Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Съвет и помощ в избор!
Автор: SVKPHOTO   
Дата:   24-05-17 16:34

Мерси за информацията, която ми давате :). Не мисля да се ограничавам само с един обектив,както казах мисля да се развивам :). След време още по—добро тяло ще си взема, но това ще стане,когото се науча и „накефя” на тялото,което ще си купя. До следващия level има много време :)



Публикацията е редактирана (24-05-17 16:36)

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет и помощ в избор!
Автор: D.S   
Дата:   24-05-17 16:38

Никой не говори за левел мисля и че ни си много разбрала, какво се опитват да ти обяснят. Без да се обиждаш :) Безмислено е да дадеш една камара пари за нов фотоапарат, като дори едно Д90 от базара ще ти е много повече от достатъчно. Струва 300 кинта, запазено и оставаш с 1000 за обективи и кеф, което е по-важно от гаранция :)



Публикацията е редактирана (24-05-17 16:41)

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет и помощ в избор!
Автор: radomarinov   
Дата:   24-05-17 16:46

+1
Това също е добра оферта. След една година, като го надраснеш, можеш да му вземеш 300 лв и да добавиш за 7200[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Съвет и помощ в избор!
Автор: ombre   
Дата:   24-05-17 16:50

Значи до авторката- D7000 е страхотен апарат, и са прави колегите за настройката на фокуса,функция която мисля/без да съм ги ползвал 3 и 5 серия-нямат/,НО тя не винаги помага имам в предвид на 100%/,макар и в редки случаи тя не е достатъчна,има фокус но е колеблив,сиреч трябва да имаш едно на ум.Това което ти казвам не трябва да те отказва от това тяло ,просто споделям лични/ а и не само мои/впечатления.Но картинката му е страхотна.За мотора в тялото вече ти казаха,а и щом ти препоръчват конкретен продавач,няма какво толкова да се чудиш.

До комбайнера-в различни теми чета постовете ти, и определено не казваш нищо СЪЩЕСТВЕНО,просто едни елементарни нещица, дето всеки ги знае без да е нужно даже да е член тук,те просто се отнасят за всеки един жив човек.Та не откриваш не топлата,ами никаква вода.Заяждаш се с Ночев,не го познавам ,хаплив е,но тук не се е изказал в темата ,а ти го обиждаш-ТЪПО.Колкото до мнението ти за втората употреба-що не си купиш нещо от менНЕ СЪМ ТЪРГОВЕЦ/, или пък някой който е купувал и чете да се изкаже,каква техника е получавал......Онзи ден продадох А7м2 на около 6-7к,може да се сложи на витрина с 2 год.бг гаранция......:).Та да те попитам,ако вземеш подобна техника и спестиш едни близо 1000 лв ще си нещастен ли........?Риторичен въпрос....:)Съвет от мен,изказвай се в теми в които можеш да дадеш АДЕКВАТНО мнение и евентуално да помогнеш с съвет питащия,в противен случай се превръщаш в човек рожба на любовта между близки роднини.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет и помощ в избор!
Автор: SVKPHOTO   
Дата:   24-05-17 16:54

Разбрах какво ми казват,но не искам втора употреба. Не се знае защо се продава, дали няма дефекти и т.н. Знам,че ще дам много пари за нещо, което е ново и няма да ми останат пари за обектив. Това е мания, хоби, болест, която трябва да излекувам. Не знам, объркана съм какво да правя...дали ново, дали нещо с остатъчна гаранция, дали да рискувам или да си взема нов с гаранция.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет и помощ в избор!
Автор: nokoniko   
Дата:   24-05-17 17:07

Купих нов 5300-продадох го. Купих втора употреба 7100 и видях разликата... Сега щракам с кеф.[beer] 5300 го продадох без никакъв дефект , даже в гаранция, но не можахме да се сприятелим ....със 7100 станахме приятели веднага.



Публикацията е редактирана (24-05-17 17:11)

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет и помощ в избор!
Автор: ombre   
Дата:   24-05-17 17:07

Според мен бъркаш и то адски много,но са си твои парите и ти си решаваш.Причина за продажбата на една техника е в повечето случаи,че продавача минава на по висок клас тяло,сменя техниката, и най накрая в много редки случаи я продава защото е развалена....:)Избора е твой,но те съветвам пак да прочетеш предния ми пост,/влез в профила ми и виж какво съм продавал досега/не че е много,но говоря за състоянието на техниката.Има некоректни продавачи в това няма спор,но смятам,че са в пъти по малко от коректните такива и преди покупка пак можеш да питаш за мнение за съответната стока или продавач /или и двете/.Желая успех с избора.Нямам какво повече да кажа по темата/ не и нещо повече което вече ти е казано./

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет и помощ в избор!
Автор: d.s   
Дата:   24-05-17 21:35

И има разлика втора употреба 1д . 3д-та и тем бодобни и тела за масова употреба. В първия сличай - да, рядко се намира запазено тяло, защото са спукани от снимане. Докато обектвива си е обектив дет се вика. С китака и фотошопа може и да го докараш донякъде [shtrak]



Публикацията е редактирана (24-05-17 21:46)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »