Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Бббалонът се надува..
Автор: pachok   
Дата:   15-03-17 23:01

Colorphoto, няма никакво значение как е направена снимката, дразнещото е, че тъма дава оценка за снимката и я обижда, без изобщо да е запозната с материята. На 100% ти гарантирам, че мога да ти постигна ефекта и дори още по-голямо дефокусиране, само с апарата си и макро обектива, без грам фотошоп.
 Re: Бббалонът се надува..
Автор: colorphoto   
Дата:   15-03-17 23:08

Аз макро не снимам и не мога да дам мнение,но ме заинересува с какво е заснето.
 Re: Бббалонът се надува..
Автор: luboar   
Дата:   15-03-17 23:17

Хората които снимат подобни неща не са професионалисти. Снимат макро, за да имат снимките им дълбоко боке, като снимите на истинските фотографи: )
Използват макро лещи към 50мм-те си обективи, или при повече познания обръщат обективите (не ми се обяснява какво значи)
Но резултатите са чудесни, заради хъса който влагат.
 Re: Бббалонът се надува..
Автор: roburt48   
Дата:   15-03-17 23:22

Аз съм лаик и новобранец. Кое как става - също не знам (технически). Винаги Тьма ми е била на сърце (по някакви си мои причини), но....има нещо, което не мога да го възприема и не го вярвам - че кадъра е избран произволно и автора дори не е запомнен !!! Извини ме Тьма, но не ти вярвам :(
 Re: Бббалонът се надува..
Автор: zeromx   
Дата:   15-03-17 23:28

luboar това не го разбрах :
"Хората които снимат подобни неща не са професионалисти. Снимат макро, за да имат снимките им дълбоко боке, като снимите на истинските фотографи: )  "
 Re: Бббалонът се надува..
Автор: luboar   
Дата:   15-03-17 23:41

зеомикс, от вашите умения разбрах разбрах, че се лутате във Фотография. имате усет, но не можете да се намерите.
повече не ме питайте.
(не съм врачка)
 Re: Бббалонът се надува..
Автор: zeromx   
Дата:   15-03-17 23:47

лубоа,разбирате ги нещата...



Публикацията е редактирана (16-03-17 00:00)
 Re: Бббалонът се надува..
Автор: slyn4ogled   
Дата:   15-03-17 23:48

Хм ... присърце ми е темата, но няма да развивам теории, защото най-вероятно профила ми ще бъде изтрит...

Това стойностна снимка ли е (като за фото-=форум, а не за жълт вестник), и забележете коментарите отдолу.
Кому е нужно това ???

https://photo-forum.net/i/2051402


 Re: Бббалонът се надува..
Автор: lamerko   
Дата:   15-03-17 23:58

Вижте с'я... гол женски задник винаги ще се котира повече от космясали мъжки гърди... не търсете логика при пчеличките - просто преглътнете по презумция по-високия рейтинг на тези кадри, както въобще на целия раздел "голо тяло", колкото и абсурдни неща да се постват там. Подобно е положението и с други категории - деца и малки животни винаги водят до симпатия и съответно до по-висок рейтинг, но дали е заслужен - това е друг въпрос.
 Re: Бббалонът се надува..
Автор: Admin   
Дата:   16-03-17 00:14

За щастие на всички участващи във Фото Форум право на Б глас тук имат над 350 човека.
Доста от тях гласуват активно.

Многообразието е ценност и тъй като това е форума за всички с хоби фотография има публикувани най-разнообразни снимки. Екипа на Фото Форум, а надяваме се и повечето потребители тук, не очакваме всички да имаме еднакво мнение. И това е най-хубавото, защото иначе щяхме да гледаме само еднотипна фотография. Многообразието е ценност.

Подобни теми не биха донесли полза за никой от участващите тук и поради тази причина тази тема ще бъде затворена.

Може би тук е мястото да обясним още веднъж, че рейтингът и точките не служат за размяна срещу пари, пенсионни осигуровки или мерене за по по най. Фотографията е субективно изкуство и няма обективен параметър, по който една снимка на природа да бъде сравнена и класирана с портретна снимка. Не е и това целта. Целта е по-добрите снимки да бъдат селектирани, да предизвикат интерес, и съответно да доведат до популяризиране на автора и повече възможности за общуване.
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена