Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  70 ..  80 ..  85  86     всички  напред  последна
 Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   19-03-17 16:35

Темата съдържа продуктово позициониране !

При нужда ще добавим и червена точка(18+).
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   19-03-17 16:44

vkk1, викаш няма фокус. Ами как да има кат ми корава главата. Преди време, не мога се сетя, един любезен съфорумец в няква тема ми беше казал, че на това тяло D3200 с тва 1.4 няма да се получат нещата. Синти ли беше, Краси ли беше, наистина не помня. и както и да е. Отивам при един приятел и му викай, дай тая Сигма тука, да и спра тока от стрелби. Сигма 50/1.4. Дава ми я, отиваме четири човека на Бузлужа. Двамата пейзажисти, те си пуцат на стативите. Аз съм си взел едно моделче, ше пробвам Сигмата. Викам ся ще плющим едни бокета, едни чудесии. Обаче, файда, отварям на 1.4, фокус не найси феродо, на 2 па, на 2,2 па...ай сектир. Свалям буркана от мойто тяло, вземам на едното аверче камерата D7100, закачам Сигмата...воаляяя...цепим мрака. И ся викам, Сигмата ли иска центровка спрямо мойто тяло, или тялото е за взривяване ?

А?

Споделяйте къв опит имате, някъде в спора ще търсим истината. Само не искам да се хейтим, все големи момчета сме се сбрали...
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: lorddemonic   
Дата:   19-03-17 16:47

Кво виииииииииииииикаш???
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   19-03-17 16:49

А ти кой беше ?
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: lorddemonic   
Дата:   19-03-17 16:54

А ти ? С какви драми ни занимаваш , мен и останалите читатели?
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   19-03-17 16:57

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Аз съм се обърнал конкретно към някой, виж как ми почва поста май френдо...[smilie3]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: slyn4ogled   
Дата:   19-03-17 16:58

Ми ако тялото няма опция за фина настройка - да беше пробвал с тялото на мУделката [smilie18]

 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: samurai2   
Дата:   19-03-17 16:58

lorddemonic
колегата има проблем на 1,4 ако можеш помогни му ако ли не си замълчи.Аз лично не мога да помогна.[beer]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: catandgoddess   
Дата:   19-03-17 17:01

Като задържа ляв бутон на мишката върху линийката на фотошоп и дръпна надолу се появява един гаден цикламен маркер - като тънка линийка- върху снимката. Не знам как да го изчистя? [smilie9] [smilie9] [smilie22]

Тъпото е, че като сейвна снимката и затворя не се появява на новата, която отворя/ Но като отворя тази, на която съм го предизвикал - пак е там. Дразнещо цикламено нещо. Някой идея ?

Хммм, сега е светло син [smilie8]



Публикацията е редактирана (19-03-17 17:02)
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   19-03-17 17:01

slyn4ogled, моя няма. Нейния и се падна от някакво зрънчо, дори не съм гледал дали му се сваля обектива...
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: samurai2   
Дата:   19-03-17 17:03

catandgoddess
не пипай лявия клавиш [beer]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: catandgoddess   
Дата:   19-03-17 17:04

Не мога , ползвам си го.

Как да махна това чудо [smilie8]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: slyn4ogled   
Дата:   19-03-17 17:07

Jk.freeman - аз нямах предвид фото-тялото на моделчето ... а нейното си баш - там може да е имало нужда от малко пипане... [smilie25]

 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   19-03-17 17:09

Ааааааа...ем тъй кажи де...там всичко си е центровано. Обаче Сигмата ми се огъна в ръцете...
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: slyn4ogled   
Дата:   19-03-17 17:19

Начи сЪ й притеснила нещо ... Сигмата ... требе си по-твърд обектив начи.
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: camelasign   
Дата:   19-03-17 17:24

catandgoddess:) това е маркер. маха се по същия начин по който се слага. слагаш мишката на него, натискаш, задържаш и местиш към линийката:)



Публикацията е редактирана (19-03-17 18:16)
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   19-03-17 17:25

Майтапа на страна, ама няма да е тая Сигма. Nikon af-s 50/1.8g ще да е. И той ли ще иска настройки, незнам...луда работа
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: asahi   
Дата:   19-03-17 17:29

И тук никонска драма [smilie10]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   19-03-17 17:33

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: slyn4ogled   
Дата:   19-03-17 18:13

Важното е модела да позволява настройване чрез пипане ... другото е само теория!
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: lorddemonic   
Дата:   19-03-17 18:27

Има поне 40 теми подобни. Реално тяло без Microadjusment ще има проблеми до бленда 2.8 даже на повечето обективи. Лъвче ти като не можеш да помогнеш що пишеш ?
Искате с фъшкии сомове да ловите ... НЕ СТАВА ОК? Хората избират и бройки обективи с най скъпите апарати и пак понякога не стига диапазона от - до + ... И за какво трябва да се помага на някъв човек, който пише в общ форум на някой конкретно? Има си лични съобщения ...
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: samurai2   
Дата:   19-03-17 18:29

lorddemonic
мое да пиша ама не давам съвет ,има разлика [smilie3]
и темата е за Някаква тема за глупости...[beer]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: quazimodo   
Дата:   19-03-17 18:30

УжасТ е с тия тела без фино поправяне на фокуса. Щом реших да пробвам Никон и ми побелЕ плешивата кратуна[smilie18] [smilie18] [smilie18]. При купуване на обектив само мишена и лаптоп муй майката[beer].

 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   19-03-17 18:38

lorddemonic, помолих поне да не се хейтим. За тва е темата, нищо сериозно. Един ще сподели едно, друг друго, трети ще пусне някоя шега, някъде ще открием истината. Обърнах се към vkk1, да, но и към всички вас. Кое те издразни не разбрах, не виждам и Бобито да те е засегнал нещо...абе що сме такива хора...
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: catandgoddess   
Дата:   19-03-17 18:39

camelasign, samurai2 :

Мерси, хора, първо това, че е маркер, а после и Самурая ме насочи да съм на move tool :)))

РАЗКАРАХ ГО гадното нещо [smilie24] [beer]

 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  70 ..  80 ..  85  86     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена