Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Здр-Проблем
Автор: Gech77   
Дата:   20-09-17 16:20

Здравейте.Старата ми техника е втора употреба но ми е любима и си ми трябва още.Kodak EasyShare M753.При най малко фокусиране се появяват две черни точки не симетрично разположени.Остават видими и на снимките.Нямаше го преди този проблем.Не разбирам от фото техника но признавам че може и да се е зацапал с прашинки.Не съм ремонтирал и не знам дали се прави такава профилактика за почистване.Аз с лекота бих го разглобил но може и да отиде за боклукът.Ако това е проблема или трябва да си закупя нов?Моля пишете ми за връзка с някой който може да ми го оправи.И като гледах на бързо много се нуждаят за някакъв ремонт.Нека се сложи на видимо място в сайта реклама за връзка със сервиз за фото техника.
 Re: Здр-Проблем
Автор: chepkata   
Дата:   20-09-17 23:27

Рекламата се поръча и плаща от собственика на рекламираната дейност. А при теб, най-вероятно са изгорели пиксели на матрицата. Замърсяванията не се виждат като точки, а като неясни петна и то, на затворени бленди.

Нека и друг да се изкаже, все пак.[shtrak]
 Re: Здр-Проблем
Автор: Konstantinov   
Дата:   21-09-17 00:53

Тук го дават за 24 евро.Аз си купих тяло за екзакта варекс б2 като ново за 45 евро.



Публикацията е редактирана (21-09-17 01:04)
 Re: Здр-Проблем
Автор: GenaDP   
Дата:   21-09-17 01:11

Тези могат да ти го оправят.

 Re: Здр-Проблем
Автор: colorphoto   
Дата:   21-09-17 02:50

Този прастар и твърде скромен сапунер не си заслужава поправката - забрави го.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.