Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Re: Фотографиите на диск са само една илюзия
Автор: venny   
Дата:   15-01-15 17:35

Според мен автора на темата или не се изразява точно или е много объркан.

Тотално неадекватен първи пост едва ли не обвиняващ, че хората ако не си купуват принтери те не обичат хартията и не си принтят снимките за да останат за поколенията. Или как хората в печатния бизнес са запалени фотографи и принтели само за бизнес цели но не и за удоволствие. И да им се начуди човек, как пък тези хора нямат удоволствието да дадат едни 1000лв. за принтер!

След това започва дълга лекция за защита на файлове от какво ли не!
След това се започва с това как сме могли с един клик да изтрием цяла фотосесия и спасението било да я копираме на хартия.

Ами извинете, но ако сериозния фотограф има хубави снимки от тази фотосесия, да кажем пет на брой, оригиналите ще са копирани поне на две места, а обработените на трети, че дори и на хартия.

Много объркани тези и поставяне на всичко и всички под един знаменател.

Изобщо не се разбира какво защитава. Веднъж хартията била супер, след това нямало по – добро за архивиране от дигиталните технологии, веднъж химията и процеса на проявяване били магия , след това говори за принтене на дигитален файл върху принтера, който се рекламира. Ще го помоля да си събере мислите и да напише точно и конкретно какво се опитва да ни внуши и покаже с неговата тема.

Ние, едва ли не, обърнахме спора на аналогова срещу дигитална фотография.



Публикацията е редактирана (15-01-15 17:39)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографиите на диск са само една илюзия
Автор: itilien   
Дата:   15-01-15 20:38

Е то е ясно какво се опитва да ни внуши - купете си принтер или ако не - поне копирайте по-често. Ясно е и защо иска да ни го внуши - за да върви оборота на принтерите. Как иска да ни го внуши - опитвайки се да изкара принта и принтирането емоционални преживявания (каквито може и да са, ама само за някои хора), да придаде спорни или неверни качества на принта и да принизи качествата на файловете и дисплейното изобразяване на снимките. Естествено, опитвайки се да защитава частично или напълно неверни и противоречащи си тези, защитата изглежда объркана и неубедителна.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографиите на диск са само една илюзия
Автор: golded   
Дата:   15-01-15 21:07

Ми то, factor не за пръв път прави нескопосани опити да манипулира .


Отговори на това съобщение
 Re: Фотографиите на диск са само една илюзия
Автор: batsali   
Дата:   15-01-15 21:49

Снимайте по-често, че да се чупят камери обективи и да върви оборота [smilie5]

Защо се стискате, а не гледате да си правите кефа? Фотографията не е евтино хоби...

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографиите на диск са само една илюзия
Автор: kiten   
Дата:   16-01-15 00:28

Ега си теммата ! четох, почивах един ден, пак четох и доскоро си мислех че e поредната изцепка на природозащитник,но в крайна сметка разбрах че става дума нещо като реклама на епсон. Ако това е начина, то всичкото това изписано буди според мен, консуматор ползващ отвреме на време мастилен принтер, че последното на което ще обърна внимание е епсон ако ми се наложи да купувам принтер. Това не е начин да се обърне интерес за определена стока! Моето мнение е че се получи антиреклама и най-вече на фотофорума като инкубатор на идеи !
[smilie23]



Публикацията е редактирана (16-01-15 00:30)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографиите на диск са само една илюзия
Автор: batsali   
Дата:   16-01-15 00:37

Питай човека от Фактор каква марка му е камерата, за да я избягваш и нея....

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографиите на диск са само една илюзия
Автор: kiten   
Дата:   16-01-15 00:51

сигурно не я знае човека, защото е вградена в лаптопа му или телефона.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографиите на диск са само една илюзия
Автор: prisonbreak   
Дата:   16-01-15 09:36

Колко е лесно с един пост да разлаеш кучетата. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографиите на диск са само една илюзия
Автор: azalis   
Дата:   19-01-15 12:35

Видях видеото...За водоустойчивостта на хартията и мастилата...Интересно ми е друго...Като оставите тази хартия да изсъхне...Тогава какво се получава...Иначе е ясно че за момент нищо няма да се случи...Пробал съм го на канон от 100 лв...Но като капне капка и остане там няколко минути ..И след като изсъхне вече е големият фал... Мастилата на този принтер на каква основа са?

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографиите на диск са само една илюзия
Автор: uri64   
Дата:   19-01-15 14:06

Това е като с рекламите на Цилит Бенг и другите почистващи препарати....изсипват ти се един камион хора със скафандри и ти изчистват не повече от 1 кв. метър плочки...за теб остава удоволствието да изтъркаш после всичко сам :)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографиите на диск са само една илюзия
Автор: митко   
Дата:   24-01-15 23:59

Аз пък си получих безплатната разпечатка 30х40 и съм доволен, ако имах нужда и пари - веднага бих си купил съответния Епсон, дори и само поради отношението на търговеца към клиента.
Веднъж съм пазарувал от Асеновград консумативи и пак бях впечатлен от обслужването. Нищо общо със специализиран фотомагазин (в Пловдив)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографиите на диск са само една илюзия
Автор: victory13   
Дата:   25-01-15 00:06

Темата се поизчерпа, рекламата на принтера си върви на сайта, и така трябва да бъде [cool]

Успех на всички, които смятат да си го купят [smilie24] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »