автор: pdimitrov   
Дата:   22-10-17 15:42

1. Когато ти правят забележка за твоя грешка и си нов в дадена среда, не е лошо да се извиниш и да подминеш тона, с който се обръщат към теб. По този начин поне малко стимулираш готовите да помогнат да си направят труда да напишат 2-3 реда. Отделно забележките са на място...

2. Цитиране на значими за българската литература автори и липсата на елементарни пукнтуация и правопис не вървят ръка за ръка.

3. Искаш да дадеш еди-си-колко пари за тяло, но не казваш бюджет за обективи. Най-добре кажи с колко пари разполагаш общо. Изясни какви обективи ти трябват, тогава решавай какво да е тялото.
 Re: Помощ
Автор: Pavlov   
Дата:   22-10-17 15:55

Автор: sandoke
Дата: 22-10-17 15:27
"ще съм благодарен на всеки който напише нещо полезно и смислено"

Още във втория пост на темата quazimodo (по погрешка [smilie5]) е написал нещо полезно и смислено. И на практика е изчерпил темата.
Послушай го. И му благодари, вместо да се дървиш на останалите.



Публикацията е редактирана (22-10-17 15:56)
 Re: Помощ
Автор: sandoke   
Дата:   22-10-17 16:01

Pdimitrov1 напълно приемам забележката на божидар 58 и не съм написал нищо по негов адрес а и не мога да разбера какво е значението нов ли си или си старп при положение че забележките са меко казано тъпи(с изключение на божидар)защото не са свързани с термини от фотографията или фотоапарати както е в ситуацията, защото ако беше така аз щях да приема забележката. 2. Човек като напише помощ в сайт свързан с фотоапарати и фототехника едла ли се нуждае от бърза помощ или умира или от съвет как да си посее картофите.3 И сега към СЪЩЕСТВЕНАТА ТЕМА -един приятел ми е намерил въпросните модели фотоапарати 2- ра употреба от англия nikon d 7100 е на цена от 350£ И другите фотоапарати са горе долу толко пари а бюджета ми е 1000 лв.



Публикацията е редактирана (22-10-17 16:02)
 Re: Помощ
Автор: chrisnoch   
Дата:   22-10-17 16:43

sandoke,
Регистрирал си се днес и вече даваш акъл? [smilie11]
Я се осъзнай!
Пишеш неграмотно и немарливо, пък имаш претенции, че някой ти прави забележки?
Тук НЕ е тинейджърски форум, та да драскаш както ти скимне. Ако искаш до получиш съвет, не се дръж като селтак с дебел ланец в западаща чалготека.
Никой НЕ е длъжен да ти помага. През последния месец има поне една дузина подобни теми - използвай търсачката. На всички им е писнало да пишат едни и същи съвети на всеки новобранец. Събери малко (поне!) информация, пък тогава питай!
 Re: Помощ
Автор: ilcoin   
Дата:   22-10-17 16:59

Съществената тема за мен е, че никой не е длъжен да ти помага и да му дреме дали приемаш забележките.
 Re: Помощ
Автор: BEYA   
Дата:   22-10-17 17:03

абе днес дане е петък...[smilie9]
 Re: Помощ
Автор: imitev   
Дата:   22-10-17 17:08

Като си начинаеЩ си вземи нещо като за начинаещи.

За много ти е малък бюджета за среден клас.

PS: Постарай се да пишеш една идея по-грамотно. Така показваш уважение към околните, без значение дали е в парламента или в хоремага.
 Re: Помощ
Автор: sandoke   
Дата:   22-10-17 17:12

Аз никой не карам насила да ми помага на никой не давам акъл а и илкоин не те карам да ми помагаш. Аз просто искам съвет но се сблъсквам с много ограничени хора и ще помоля пак ако някой може да ми помогне по темата ок ако не поне не ми пишете глупости и да ми давате кфалификации дали съм тинейджър или не съм и дали имам дебел ланец. Нито съм тинейджър нито имам дебел ланец просто исках да получа полезни съвети от разбиращи хора а попаднах на комплексари(не поставям всички в това число във форума) и не знам какво значение има кой кога се е регистрирал и на никой акъл не съм давал аз просто искам съвет и вече съжалявам че съм писал във форума защото явно тук трябва да си регистриран от 5 години и тогава да си зададеш въпроса
 Re: Помощ
Автор: hardcpz   
Дата:   22-10-17 17:24

Вземи си канон 500Д+50мм 1.8 за 550-600лв и почвай да се упражняваш, щом ся почваш всичко над този клас ще ти е излишен харч. Апарата е чудесен, имал съм го над 5 години, можеш да погледнеш първата половина на снимките ми, всички са правени с него. Ако не се бях полакомил за L обективи, сигурно още щях да го ползвам [smilie24]

 Re: Помощ
Автор: sandoke   
Дата:   22-10-17 17:27

Благодаря за съвета
 Re: Помощ
Автор: mmjm   
Дата:   22-10-17 20:17

Съвсем добронамерено и човешки ти предложих да смениш името на темата. Въпреки че това е фотографски форум, тук сме се събрали хора, случва се да се разболеем, да станем жертва на неприятни обстоятелства (дано никога да не ти се случва), в такива случаи викаме за помощ. В твоя случай щеше да е по-добре в заглавието да загатнеш за проблема ти.
За изброените от теб тела споделям мнението на quazimodo.
 Re: Помощ
Автор: roburt48   
Дата:   22-10-17 20:35

Пич, за 20-30 реда постове поне да беше турнал 2-3 препинателни знака [smilie5] ... quazimodo ти е отговорил на въпроса ! Един съвет извън темата - когато искаш ПОМОЩ бъди малко по-смирен :)
 Re: Помощ
Автор: sandoke   
Дата:   22-10-17 21:38

Първо искам да благодаря на всички които помогнаха и написаха мнение поТЕМАТА!!!Приятно впечатлени ми направи днес в другите (чуждестранни) форуми че,на въпросите получават отговори и никой не се прави на интересен да задава глупави въпроси от сорта на :защо ти е такова заглавието , ти си се регистрирал днес , нямаш препинателни знаци и т. н . Напротив , всеки се стреми максималко лесно , просто и достъпно да обясни така че да станя ясно на човека кой фотоапарат да избере и по важното - зощо да го избере него. За съжаление при нас не е така и не знам защо чевек ще си изгуби известно време , за да ти обяснява че си нов или че нямаш запвтайка или да ти обяснява за заглавието, вместо да напише нещо смислено и наистина полезно за човека койте е пуснал темата , а пък може и да бъде полезна и за някой друг . Явно такъв си ни манталитета. Извинявам се че, съм си позволил да пиша в този форум, при положение ,че не съм регистриран от преди 2-5 или 10 години. Надявм се и да станем маааалко по добри и отзивчиви хора и послвдвн въпрос , аз ли грябва да изтрия темата или има модератори или администратори, които ще се погрижат за това!!!
 Re: Помощ
Автор: Pavlov   
Дата:   22-10-17 22:15

Тук всеки сам си затваря темите.
Както и можеш да блокираш всеки, който пише в нея - по твоя преценка.
 Re: Помощ
Автор: crownmaker   
Дата:   22-10-17 22:47

Текстът беше премахнат от Администратор на Фото Форум, защото съдържа СПАМ, не е по темата или противоречи на правилата на сайта.
 Re: Помощ
Автор: roburt48   
Дата:   22-10-17 23:04

[smilie5]
 Re: Помощ
Автор: sandoke   
Дата:   22-10-17 23:18

Текстът беше премахнат от Администратор на Фото Форум, защото съдържа СПАМ, не е по темата или противоречи на правилата на сайта.
 Re: Помощ
Автор: ilcoin   
Дата:   22-10-17 23:24

Пусни линк моля, че тия чужди форуми станаха като извънземните - всички разправят за тях, пък никой не ги е видял [smilie5]



Публикацията е редактирана (22-10-17 23:24)
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.