Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Как лъжат от emag...
Автор: lamerko   
Дата:   20-03-17 16:04

Не забравяйте, че сайта е румънски и много от нещата са съобразени с румънския пазар към момента, където може наистина да е толкова. Много от промоциите са анонсирани от румънските търговци, а не от българските, които сравнително отскоро имат договори с еМаг - общо взето игнорирайте рекламите им :)

Отговори на това съобщение
 Re: Как лъжат от emag...
Автор: stemer   
Дата:   20-03-17 16:08

Не че нещо, но преди покупка не е ли нормално да се провери цената на няколо места и след това да се поръча?
Става въпрос за 10 секунди
А иначе за емаг [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Как лъжат от emag...
Автор: Krassy   
Дата:   20-03-17 16:09

1200 излизаше с промо-код-а, тук си е 1400...
А от днес е 2100 [smilie5]

Не, че някога ще купя фототехника от там...
Просто видях рекламата у фотофорума и ми стана смено [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Как лъжат от emag...
Автор: tziko   
Дата:   20-03-17 16:15

Понякога има доста солидни намаления на техниката и излиза по-изгодно. Също съм доволен обслужването на гаранцията. Както казаха вече, просто трябва да се погледне на още 2-3 места, ако някой не е на ясно с цените, а не да се разчита на големия % намаление.

Отговори на това съобщение
 Re: Как лъжат от emag...
Автор: Krassy   
Дата:   20-03-17 16:29

Е аз погледнах, навсякъде беше 1399, в еМаг беше 1399, но имаше промо код и излизаше малко под 1200 [smilie7]
Но както споделих, фото-техника от там не ми се купува...
В момента обектива навсякъде е 1399 лева, но в еМаг е с 700 лева отгоре [smilie5]
Или 900 ако се отчете промоцията [cool]

Според мен е повече от нагло, но не се вълнувам, тъй като не мисля да съм им клиент...

Отговори на това съобщение
 Re: Как лъжат от emag...
Автор: kokotoo   
Дата:   20-03-17 16:34

аз са заблях по една "Революционна" самобръсначка от 450 на 250 лв., ама добре че погледнах в ибея, че я видях без промоция на 150лв. и написах коментар, ама модератора нещо не ме хареса.

Отговори на това съобщение
 Re: Как лъжат от emag...
Автор: asahi   
Дата:   20-03-17 16:35

Е кво като е по-скъп? Утре ще направят един пембян шестък и ще го продадат на нормалната цена, но на повече балъци. Не ги мислете, не са от вчера на пазара.

Отговори на това съобщение
 Re: Как лъжат от emag...
Автор: vancho20   
Дата:   20-03-17 16:53

Те не лъжат , просто такива са им цените в Румъния. Друг е въпроса българския потребител колко е информиран за даден продукт преди да го поръча. Че имат по високи цени от бг магазините е факт но не всички са така. За успокоение ще отбележа, миналата година от черния петък купих Nikon D5300 с 18-55VRII за 850лв с безплатна доставка. [smilie5] От тогава такава цена на това тяло никаде няма до сега ![cool]
Така че , сверявайте цените поне в 4-5 онлайн магазина преди да поръчате нещо. Успех и умната ![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Как лъжат от emag...
Автор: m.djorov   
Дата:   20-03-17 17:01

Такаква НЕ Е цената в Румъния. Ей го на
http://www.f64.ro/nikon-nikkor-20mm-f-1-8g-ed-af-s.html
3600 леи - което е под 1550лв.
600лв над тяхната цена. Което е към 1000 леи отгоре
Да вземем цената без промоция пак излиза под 1800лв при тях. Та тия 2100-2200 обявени.....

Най-вероятно пак ще готвят някоя "промо" акция за пролетта и ще продават на редовни цени или със 100-на лева отгоре. Но пък ще пише -20-30% намаление за глупаците.



Публикацията е редактирана (20-03-17 17:03)

Отговори на това съобщение
 Re: Как лъжат от emag...
Автор: OIM   
Дата:   20-03-17 17:49

Те не лъжат Просто такива са им цените
Вече вие си избирате дали да купите


Отговори на това съобщение
 Re: Как лъжат от emag...
Автор: slyn4ogled   
Дата:   20-03-17 17:58

Ей, тая тема живнала пак ...

Аз също съм купил доста неща от emag и съм доволен по принцип, но темата я започнах заради бруталното подвеждане на евентуалния клиент в дадения случай.
Както казах - ако "промоционалната" цена беше поне равна на нормалната, нямаше да разлайвам кучетата, ама на промоция да ти искат по 200лв повече е вече безобразие от висша степен!

Но те явно няма да спрат да го правят, затова трябва да има още глоби - знам че сумите по глобите сигурно ги наваксват за няколко дена, но ни остава поне психологическата наслада.



Публикацията е редактирана (20-03-17 17:59)

Отговори на това съобщение
 Re: Как лъжат от emag...
Автор: FMJ   
Дата:   20-03-17 18:09

Кьорав карти не играе[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Как лъжат от emag...
Автор: imitev   
Дата:   20-03-17 20:59


Взе ми го от пръстите[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Докато има абдали - ще има и тарикати.

Глупаците са 2 вида - едните трябва ти да ги търсиш, другите сами те намират...

Отговори на това съобщение
 Re: Как лъжат от emag...
Автор: nd48qwert   
Дата:   20-03-17 23:02

Ако Юджийн Фама се беше родил в БГ, нямаше да си прави труда да създава хипотезата за ефективния пазар.

Като оставим настрана българския потребител и неговите абстрактни разбирания за търговия, трябва да сме благодарни на румънските mobexpert и emag, че докараха най-накрая познат на целия свят маркетингов трик.

Какъвто е като потребител, такъв е и като гражданин, и като избирател. Все си чака някой да му реши проблемите... Затова и резултата е АНАЛогичен...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »