Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 Като ще давате прошка,
Автор: тьма   
Дата:   26-02-17 14:49

да вземете да разблокирате дружките си по форум :-) :-) Ето, от колко време дебна за интересна тема и си открих - Деветашката пещера - чета, чета и изведнъж - авторът ме блокирал, ама защо, как, непонятно, дори един коментар не съм му писала. Карай да върви, но ако днес искате да сте добри, давай, народе, на прошките

 Re: Като ще давате прошка,
Автор: uri64   
Дата:   26-02-17 14:53

....Аз няма да искам, защото няма да ме огрее, а и не съм привърженик на тези индулгенции, дай ми я днес, а аз утре ще си я карам постарому. Прошката за мен трябва да е осъзната - от кого я искаш, разбрал ли си грешката си - с една дума ясна и съвсем конкретна.....

??????
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: тьма   
Дата:   26-02-17 15:17

На някои по рождение им липсва нещо много важно - чувството за хумор [smilie7]

 Re: Като ще давате прошка,
Автор: asahi   
Дата:   26-02-17 15:45

Списъкът ми с блокирани потребители е девствен от 26.07.2003г.
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: тьма   
Дата:   26-02-17 16:06

Това е то Добър човек! :-)
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: Gushev   
Дата:   26-02-17 16:20

И аз гледам моят и той на нула си стои :)Освен прошка днес е и сирни заговезни :)От утре край с мръсното до Великден :)Кой ще се пробва с това начинание :)
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: тьма   
Дата:   26-02-17 16:39

С кое начинание - да премахне „мръсните” блокировки ли :-)?
АЗ! Хей сега ще отблокирам мара[cool]
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: тьма   
Дата:   26-02-17 16:43

Имало още 4-ма, и за тях - индулгенции [thankyou]
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: Jk.freeman   
Дата:   26-02-17 17:22

тьма[smitten]
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   26-02-17 21:08

Изтричах кучето, изплюсках цялата халва и сега вече съм готов да ви дам прошка. [smilie21]
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: fotograf123   
Дата:   26-02-17 22:06

Моля прощавайте и да Ви е простено от мен ! [shtrak] [shtrak] [shtrak]



Публикацията е редактирана (26-02-17 22:08)
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: nsirakov   
Дата:   27-02-17 07:25

веднъж те отблокирах, само за да почнеш с философстване по мой адрес на другия ден.. повече такава грешка няма да правя...[smilie23]
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: тьма   
Дата:   27-02-17 09:41

Лош човек [smilie6]

 Re: Като ще давате прошка,
Автор: nislon   
Дата:   27-02-17 10:09

2-3 пъти съм блокирал за кратко, за да се предпазя от ... себе си [smilie3]
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: samurai2   
Дата:   27-02-17 10:17

5 -човеци съм блокирал и така ше си седят иначе пак ше ръсят глупости [smilie3] / то е повече от завист /
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: steeens   
Дата:   27-02-17 11:04

samurai2, що пишеш колкото да не заспиш? След като поне 10 пъти беше банван за неадекватно поведение и точно ръсене на глупости, кажи ми сега на какъв се правиш? И си признай, че ме блокира, само защото просто те познах в новата легенда...

Тоя познаваш ли го:

21.07.2016 12:22 БОБИ-ЛЪВЧЕТО Блокирай този потребител за лични съобщения и коментари за твои снимки! номера да са качествени и да не... Изтрий съобщението!
21.07.2016 11:35 БОБИ-ЛЪВЧЕТО Блокирай този потребител за лични съобщения и коментари за твои снимки! здрасти
май ми се иска си... Изтрий съобщението!
06.07.2016 08:56 БОБИ-ЛЪВЧЕТО Блокирай този потребител за лични съобщения и коментари за твои снимки! Оставиги тез калкулатори... Изтрий съобщението!
05.07.2016 21:36 БОБИ-ЛЪВЧЕТО Блокирай този потребител за лични съобщения и коментари за твои снимки! ок...просто ми кажи защо не ми се... Изтрий съобщението!
05.07.2016 21:19 БОБИ-ЛЪВЧЕТО Блокирай този потребител за лични съобщения и коментари за твои снимки! http://dox.abv.bg/wfs/AbvWfs.html Изтрий съобщението!
05.07.2016 21:09 БОБИ-ЛЪВЧЕТО Блокирай този потребител за лични съобщения и коментари за твои снимки! само ше ми трябва имеил да ти я пратя... Изтрий съобщението!
05.07.2016 18:20 БОБИ-ЛЪВЧЕТО Блокирай този потребител за лични съобщения и коментари за твои снимки! здр
малко помощ за една...


Или този:

06.05.2016 09:43 sasko_stamatov Блокирай този потребител за лични съобщения и коментари за твои снимки! Видяли сега какво стана.могила ни...

Останалите ти профили може даже да си ги забравил, нали? Изаура може да пробваш, мноу ще сте вървежни....

Да се правиш на таен агент на тая възраст вече е просто тъжно, Бонд... а за самураите ми е жал, че им петниш честта, надявам се да се сетиш сам защо....



Публикацията е редактирана (27-02-17 11:21)
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: vkk1   
Дата:   27-02-17 11:14

Никога не бих блокирал когото и да било, всеки има мнение и е свободен да го изразява, независимо дали ми харесва или не.
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: samurai2   
Дата:   27-02-17 13:35

steeens
ти си ми първият в списъкЪт и там си оставаш.аз от теб хубаво не съм видял само се заяждаш без причина.Пак ли да ти обяснявам защо бяха тез всички профили.
Ако съм обидил някой то е било преди 2 г първите 2 месеца след регистрацията тук докато влеза в час какво става в ФФ.[smile]
Така че ,остави ме на мира и не се занимавай повече с мен[smile]
извинявам се за спама на автора повече няма какво да коментирам по темата.
/разкрил ме бил.че аз да не съм се крил от някой бре steeens , колко пъти оставям феиса си и телефона си тук..от кой и защо да се крия не ми е ясно [beer] /
все пак си ми приятел и ше те разблокирам [beer]
прошка искам прошка давам [beer]



Публикацията е редактирана (27-02-17 13:46)
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: colorphoto   
Дата:   27-02-17 15:08

Аз никого никога не съм блокирал защото това е като щрауса,който си завира главата в пясъка като види опасност.

Това с блокиранията е много незряло - всъщност нищо не се променя по същество,освен че блокиращия има измамното чувство за възстановен вътрешен баланс.



Публикацията е редактирана (27-02-17 15:19)
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: bairi100   
Дата:   28-02-17 09:36

Аз вече се радвам на блокировките,понеже ми намаля моралния и времеви ресурс, да помагам он уайн.[smilie18] [beer]
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: philip   
Дата:   28-02-17 12:23

"он уайн" само с мярка щото...[smilie18][beer]

До сега никой не съм блокирал, а мен само 3-ма (доколкото знам), но после единият ме отблокира, другият се помина пък 3-тия отдавна не съм засичал. Няма на кого да прощавам - всички сте безгрешни, виж обратното никак не е сигурно...[smilie11]

 Re: Като ще давате прошка,
Автор: mihalo   
Дата:   01-03-17 02:25

тьма! Радвам се на такива идеи, като тази твоя тема! Ако не приемаме друга, чужда гледна точка се обричаме на самотното робство на егото... егото - мултипликацията на страха у нас.

Ааа.. да де, исках да кажа, че е по-добре да се разбираме /като рекламата на една енергийна напитка/ - дава свободааааа :)))

П.П Дори не ми е идвало в главата да блокирам някого. И мен никой не ме е блокирал... май съм си заслужил привилегии на придворен шут [smilie25]

Редакция: С`я и обичайната за мен редакция - думатата "придворен" е излишна! ...`ма трябваше да разгранича "шут" от футбола... !
Ако има някой със съвет за по добър синтаксис, добре дошъл да пише! [smile]



Публикацията е редактирана (01-03-17 02:50)
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: тьма   
Дата:   01-03-17 17:40

Mihalo,има едно безценно житейско правило - никога не наранявай с думи самия себе си. А и синтаксисът се получи добре. [smilie3]
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: obscureman   
Дата:   02-03-17 00:07

При мен не е въпрос на прошка - няма как да намеря логика в сърдене или прошка към хора, които не познавам. Списъкът ми с блокирани потребители расте. Опцията ползвам просто за сортиране на ценната от безполезната информация...
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: langel   
Дата:   02-03-17 01:29

Бе ного си обскурателен, ама да ти е простено [beer]
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: roburt48   
Дата:   02-03-17 01:32

Аз пък никога не бих блокирал когото и да било [smilie5] ... Мен двама люде са ме блокнали, но .... да са живи здрави щом така се чувстват ОК !!
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: mihalo   
Дата:   02-03-17 02:53

тьма, бе някой самошамар `се ще е от полза за примитивната ми същност [smilie18] То.. това си важи и за всички останали, `ма няма да обобщавам от името на целокупния Homo sapiens [smilie3]

 Re: Като ще давате прошка,
Автор: тьма   
Дата:   02-03-17 12:11

хаах, адаш ми е[smile]
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: e-mil   
Дата:   07-03-17 22:31

Автор: тьма
Дата: 26-02-17 14:49
"... да вземете да разблокирате дружките си по форум... авторът ме блокирал, ама защо, как, непонятно, дори един коментар не съм му писала.


Ами ти самата блокираш цялата си тема за националния празник, само защото мненията на хората се различават от твоята про-руска и про-съветска пропаганда. Склонна си да използваш за собствени цели една от бележитите дати в българската история. Е, к'во се чудиш, че някой те бил блокирал?
То даже е странно, че не те блокират по-често.
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: тьма   
Дата:   07-03-17 22:53

Скъпи ми съфорумецо, в последно време ми прави впечатление, че не четеш, избързваш с изводите - темата я затворих, защото не отговаряше повече на изискването ми в началото й - да бъде ОДА - възхвала на подвига, а не политическа интрига. Тя свърши това, за което беше пусната - място за негативни индивиди, хора, които не обичат дори собствената си земя, в нея няма.

А между другото - едва ли има по-блокиран от мен човек в този форум - но това отдавна не ми прави впечатление - блокират ме хора, които не уважавам, затова и няма да позволя темите ми да стават "дъвка" за подобни озлобени форумци.[smilie3]

 Re: Като ще давате прошка,
Автор: e-mil   
Дата:   08-03-17 13:11

Автор: тьма
Дата: 07-03-17 22:53
"...темата я затворих, защото не отговаряше повече на изискването ми в началото й - да бъде ОДА - възхвала на подвига, а не политическа интрига."


Цялата дейност около Освобождението - и наша и руска е политическа. Тя води до това политическо събитие на 3 март, което има политически последствия. Как ще възхваляваш някого без да казваш какво е направил?
А да наричаш разговора за думите на Левски интрига, пък е върхът на глупостта.

Автор: тьма
Дата: 07-03-17 22:53
"... място за негативни индивиди, хора, които не обичат дори собствената си земя, в нея няма."


Ми значи в нея няма място и за теб, защото бележката ти, че Захари Стоянов бил отчаян русофоб показва, че не си чела нито биографията му на Левски, нито на Ботев, нито на Каравелов, нито пък "Записките...".
Очевидно не обичаш собствената ни история, но барем заради подвига на тия хора да ги беше прочела. [smilie23]

 Re: Като ще давате прошка,
Автор: bg2014   
Дата:   08-03-17 13:27

e-mil написа:
Как ще възхваляваш някого без да казваш какво е направил?


И какво е направила според теб например?
Русия или нейната армия или отделните момчета/войници.
Просто един път да има разговор за нещо, ако може. Без сърдене.

 Re: Като ще давате прошка,
Автор: e-mil   
Дата:   08-03-17 14:16

Автор: bg2014
Дата: 08-03-17 13:27
"Просто един път да има разговор за нещо, ако може. Без сърдене."


Е, нали и аз това питам? Защо да няма разговор за Трети март в който всеки да си каже мнението, без цупене и затваряне на теми?
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: тьма   
Дата:   08-03-17 15:29

Отвори си тема и си дискутирай, аз моята я отворих с друга цел.

Чела съм го Захарито и за много неща не му вярвам и грам, но това си е мое лично мнение, не смятам да призовавам някого да го чете с моите очи, от моята позиция.

Имай си и ти свое мнение и не ми го натрапвай, моля, откакто се помня в този форум, ходиш по петите ми и все това правиш.

 Re: Като ще давате прошка,
Автор: e-mil   
Дата:   08-03-17 18:46

Автор: тьма
Дата: 08-03-17 15:29
"Чела съм го Захарито и за много неща не му вярвам и грам..."


Чела си... грънци!
А тия думи защо си ги пропуснала?

Из биографията на Ботев:
"Проникнаха се руските списатели и патриоти, че се трябва свобода на руския народ..."
"... първата борба, която възпитала и спомогнала да
определи по-строго Хр. Ботйова за в бъдещите негови действия, била борбата на руските интелигенти с тяхното правителство."


Из биографията на Любен Каравелов
"... малко останало да го изгубим, защото протестантските мисионери от английското училище на остров Малта били го взели вече на своя ръка...
... той попадна навреме, бил погълнат изцяло от най-благородното, честното и интелигентното общество на руския велик народ...:"
"...славният руски романист... Покойният Ив. Тургенев..."
"Подобни светила като Белински, Каравелова и пр. от самото провидение са предназначени да правят епоха..."
"Каравелов... знаел е вече на пръсти Белински, Гоголя, злочестия Чернишевски, Александра Херцена и пр. Списанието „Современник“ и неговите редактори Добролюбов, Писарев и пр. са били негов идеал. Техните именно демократически тенденци са повлияли на него"


Из "Записките..."
"Когато жителите от другите градове в България и Тракия посрещнаха за пръв път своите освободители и им принася­ха в дар мило и драго, котленци предпочитаха да нападнат турските хамбари с храна и ориз, отколкото да посрещат, които продукти отпосле продаваха с двойна и тройна цена на избавителите си."
"... Турците, гърците и нашите чорбаджии бълнували за московци и сърби, а младите български патриоти се радвали."
"... поибренският кръст, който се носеше пред четата... На долнята му част е прибавено и написано в София още следующето:„Московското и Петерсбурското Славянско Общества украсиха настоящiйт кръст за памят на оная велика роль, която той е имал в съдбинитя на Българiя."


Из "Апел против преврата"
"... жалостното приключение, което се случи на 2-й март в Петербург и на което падна жертва нашият освободител цар Александър II..."

Из "Не му беше времето"
"... в 1876 г., като въстанахме, питахме ли ви? Не. Но
благороден човек се намери тогава, който не само каза блага дума за нас, нещо което искахме сега, но подигна хиляди братия освободители, които ни извадиха от ямата..."


Естествено, че не си ги чела. Иначе щеше да знаеш, че Захари Стоянов не говори срещу Русия, а срещу руската имперска политика, но без да забравя, че руснаците са ни освободили.
А ти имаш нахалството да лъжеш, че е бил "отчаян русофоб"? И да го наричаш снизходително "Захарито"?


Очевидно е, че не ти дреме нито за руската, нито за нашата култура. Всеки път като споменеш Русия го правиш за да възхваляваш руската или съветската власт. Да вземеш да се скриеш откъдето си изпълзяла и като се научиш на уважение към българските герои, чак тогава да излезеш!

Автор: тьма
Дата: 08-03-17 15:29
"... откакто се помня в този форум, ходиш по петите ми и все това правиш."


А това пък е най-нагла лъжа. Я пак си преброй темите и виж колко пъти съм се обаждал в тях!
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: тьма   
Дата:   08-03-17 19:11

Преди аз да не го харесам, вече тъщата му е казала за Джендо, че е "мърляч", а предполагам знаеш коя е тъщата, както и знаеш, че той е първа дружка на русофоба Стамболов, който му осигурява високия пост.

Така нареченият ЗахариЙ Стоянов е семенцето на сегашните наши журналисти-ветропоказатели.

Не смятам да пиша повече по тази тема[smile]

А спомените ми за "преследване" са още от Клубчето - но вече ставаме смешни за четящата/ако има такава/ публика [smilie3] [smile]

 Re: Като ще давате прошка,
Автор: мара   
Дата:   09-03-17 15:49

аааааааааааааа, гледам, че съм разблокирана [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: тьма   
Дата:   09-03-17 20:06

хаха, голям Праз[smilie3]

 Re: Като ще давате прошка,
Автор: ценослав   
Дата:   09-03-17 21:21

Туй към бат Асахи!!! ЛелЬе колко си д,рът??!!! [cool] [smilie25] [beer]



Публикацията е редактирана (09-03-17 21:23)
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: El_Fuego   
Дата:   10-03-17 15:22

e-mil, имай милост към нищата духом...
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: mmjm   
Дата:   10-03-17 18:26

Къде се отнесохте? От даването на прошка стигнахте отново до необходимостта от искане на прошка.
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: тьма   
Дата:   10-03-17 19:35

Много закъсняхте, насекомояде..опс ,-веде[smilie3]

 Re: Като ще давате прошка,
Автор: тьма   
Дата:   10-03-17 20:09

mmjm, темата не беше за даване на прошка, а за отблокирване, но в случая то е едно и също .... и изводът е:

никога не прощавай на този, в когото веднъж си изгубил доверие[smile]

 Re: Като ще давате прошка,
Автор: mmjm   
Дата:   10-03-17 20:27

Е тъй де, имах търпението да изчета цялата тема, не участвах активно щот не съм блокирал никой, но ми е интересно да знам защо някой би го направил, както и защо би променил тва си решение, но темата изведнъж влете у ряката.
 Re: Като ще давате прошка,
Автор: тьма   
Дата:   10-03-17 21:36

и се удави...амин

 Re: Като ще давате прошка,
Автор: DeDomus   
Дата:   11-03-17 13:46

Бате Емо, смея се с глас! [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 

 Авторът е затворил собствената си тема.