Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 svatbena fotografia
Автор: etmiriam93   
Дата:   26-05-14 11:44

Здравейте!

Търся фотограф, който да заснеме сватбата ми както и видео оператор за ресторанта.

Става въпрос за: подписване + портрети на младоженците и кумовете в паркове и архетектурно интересни места + църковен брак + ресторант + 20/30 обработени снимки.
Фотосесията в парковете е около 1-1.5 часа.
Видеозаснемане: около 2/3 часа в ресторанта? Видеозаснемането да е до разрязването на тортата.
За съжаление обаче бюджетът ми е ограничен. Максималната цена която мога да предложа за фото+ видео е 350/400лв.

Надя
 Re: svatbena fotografia
Автор: kadans   
Дата:   26-05-14 12:05

В град Каспичан ли е ?
Иначе за тази цена ще получиш такова качество, че по-добре дай на някой от гостите да снима видео и снимки с подръчни апаратчета.
 Re: svatbena fotografia
Автор: kvakioh   
Дата:   26-05-14 12:37

Ако имаше и дата, населено място упоменати, може някой да се навие.



Публикацията е редактирана (26-05-14 12:40)
 Re: svatbena fotografia
Автор: deerstalker   
Дата:   26-05-14 12:45

Както се разбира от написано, автора на темата не иска много работа, няма да има прическа, ходене в младоженеца, в кумовете, няма да има вземане на булка.
Заплащането отговаря на изискванията на работа, ако е и в провинцията е нормално.
Успех и след това да покажете снимки. [smile]
 Re: svatbena fotografia
Автор: Tonidi   
Дата:   26-05-14 12:56

Надя, така и не ми отговорихте в нашата кореспонденция за коя дата е ангажимента? Не го уточнявате и в тази тема! Ако е за този четвъртък например, съгласен съм с вашите изисквания и бюджет.
 Re: svatbena fotografia
Автор: etmiriam93   
Дата:   26-05-14 13:07

29 avgust
grad Sofia
 Re: svatbena fotografia
Автор: chipsy   
Дата:   26-05-14 13:11

Сериозно ли някой би се навил да снима сватба за 200лв?
 Re: svatbena fotografia
Автор: etmiriam93   
Дата:   26-05-14 13:14

Става въпрос за 29 август ( 2014г) за гр. София.
Ритуалната зала е Красно село.
 Re: svatbena fotografia
Автор: allyx   
Дата:   26-05-14 13:17

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: svatbena fotografia
Автор: chipsy   
Дата:   26-05-14 13:24

А, не пречиш, снимай я, после да не ревете по форумите що цените на фотографията в България са ниски и не ви уважават труда.
 Re: svatbena fotografia
Автор: staskl   
Дата:   26-05-14 13:54

Все някой от гостите ще има камерка или фотоапаратче.Ще ви щрака.Така ще ви излезе без пари ,а и на наздравицата ще ви даде той някой лев.
 Re: svatbena fotografia
Автор: stown   
Дата:   26-05-14 15:04

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: svatbena fotografia
Автор: serjy   
Дата:   26-05-14 15:16

съвременната техника е достатъчно добра и ако в гостите има двама-трима с по-серозни камери, ще имаш достатъчно качествени сниммки за спомен. можеш да наемеш фотограф единствено за артистичната фотосесия за около 1-2ч.
 Re: svatbena fotografia
Автор: Sentel   
Дата:   26-05-14 15:16

Олееее не трябваше да я пускаш тази тема, моме.
Не си ли приготвила едни 3000 лв. за 3 часа никой от тежкарите тука нема ти обърне внимание.
Но всъщност ти вече имаш сигурно поне 10 оферти на лични... [smilie5]
 Re: svatbena fotografia
Автор: chukov   
Дата:   26-05-14 15:36

Само да ти кажа, че няма как хем да се снима 2-3 часа в ресторанта, хем до разрязването на тортата. Разрязването е горе-долу на 5-ия час от началото на ресторанта

вместо да даваш 400 лева за фото и видео, по-добре дай 400 за фото и снимайте видео с портативна камера.

Така видеото ще ти е почти същото като това, което ще ти заснеме няко йза 200 лева, а с фотото имаш шанс да получиш по-качествена фотография.

Иначе считам за обидно да се пуска кукичка с елементарна стръв във форум, където се знае, че все някоя гладна риба ще клъвне.

Колкото и да е ограничен бюджета винаги могат да се извадят няколкостотин лева отгоре, при ясното съзнание, че ще си ги възстановите от даровете на гостите, които в днешно време в 90% от случаите подаряват пари.

А това, дето нямате пари, го разправяй на друго място. Или искаш да имаш снимки или не искаш - номерът с ограничения бюджет - под шапитото на цирк Балкански



Публикацията е редактирана (26-05-14 15:42)
 Re: svatbena fotografia
Автор: chukov   
Дата:   26-05-14 15:36

Регистрацията е от днес, направена с цел да се лови риба на гола кука - тъпо
 Re: svatbena fotografia
Автор: fraction   
Дата:   26-05-14 15:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: svatbena fotografia
Автор: stown   
Дата:   26-05-14 16:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: svatbena fotografia
Автор: paolo_n1   
Дата:   26-05-14 16:21

Аз съм навит стига булката да не е като по голяма част от моделите тук..
P.S
и ако е възможно в менюто да има риба , все пак е лято и свинското не ми се отразява добре.
иначе цената ме устройва !

 Re: svatbena fotografia
Автор: fraction   
Дата:   26-05-14 16:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: svatbena fotografia
Автор: chukov   
Дата:   26-05-14 16:42

Приемете, че го казвам като човек с доста опит в сватбената фотография. Имам наблюдения в поведението при търсене на фотограф, при ценообразуването, при поставянето на изисквания от страна на младоженците, формиране и разпределение на сватбен бюджет и т.н.

Не го приемайте като заяждане или страх някой да не ми изяде хляба. Така или иначе това не е моя таргет.

Казвам тия неща тук, за да четат фотографите. Булката днес е тук утре я няма.
 Re: svatbena fotografia
Автор: chukov   
Дата:   26-05-14 16:45

fraction написа:


> може да няма
> наистина пари ...

Няма такъв момент, повярвай ми


> не всеки, може да извади 2к за
> снимки и видео ( доколкото съм
> запознат, минималната цена )


Няма такова нещо и никой не говори в случая за 2 бона

между 400 и 2000 лева има огромна разлика
Истината е такава: 500, 600 или 700 лева за добра фотография. Може и без видео или ако има нека е любителско

Такива пари на сватбата ВИНАГИ ИМА
 Re: svatbena fotografia
Автор: fraction   
Дата:   26-05-14 16:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: svatbena fotografia
Автор: allyx   
Дата:   26-05-14 16:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: svatbena fotografia
Автор: chipsy   
Дата:   26-05-14 17:04

allyx написа:

> Чуков, моя позната си направи
> ЦЯЛАТА сватба за 3000лв, като 200 от
> тях отидоха за фотограф СЪС видео.
> Вярно, не беше в София, но пак
> казвам - не всеки сватбата му е
> самоцел за ръсене на пари. И не, че
> нямаха, а предпочетоха да си
> направят околосветско
> пътешествие ;)


Тъй де, за някои кифтетата и оркестъра са приоритет, пък за фотографчето 200 кинта да се радва, че и за видео останало. [thankyou]
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.