Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: kasad   
Дата:   20-06-16 14:24

Либерастията е страшно нещо. Дори при полупромит мозък,не се осъзнава промиването. Дава го на сравнения и видите ли всеки можел и трябва да се изявява. Да живее либерастията, да живее ...педерастията. А крачката до Големият брат го направиха в САЩ отдавна..."Няма по контролиран народ от този на САЩ. Само за сведение- народеца беше обран няколко пъти от финансови кризи. Да, парите не се губят, просто от средната класа изчезна, богатите се увеличиха, също и бедните. Защото средната класа беше ограбена. И то няколко пъти. Последствия? Въстания? Съпротива? Дръжки. Народът яде буламачи, гледа буламачи,защитава педалите, а когато му кажат- ВОЙНА (без значение, че американеца не може да посочи на картата къде се намира ни Сърбия, ни Ирак, ни Сирия, ни Судан, ни Афганистан), гордо вее знамето, обяснява как защитавал фрийдъма си и гоу янки, гоу..". Междудругото като онзи виц -най добре в САЩ да си чернокожа лесбийка. Помислете,но си е факт.
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: batsali   
Дата:   20-06-16 14:28

J0R0 [cool]


Мале, мале, колко латентни хомосексуалисти наизскочиха. Не се притеснявайте, можете да се признаете и да бъдете себе си. [smilie24]

Никога не съм изпитвал нужда да се сравнявам с хомосексуален мъж или да отричам и заклеймявам хомосексуалните толкова ожесточено, за да разсея някакви съмнения, че не съм хомосексуален. Никога през живота ми не съм бил на кантар да се чудя кой пол ме влече. Това, че може с думи и картинки да се промени сексуалната ориентация на някой е невероятно смешна позиция. За вас може да не е смешна, защото сигурно имате някакви влечения, но ви е начукано канчето от обществото, че тези влечения са страшен грях и сте ги подтиснали. Човек не може да върви срещу природата си, това го ранява психически. Агресията на някои противници на хомосекста най-вероятно идва от това. Хора, имате някакви лични проблеми ми се струва. Дано нямате деца, че не виждам как дете би изреснало нормално в дом където виреят такива комплекси и конспиративни теории. Хората нямат само едно такава щура идея, обикновено вървят комплект с доста други.


"Дали трябва да ги има..., че то ако беше нормално в природата нямаше да има 2 пола, а щеше да ни създаде като охлюви. Така че отговора е ясен, нека ги оставят някъде сами тези еднополовите и след 1 поколение ще са изчезнали."

В природата има хомосексуализъм при животни, които са си двуполови по принцип, както нас. На тях Сорос ли им плаща също [smilie5] Няма никога да изчезнат хомосексуалистите, защото това е генетична аномалия и винаги някакъв процент ще се родят с влечение към същия пол. В древността пра-пра-пра-дядото на Сорос ли е плащал на гърците да пропагандират хомосекса? [smilie5]



Аз така и не можах да разбера какви са ви хипотезите. Хомосексуалните хем са болни, хем не са, но им е внушено, че трябва да са хомосексуални от някакви глобални кукловоди с цел да се печелят пари някакси и да се всява смут. Как се печелят пари от това не е ясно. Казва им се, че е готино а си гей и те се връзват много лесно, но после правят паради и искат да се спре гадното отношение към тях, защото не е готино да си гей - ще те набият, ще те хулят. Но по време на същите тези паради самите те пропогандират, че е готино да си гей. [smilie10] Логиката е безупречна.
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: CDman   
Дата:   20-06-16 14:31

Да се сравнява гей-парада с кукерите е нелепо.[smilie8]

Наистина ли не правите разлика между това веднъж в годината да се облечеш гротескно като жена и това да се ч***аш с други мъже ? [smilie11]

То и жените в армията са облечени като мъже, ама са си жени. [smilie7]

 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: catandgoddess   
Дата:   20-06-16 14:35

[smilie24]

Палеца е за batsali в случая[smilie7]



Публикацията е редактирана (20-06-16 14:40)
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: batsali   
Дата:   20-06-16 14:46

Май наскоро ми стана ясно на кое викате либерастия. Това май е авторитарното крило на левите, против което съм и аз. Но всъщност всички тези търкания и развявяния на пръсти идват от авторитарните леви и авторитарните десни. Аз съм на принципа - кой каквото иска да прави само да не ранява другите. И става дума за физическо раняване или някакъв друг материален ефект. Тва да ми се жалвате колко сте обидени, как не щете да виждате нещо и прочее простотии, нема да мине. Всеки с нещо не е съгласен и всеки от нещо се муси. Не може да се угоди на всички, затова ще се наложи на ВСИЧКИ да си преглътнат егото и да разберат, че живеят плуралистично общество. Алтернативата е доста опасна и историята познава не един или два случая, когато авторитарно настроените люде са били палачите на милиони, които не ги кефят просто.


Като стана дума за религията, тя е част от авторитарното дясно. По-забавния факт е, че религията претендира за и е получила специални права, които няма никоя друга идеология. Не е прието да обиждаш религията. По-скоро не може и не трябва да има обиден вярващ. Става и по-забавно. Религията не се предава по полов път и тя, за разлика от хомосексуализма, неминуемо трябва да се разпространява като зараза. Много е трудно да убедиш възрастен, че има приказни герои в небето, които контролират света и го следят какво прави всяка секунда. Лесно е да убедиш дете в това, защото за децата всичко е невероятно и непознато. Гнусната част е, че християнството вкарва в детските глави идеята, че са болни(грешни), от раждането си. Виновни са за чужд грях и страдат заради този чужд грях и това е праведно. Продават и лекарство за тази измислена болест. Така че вярващите, моля ви спестете ни хленченето си, как това ви обиждало, онова ви обиждало. Ако богът ви съществува, ще нахвърля светкавици и на гей парада и на хулителите му и на недостатъчно добрите верващи. А колко е и удобно да кажеш, че някой не е истински християнин, ако не си съгласен с него. [smilie5] За християнството няма тест, няма норматив. За да си християнин, трябва само да кажеш, че приемаш Ицака за свой спасител и хоп - вече си християнин. Не може да се докаже, кой е искрен и кой не така че за зла участ всички, които се самоопределят като християни са по дефиниция християни. А има много интересни личности, които са в тоя кюп и вършат невероятни християнски дела. [smilie7]
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: lamerko   
Дата:   20-06-16 14:58

За мен проблема не е нито в религията, нито в сексуалната ориентация и тези трети полове, дето се навъдиха наскоро... Редикалното парадиране на нетрадиционни феномени съвсем нормално довежда до негативен отзвук. Гледайки малкото снимки от "прайд-а" ми направи впечатление на един индивид с татуировки, очила и токчета - виждал съм го и друг път на подбни снимки - да ме извинява много, но наистина си търси боя. За останалите не видях нищо кой знае какво - единствено това, че напират на разни паради и следния виц

Какъв е този шум на улицата, Джон?
- Гей парад, сър.
- И какво искат?
- Еднополова любов, сър.
- И кой им забранява, Джон?
- Никой, сър.
- Тогава защо крещят?
- Педераси, сър. . .


става актуален. Просто със всяко нещо, което се прекалява води до обратен ефект. Например наското проведения пърформанс на веганите породи много негативизъм и подигравки спрямо тях. И съвсем нормално - просто си го търсеха :)
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: batsali   
Дата:   20-06-16 15:08

Това е авторитарното ляво, lamerko. Най-модерното превъплащение и мутация на феминизъма е намесено.

Нещата стават много объркани и се очертава да живеем в интересни времена, както се казва.

Най-елементарното решение на всички тия проблеми и изискващото най-малко енергия и нерви е следното. Просто съдете хората като отделни индивиди. Имайте едно ниво на елементарно човешко отношение и уважение, докато някой не направи нещо да го загуби. Повечето хора са добри хора и няма да сбъркате да го имате това наум при лутането ви из социума. [smile] Повече лична свобода и всички ще сме по-щастливи. Да не ви пука кой каква татуировка си е направил, а вие си направете каквато искате.
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: lamerko   
Дата:   20-06-16 15:13

Абе не знам какво ляво е, но ако някой си събуе гащите пред блока, ще му бия един шут, пък нека да разправя, че му е дошла физиологична нужда. Та според моето лично мнение - докато го има този парадизъм, ще има и силни негативни отношения, и то не обикновенния нормален бял мъж ще е виновен, а самите тези, които парадират със своите комплекси.
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: camelasign   
Дата:   20-06-16 15:18

batsali , новото "ляво" (което не е никакво ляво) се управлява от капитала. трябва да се отбележи, че то е забравило да се занимава с понятия като класи, работници, заплати, здравеопазване...занимава се с ксенофобия, бежанци, чат пат с измислени "зелени" каузи и хомосексуалисти, иначе е пронатовско и капиталистическо по същество.

А всъщност най-скандалното на сегашния парад беше нападението на двама гей активисти срещу двама инвалиди, единият с фланелка "да забраним бхк", която гей активистите определили като заплаха за тях и напръскали и двамата с лютив спрей в лицата. Инвалиди съответно с 95% и около 60% инвалидност. Единият е постъпил в болница със затруднено дишане. Гей активистите са разпитани и пуснати без обвинение. Медиите мълчат.

Мълчаха и когато в трамвай номер 20 бяха пребити и оставени полумъртви в кръв няколко млади представители на комунистически движения у нас. Пребити нарочно и организирано, с метални тръби. Вече 8 години няма присъди, процесите се отлагат всеки път.

Ето това са престъпления от омраза, в които ако жертвите бяха гейове медийната среда щеше да гръмне от напрежение.

Не можеш да отречеш, че гей агресия има

Не разбирам защо гей парада се провежда на ПСА...Може би от благодарност към Съветската армия освободила света от фашизма, който вкарваше цигани и хомосексуалисти в газовите камери. Или?



Публикацията е редактирана (20-06-16 15:24)
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: Nikolas666   
Дата:   20-06-16 15:24

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: catandgoddess   
Дата:   20-06-16 15:46

Тя се изнася сама, Николас, сега вече и те не са щастливи [smilie7] [smilie5]

 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: roumen6   
Дата:   20-06-16 15:54

аз пък съм против! толкова! няма какво да ви се обяснявам! [beer]
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: batsali   
Дата:   20-06-16 15:54

Новото ляво баш си работи с класи. Само дето класите не са по материално състояние, а по признак на пол, сексуална ориентация, раса.

"Не можеш да отречеш, че гей агресия има"

Това е много подвеждащо. Ако някой от София набие някой от Ямбол, това софийска агресия ли е? Ако християнин атакист набие сирийски бежанец, това християнска агресия ли е? Затова казах - отношението само към индивида, иначе се хлъзгаме по много опасни плоскости.

lamerko, като почне да се ползва тия думи "парадиране" и "налагане", кагота става дума за някакви прояви, които не са задължителни за никого ми става смешно, честно. Християните по религиозните празници като се съберат, като се изтипосат тия блекметъли с черните раса, бради и коси и като закантят тия ми ти камбани, това парадиране ли е, налагане ли е? Аз не мисля, а съм алергичен към религия. И християните също ще се съгласят, че не парадират и налагат в този контекст. Обаче, ако стане дума за мюсюлмански прояви, които не са някъде на закрито и да се провеждат супер тихичко, много хора настръхва - ама как може такова нещо. Може. Щом за едните може и за другите може. Аз бих предпочел нито едните, нито другите да не съществуват като идеология, но това не може да стане със забрани и репресии.
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: roumen6   
Дата:   20-06-16 15:57

забравих... и атеистите да се изгорят! [beer]
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: batsali   
Дата:   20-06-16 16:02

Помоли се на Шефа, той ше ни накаже. [smile]

Даже си го просим....

Aeon - Morbid Desire To Burn

Hell seeker I walk through fire
To fulfill my morbid desire
I escape this flesh
I escape this world
As I walk the path where no angels laugh
Hell seeker my goal is near
The ultimate fire is here
Flames licking my flesh
Baptized again
A nice warm caress
I came to stay
I have a morbid desire to burn
Burn in hell
Morbid desire to burn
I feed the flames
Morbid desire to burn
Burn in hell
Morbid desire to burn
Burn me
Hell seeker I contribute
My life to all beauty below
My knowledge you take
Your knowledge you give
Together we are
Six six six
Hell seeker tonight I burn
The ultimate fire embraces me
Flames licking my flesh
Baptized again
A nice warm caress
I came to stay
I have a morbid desire to burn
Burn in hell
Morbid desire to burn
I feed the flames
Morbid desire to burn
Burn in hell
Morbid desire to burn
Burn me


Простете, че парадирам с музикалните си предпочитания. Дано не съм обидил някого. [cool]



Публикацията е редактирана (20-06-16 16:09)
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: Rand   
Дата:   20-06-16 16:12

Не разбирам защо гей парада се провежда на ПСА

Щото на паметника също са изобразени техни представители? Просто версия. [smilie8]
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: PhotoBo   
Дата:   20-06-16 16:25

Не е зле автора да се ориентира към приключване на тая сага [smilie3]
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: БОБИ-ЛЪВЧЕТО   
Дата:   20-06-16 16:30

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: bogdanov   
Дата:   20-06-16 16:56

Прозорецът на Овертон ...това е реалността, а защо се пропагандира? Заради маркетинговото гладно животно. Дали гей двойки трябва да имат право да отглеждат деца? Стига да имат възможност и желание да го правят. Повярвайте... в държавните институции децата се чувстват значително по-зле. Там често стават жертва и на педофили, насилници, побойници, наркомани, крадци, лошо образование, лицемерно съжаление или презрение.
Гей обществото се е приело за жертва и се държи така, не осъзнават милите колко парички печелят от тяхната сексуална слабост. В тяхната кауза са впрегнали усилия много хетеросексуални икономисти с единствената цел да осигурят поминъка на поне две поколения след тях. В гей общността, естественото оплождане е в противоречие с идеологията им, така естественият подбор не толерира увеличаването им. Единственото логично обяснение за наличието им в такъв мащаб е пропагандата. Вече свободно се рекламират масажи на простатата. Какво повече ще попита някой? Ами пари...но не за тези със шарените знаменца.
Не съм ядосан, не съм и против, защото земята отеснява. Тази пропаганда трябва бързо да се изнесе към Китай, но в България, където и без друго прираста е отрицателен, не бива да мъти главите на подрастващите. Гледах снимките от прайда и се зачудих какво им липсва... Усмихнати, красиви предполагам интелигентни, с пълната свобода да избират както сексуалните си обекти, така и местоработата си. Добре облечени...С гарантиран старт в сферата на театъра, танците, музиката...Вратите за тях са широко отворени в много български манастири... в семинарията, на гарата и в повечето градски паркове. Не бива да се оплакват.
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: catandgoddess   
Дата:   20-06-16 18:20

Благодаря за снимките ... добре се побъбри, стига вече, а?[smilie7] [beer]
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.