Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Не че нещо ама да попитам
Автор: антивик   
Дата:   14-08-15 08:01

В сравнение с други аз от скоро съм в този сайт и за сефте ми се случва ни да мога да си кажа казваницата, ни да мога да попитам пусналия конкретната тема на ЛС, ни па да мога да разбера да не с нещо да съм сгазил правилата на ФФ....
Отнася се за тема в която уж всеки може да си каже приказката и да разкритикува определени снимки тя самата тема така се и казва"Тема за снимки (за хора, които не се ужасяват от критика)"и след като си позволих да си кажа мнението, такова каквото е без да славословя нещо се получи те това:

http://www.picbg.net/u/50558/34509/810611.jpg


[smilie10] [smilie10]

а когато реших да задам въпроса директно към пусналия темата резултат:


http://www.picbg.net/u/50558/34509/810612.jpg

[smilie10] [smilie10]

Та започнах да се чудя[smilie11] има ли смисъл изобщо да се пускат такива теми....или па да не е разделен форума на отделни касти, класи, съсловия де има привилегировани да пишат и се изказват и ако е така то поне да има скрити теми, където да си пишат само те и простолюдието, обикновените любители и такива де искат да си кажат честно мнението изобщо да не ги виждат и да им развалят рахата.
А още повече па да не могат да се бъркат такива де търсят и някаква елементарна етика и спазване на правилата на форума...[smilie8] [smilie11]
 Re: Не че нещо ама да попитам
Автор: hrup   
Дата:   14-08-15 08:07

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Не че нещо ама да попитам
Автор: антивик   
Дата:   14-08-15 08:13

То това с блокирането не е ли работа на Модовете и Админа? Пращаш си протеста с аргументация до тях и те решават има ли за какво да се блокира или не?[smilie11]
 Re: Не че нещо ама да попитам
Автор: hrup   
Дата:   14-08-15 08:16

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Не че нещо ама да попитам
Автор: Gecata   
Дата:   14-08-15 08:56

Несъвършени, несъвършени, но ето човекът недоволен че някой не иска да го изслуша и си отваря специална тема ......според мен тази възможност си е направо съвършенство, за разлика от начина ни на общуване......
 Re: Не че нещо ама да попитам
Автор: hrup   
Дата:   14-08-15 08:58

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Не че нещо ама да попитам
Автор: антивик   
Дата:   14-08-15 09:15

Не само, че не мога си кажа казваницата, а и от лишаване право за общуване и задаване на въпроси. Ако можех да се разбера с кореспонденция, темата може би нямаше да я има.
От друга страна с тази свобода....що па човек да не почне да пуска теми с цел да блокира колкот се може повече хора....[smilie11][smilie3]



Публикацията е редактирана (14-08-15 17:40)
 Re: Не че нещо ама да попитам
Автор: Джъмбо   
Дата:   14-08-15 09:16

егото на някои се измерва с честотата на натискане на блок бутона... така се чувстват Уеко джизъси
 Re: Не че нещо ама да попитам
Автор: meneldor   
Дата:   14-08-15 17:18

Мдаа, така имаш възможност да отвориш тема "Най-големия фотограф ли съм?" и после да блокнеш всички, които не смятат така :D
 Re: Не че нещо ама да попитам
Автор: realnoncho   
Дата:   14-08-15 18:15

Няма модератори, а на мен ми писва от спамери. Толкоз.
 Re: Не че нещо ама да попитам
Автор: caspin   
Дата:   14-08-15 18:20

Казах ти го и на лични, че това са дечковски работи.Имах съвсем друго мнение за теб, но вече си го промених.Това ми е последното писане към теб.
P.S.Честито, това е хубаво нещо!
 Re: Не че нещо ама да попитам
Автор: iliyanb   
Дата:   14-08-15 18:26

Нончо, кои са спамери? Тези, които не пеят твоята песен и които не бутат темите ти в желаното от теб русло? Или просто нямаш аргументи и хоп - блок. Всички непривърженици на стерилната фотография не могат да снимат и не могат и да обработват? Опитваш се да налагаш вкус и мнение често по неподходящ начин. Няма как винаги да срещаш разбиране. Предполагам скоро ще влезеш в клуб 100 по блокирани от теб потребители тук.

ФФ не е комсомолско събрание и темите му не са час на класния. Давайте го по-лежерно и не го/се взимайте толкова на сериозно.



Публикацията е редактирана (14-08-15 18:29)
 Re: Не че нещо ама да попитам
Автор: nyamago   
Дата:   14-08-15 18:31

[smilie8] [smilie2]
 Re: Не че нещо ама да попитам
Автор: hrup   
Дата:   14-08-15 18:32

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Не че нещо ама да попитам
Автор: batsali   
Дата:   14-08-15 19:00

Често забравяно е правилото, че троловете не трябва да се хранят. Ако считате нещо за спам, игнорирате спамера и си приказвате, за каквото ви е кеф.

- Що ма спамиш?
- Що ма блокна?

Детски спорове.
 Re: Не че нещо ама да попитам
Автор: uri64   
Дата:   14-08-15 20:39

Уф, не съм адвокат на Реалният (аналогия с прозвището "Специалният" на Жозе Моуриньо), но антивик омрънка, оплака и оподсмърча основно фотокулт, сега иде ред ФФ да бъде омокрен с разнообразни телесни течности и секрети....и айде ако може без тия "отскоро съм в тоя сайт", че тоя аватар доста се е мяркал насам-натам по немногобройните БГ фотосайтове....[smilie23]
 Re: Не че нещо ама да попитам
Автор: тьма   
Дата:   14-08-15 20:50

Антивик, нали се разбрахме на лични, аз също не желая да пиша в темата на нарциси като Нончо и дори се учудих, че не си ми отговорил там. Всъщност нашият разговор с теб си е личен, така
че добре е, че Нончо за момента те е блокирал[smilie3](

Той и мен ще ме блокира, не зная защо още не го е направил - може би, защото постоянно обещавам, че няма да пиша повече, а пак пиша - и пак ще пиша, Нончо, побързай да ме блокираш[smilie3]

 Re: Не че нещо ама да попитам
Автор: nyamago   
Дата:   14-08-15 22:19

На няколко пъти в други теми съм казвал, че блокирането е израз на безсилие. [smilie23]

Разните форми на прдизвикателно поведение, които водят до блокиране, също са осъдителни, но блокирането не е решение и вреди главно на репутацията на блокиращия, а на блокирания 'накривява шапката'. Нямам желание да накривявам ничия шапка - но гледам и да не предизвиквам (макар някои нищожества да се предизвикват твърде лесно - и без нищо дори.)

Не стана ли Петък най-после, бе? [smilie11]
[beer]
 Re: Не че нещо ама да попитам
Автор: realnoncho   
Дата:   14-08-15 22:44

Въобще не ми дреме, кога става въпрос за блокиране аз винаги имам конкретни аргументи и мнение, а отсрещната страна тръгва с общи понятия какъв съм бил и какъв те си ме представяли. Не може по 5 пъти да предупреждавам да не отклонявате темите и да се продължават едни и същи глупости. И после едно и също мрънкане, като някой е блокиран. Посочете ми един блокиран конкретно от мен без причина, стига общи приказки [smilie23]
 Re: Не че нещо ама да попитам
Автор: Tota   
Дата:   14-08-15 22:46

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Не че нещо ама да попитам
Автор: realnoncho   
Дата:   14-08-15 22:52

Не, стига общи приказки.
 Re: Не че нещо ама да попитам
Автор: pmartinov   
Дата:   14-08-15 23:07

Глупавите хора вечно се опитват да променят Света.

Мъдрите само себе си...
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена