Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Забрана на фотоапарати на олимпииския стадион в Мюнхен
Автор: Konstantinov   
Дата:   13-09-17 16:51

При най евтин билет от 177 евро и поне 30 за бири и плюскане ми взеха бинокъла а жена ми доста я претърсваха щото е с 2 титанови стави и пищи детектора. Бяха забранили всякакви чанти квото намушиш по джобовете , стадиона е много зле не е покрит като в19 век се чувствах и то негър.
 Re: Забрана на фотоапарати на олимпииския стадион в Мюнхен
Автор: victory13   
Дата:   13-09-17 16:56

По какъв повод бяхте на стадиона?
 Re: Забрана на фотоапарати на олимпииския стадион в Мюнхен
Автор: Pavlov   
Дата:   13-09-17 17:25

Ясно - да не ходим там с фотоапарати [smile] .
Мерси за предупреждението.
 Re: Забрана на фотоапарати на олимпииския стадион в Мюнхен
Автор: e-mil   
Дата:   13-09-17 18:22

На концерта на Ролингстоунс ли сте били? Ами то кажи-речи навсякъде на големи концерти е забранено внасянето на камери. Не само в Мюнхен.
 Re: Забрана на фотоапарати на олимпииския стадион в Мюнхен
Автор: asahi   
Дата:   13-09-17 22:58

На гърба на билета не пишеше ли?
 Re: Забрана на фотоапарати на олимпииския стадион в Мюнхен
Автор: Konstantinov   
Дата:   15-09-17 22:59

Сега се прибрах,новия стадион дето играят байерн мюнхен е идеален ,но този старият е оставен да рухне като нашите и е покрит с покривало каквото имаше на централна гара София преди 20 години на една пета от стадиона ,в Мюнхен всеки ден вали, вечер пада до 8-10 градуса в момента ,имахме късмет че само преваля лек дъжд.Получих мейл преди концерта за забраната за носене на всичко- пишеше без чанти само с телефон ,ключове и портмоне,ама за бинокли нищо и взех един евтин за 15 евро от преди 12 години и на входа го хвърлих в кофата веднага като го намериха в джоба на дъждо брана ми и казаха -забранено е,не съм се излагал да коментирам пред охраната-така им е наредено.
Иначе имаше 4 големи екрана и се виждаше супер направиха 2 часа и половина и ми оправиха насторението.В края на месеца на 30-ти Ролингстоунс ще имат концерт в Амстердам .Преди няколко години бях на концерта им във Виена на Ернст Хапел,преди месец бях на депеш мод в париж на стадиона им и никъде не са забранявали бинокли,обиколил съм и арените и залите дори в операта в Мюнхен и Кован Гардан и О2 пускат с бинокли и сапунери има преди години. Само в арена Загреб забраняваха сапунерите.



Публикацията е редактирана (15-09-17 23:17)
 Re: Забрана на фотоапарати на олимпииския стадион в Мюнхен
Автор: asahi   
Дата:   15-09-17 23:59

В Германия изискването само с телефон, ключове и портмоне изключва въпроси за бинокли.

Аз и портмоне не нося. Лична карта и малко банкноти за бира.
 Re: Забрана на фотоапарати на олимпииския стадион в Мюнхен
Автор: sauron69   
Дата:   16-09-17 09:19

Добре че и гащи не са забранили да носи човек. Или да сложат изисквани за бурка [smilie2]
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.