Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - форум: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Хлебопекарна
Автор: jey6   
Дата:   16-09-14 21:08

тема във фото форум за каква хлебопекарна да си купя!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

и 2 страници коментари...
вместо да се затвори веднага.
[smilie23]

Скоро "фотография" ще е едно малко разделче в този форум.

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: didesignbg   
Дата:   16-09-14 21:11

Имахме хубава тема в зоната, може да я потърсиш. Не е вярно че хлебопекарната ще стои и прашасва, това зависи от теб и от жена ти. На нашата и се взима здравето. За марка какво да те съветвам като ти си избрал. Аз купувах няколко, Мулинекс повече никога. Така или иначе хлебопекарните са еднакви, няма смисъл да плащаш х2 или х3. Първият Мулинекс с две бъркалки и не знам си какви екстри беше от проблемна серия, целият нет е пропищял от заклинили бъркалки, които чупят зъбчата предавка, разбира се бъркалките и тавичката не се покриват от гаранцията на Мулинекс. Според мен по-важно от броя бъркалки е разположението на реотана. Тези с реотан по средата на тавичката докарват по-добре изпечен отгоре хляб.

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: JoeSatriani   
Дата:   16-09-14 21:11

Що бе? Тука от всичко разбират - от политика до етика. Къв е проблема да се пита за хлебопекарна?

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: ejel   
Дата:   16-09-14 21:25

Етика особено[smilie5]

А може ли съвет за сандвич преса или каквото й викат?

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: митко   
Дата:   16-09-14 21:40

Първите 3-4 години правих хляб 2-3 пъти месечно, оттогава я използвам само да ми меси тестото - после го пека на фурна - става много по-готина питка от кубичния хляб на хлебопекарката. Също и тесто за пици правя само в нея. Жената е най-доволна, че не я карам да меси тесто повече.

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: nqkojsitam   
Дата:   16-09-14 22:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: burningice   
Дата:   16-09-14 23:04

На мулинекса й изгоря мотора малко след гаранцията. Ремонта бе повече от нова - куче марка. Кучата марка още работи.

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: didesignbg   
Дата:   16-09-14 23:43

написа:

> Автор: jey6
> Дата: 16-09-14 21:08
>
> тема във фото форум за каква
> хлебопекарна да си купя!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?
>
> и 2 страници коментари...
> вместо да се затвори веднага.
> [smilie23]
>
> ОТДАВНА "фотография" е едно малко
> разделче в този форум.
>
>
> [smilie24] [smilie24] [smilie24]
>

Нека да го оправя вместо теб

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: asahi   
Дата:   16-09-14 23:45

И моята ми омръзна преди 2 години, ама днес си купих едно автоматизирано сито с бъркалка и ще си врътна през уикенда един пълнозърнест.

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: jingov   
Дата:   17-09-14 12:43

Въпреки, че съм съгласен с някои потребители, напр. jey6, трябва да кажа, че и фотографите са хора и хляб ядат ! Хлебопечката е гот работа, даже и с бира става лебът [smilie21]
И понеже няма не-фотографски раздел, така се получава !


Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: kimi   
Дата:   18-09-14 00:27

Тази Домашна хлебопекарна от Лидъл я ползвам от една година и съм много доволен. С две бъркалки и прави хляб до 1250гр. има и таймер за отложен старт. От днес гледам е на промоция в Лидъл за 99лв. и 3год. гаранция.



Публикацията е редактирана (18-09-14 00:34)

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: quazimodo   
Дата:   18-09-14 09:01

Tрите най-важни програми за мен са: само месене и втасване; само изпичане и отложения старт. Като възможности - ако не правиш снимки за БГ мама, в хлебопекарната става всичко от до, даже и прекрасни козунаци с всички атрибути като конци и тем подобни.

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: nikton1954   
Дата:   18-09-14 18:03

Жена ми уж не яде хляб, ама събота почва да пита: а бе, няма ли да направиш хляб?Като стане аз не мога да се доредя.Имам Moulinex с една перка за разбъркване.Става перфектен хляб както на външен вид така и на вкус и не мухлясва една седмица.

Отговори на това съобщение
 Re: Хлебопекарна
Автор: mirkata   
Дата:   18-09-14 22:49

Тази тема според мен показва, че форума има празноти. Може пък да се поразширят разделите....Все пак тук освен професионалисти има и любители като мен и изобщо всякакви хора с различни интереси.
Както казва jingov [cool]
и фотографите са хора и хляб ядат !
Това разбира се си едно мое лично мнение и надявам се, че няма да разсърдя екипа на форума.
[beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Албум преди 6 часа
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг: