Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви

Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Морето
Автор: n960   
Дата:   20-06-18 03:59

... bg2014,,Кеф ти море..кеф ти малка планина да катериш'',... кеф ти криФ хоризонт и моренцето утече...[smilie5]

Публикацията е редактирана (20-06-18 06:06)

Отговори на това съобщение
Автор: pllb   
Дата:   27-06-18 11:43

Страхотни снимки! Умирам да отида на море след месец
италиански сирена,custom software development,брандиране на автомобили,кола под наем

Публикацията е редактирана (06-07-18 08:17)

Последни от секция Фотописи: Добави свой Фотопис » Вход
"Faces" от Paulina Kadreeva - 1 коментара
"Фотосесия на лъвицата от Зоопарк - Ловеч" от Емил Христов - 0 коментара
Автор: sherbit   
Дата:   06-03-20 20:45

Ех че ми се приходи на море. Ще повървя 15 минути пеш :)

Автор: KDDSTAR   
Дата:   07-03-20 13:30

Комплексът пак ли те натисна?

Автор: sherbit   
Дата:   07-03-20 18:01

Фройд

Автор: fragranse   
Дата:   09-03-20 21:56

[smilie3] Ще повървя 15 минути пеш :) [smilie3] [beer]

Автор: Djoro   
Дата:   09-03-20 22:09

Чужда мисъл:
Има два вида хора, „едните живеят на море”и „други”!

Автор: mihalo   
Дата:   10-03-20 01:23

sherbit
Дата: 29-05-16 10:46 ....

А, успяхте ли да оправите /за това време/ канализацията или варненци още бягат на Фичоза? Щото за 15 минути до там голям спринт ще да е :) Ако ме напъне.. тоалетната не я ли стигна до минута, две.. [smilie5]

Шегувам се, разбира се.. за чужда сметка [beer] Темата ми допада точно затова, че го провокира [cool]

Хакуна матата!

Автор: petervassilev   
Дата:   21-03-20 14:57

Според мен е нормално морето да се коментира заедно с планината – като две противоположности на градските колонии от термити, в които повечето от нас живеят. Ако говорим за нашето море, където съм израснал на няколко пресечки от плажа, за мен юли и август са непоносимите месеци, заради курортистите, докато планината си е супер през цялата година. А знам много добре, че “морските” хора си мечтаят за планина, преди десетилетия ученическите ни лагери бяха в Карандила, Родопите, Котел, Мальовица …, правехме преходи и във високата планина.

А през десетте останали месеци на морето си е супер. През септември и октомври курортистите изчезват, раздухва се и става за сърф, дори и без неопрен, става и за гмуркане сред рибки, има и делфинчета. Става и за снимки с красивите есенни облаци. А през април и май може да се снимат изгревите без облаци от комари. И имаш възможност да събереш тонове боклуци от плажовете и буруните след пролетните бури, докато се разхождаш по брега.

Едно от хубавите неща на България е, че навсякъде планината или морето, вкл. гръцкото, са на сравнително близко разстояние. Дори и за дунавци. Само не ми е ясно защо на морето се очаква да има “обслужване” и някакво ниво на лукс в навалицата, а в планината всеки си носи спалния чувал, храната, фотоапарата … и се самообслужва, без да се оплаква.

първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »