Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 не е позволено...
Автор: Чукча   
Дата:   14-12-16 16:54

установявам, че не е позволено съществуването на безцелни теми за раздумка...
Може би само така ми се струва, а може скоро да се наложи всички Фото-форумци, да си направят нови регистрации с истинските имена и да спазваме поведение [smilie8]
 Re: не е позволено...
Автор: lamerko   
Дата:   14-12-16 16:57

Ама и ти бая си спамиш :)
 Re: не е позволено...
Автор: Чукча   
Дата:   14-12-16 17:01

ОК.
От сега нататък В ТОЗИ ФОРУМ Е ПОЗВОЛЕНО ДА СЕ ГОВОРИ САМО ЗА ФОТОГРАФИЯ!!!
 Re: не е позволено...
Автор: catandgoddess   
Дата:   14-12-16 17:06

Какво против общи неангажиращи теми без изключително фотографски акцент.
Като се говори за избор между два обектива и качествата им от хора, които не са копирали на размер по-голям от 10х15 и снимат в медиум JPG да пестят място на картата... това е СПАМ [shtrak] [smilie7]

 Re: не е позволено...
Автор: chukov   
Дата:   14-12-16 17:19

Не е проблем наличието на "безцелни теми"
Проблемът е, че започват да преобладават във форума

За безцелните теми си направете групи във Фейса и там безцелствайте кокото искате
 Re: не е позволено...
Автор: catandgoddess   
Дата:   14-12-16 17:26

Въпросът е в комфорта, чуков, ако човек се държи прилично какво значение има каква е темата, нали има заглавие, отбелязано е съдържанието, който иска фотографска тема - ще си намери такава. Изобщо не е задължително да надзърне във всяка, за да нахрани естественото си недоволство.

И съм съгласен, редно е да има и по някоя фотографска тук там [smile] [shtrak]

 Re: не е позволено...
Автор: Denis_Radikov   
Дата:   14-12-16 17:32

It's Now or Never

просто така,без цел,защото не е позволено [smilie7]
 Re: не е позволено...
Автор: мара   
Дата:   14-12-16 18:42

е, язък за хубавия форум [smilie5] .
но старата любов ръжда не фаща. ще наблюдавам какво се случва, а при възможност - ще участвам.
 Re: не е позволено...
Автор: viara123   
Дата:   14-12-16 18:54

shamelessEyes по-добър и продуктивен [smilie5]
 Re: не е позволено...
Автор: victory13   
Дата:   14-12-16 20:10

It's Over Now... [cool]
 Re: не е позволено...
Автор: asahi   
Дата:   14-12-16 20:21

Общи правила за използване на сайта:
1. Фото Форум е сайт за авторска фотография и форум за коментари.
...
14. Празни никове без снимки и без никаква информация за автора ще бъдат деактивирани незабавно и без предупреждение при всякакъв опит за спам или създаване на конфликти.

Никъде не се говори за разтоварване, демокрация.
 Re: не е позволено...
Автор: LUBOMIRHRISTOV   
Дата:   14-12-16 21:03

Чукча :
ОК.
От сега нататък В ТОЗИ ФОРУМ Е ПОЗВОЛЕНО ДА СЕ ГОВОРИ САМО ЗА ФОТОГРАФИЯ!!!

Заприлича ми на един виц :
Двама мъже на една маса постоянно си говорили за е**не . На една от жените и писнало и казала : Стига сте говорили за е**не ,дайте да говорим за музика !
Единия от мъжете казал : Малииии да знаете каква балерина е*** оня денннн!!!!

А сега сериозно ! Този форум ми прилича на един социум . Има едни скарани,едни недоволни,едни които се опитват да оправят нещата,едни които са чистото изкуство и разбира се и едни които могат да ти дадат съвет или да ти обяснят нещо без да ти се насажда мнение ! Не съм съгласен, специално за форума с тезата ,, каквото повикало ,такова се обадило ,, ,чисто рационално предложение : Горе в лентата дето пише базар,фотопис,образователна,рейтинг А,рейтинг Б и т.н да има и едно ,, Лафче ,, и там да има разговорни теми .
Тук по една или друга причина хората така или иначе са свързани - всички се опитват да запечатат нещо ,момент от времето ,спомен или просто нещо което смятат за важно или интересно , да и такива които работят това или поне се изхранват, добре или зле всички ползват камера независимо каква и как и това е свързващото !/в Китай ,не сега ,а много,много отдавна са давали диплома и на незавършилите студенти затова ,че са учили щото има и такива дето не са учили/ Защо да не се обменят мнения за живота ,вселената и всичко останало ?
Само че поне според мен ,когато твориш, публикуваш снимки или даваш коментари за снимки може да имаш артистичен псевдоним ,много хора в изкуството са имали такива и даже на някои дори не знаем името / Елин Пелин например/ ,но когато публикуваш мнение за живота ,вселената и всичко останало мисля трябва да застанеш с името си . Нали когато спориш в кръчмата или на пейката пред блока не си с маска и наметало !
Да това е мое мнение ,но и Чукча го каза !/ и точно това не е спам,поне за мен /,а и asahi е прав т.1. и т.14. но не може ли форума да се развива !
 Re: не е позволено...
Автор: мара   
Дата:   14-12-16 21:17

това беше вече, ама мина [smilie18]
 Re: не е позволено...
Автор: LUBOMIRHRISTOV   
Дата:   14-12-16 21:24

Не бих казал . Или може и да е така !Аз съм отскоро !

Пак се сетих еди виц ! Когато барон дьо Лафонтен твърдял ,че познава Христос ,разярени гости отишли да питат слугата му вярно ли е ! То отговорил : ами не знам ,аз съм само от 800 години при него !
 Re: не е позволено...
Автор: мара   
Дата:   14-12-16 22:54

ми толкоз някъде...[smilie18]
малко повече мина, откак беше...
 Re: не е позволено...
Автор: LUBOMIRHRISTOV   
Дата:   14-12-16 23:06

И трябва да свърши?
 Re: не е позволено...
Автор: мара   
Дата:   15-12-16 23:52

не. вече свърши. много отдавна.
 Re: не е позволено...
Автор: LUBOMIRHRISTOV   
Дата:   16-12-16 08:26

Ми,тогава жалко!
 Re: не е позволено...
Автор: my.point.of.view   
Дата:   16-12-16 12:32

Тра ла ла
 Re: не е позволено...
Автор: alexdeltov   
Дата:   16-12-16 12:40

Така става по скучен,тук има много отворени хора с интересно мнение за нещата различни от фотографските въпроси.Защо да не може да си го изкажат,и ми прави впечатление че темите които се трият са с много бързо натрупани коментари,да се направи подраздел за такива.
 Re: не е позволено...
Автор: steeens   
Дата:   16-12-16 13:25

alexdeltov написа:

> Така става по скучен,тук има много
> отворени хора с интересно мнение
> за нещата различни от
> фотографските въпроси.Защо да не
> може да си го изкажат,и ми прави
> впечатление че темите които се
> трият са с много бързо натрупани
> коментари,да се направи подраздел
> за такива.


Ми имаше такъв раздел... Ето, разгледай, прочети. Така, че всичко ново е добре забравено старо...[beer]

 Re: не е позволено...
Автор: мара   
Дата:   21-12-16 20:39

даже не е добре забравено.
 Re: не е позволено...
Автор: catandgoddess   
Дата:   21-12-16 20:41

Steens: [smilie24]

Откъде го изрови това [smilie5]

 Re: не е позволено...
Автор: bogdanov   
Дата:   21-12-16 22:07

Проблемът всъщност на "безцелните теми", че са по-фотографски от "фотографските" такива. Жалко за онези хора, които приемат фотографията, като апаратчета и обективи! Прочетох мнения в темата, които би трябвало да са заявление и призив, за жалост написани от хора за които фотографията е субективно понятие. Самопровъзгласили се курифеи с афинитет към печалбарство. Достойни люде? Знаете ли кое е най-ценното нещо в този пълен с "големи" фотографи свят?
Говорете безцелно ако искате, но правете ФОТОГРАФИЯ! Не обратно!
 Re: не е позволено...
Автор: bogdanov   
Дата:   21-12-16 22:28

...не фотографски теми са забранени, но не фотографски "фотографии" не са :) баси шуто :)
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.