Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Некоректни обяви в базара
Автор: Poki213   
Дата:   08-04-14 21:36

Камерамен, благодаря за препоръката. Но все пак, къде видя да диктувам правила?
Изразих възмущението си от "търговците в храма", по точно от некоректната част от тях, иначе правилата ги пише горе в дясно. И не съм ги аз написал.

Отговори на това съобщение
 Re: Некоректни обяви в базара
Автор: deerstalker   
Дата:   08-04-14 21:46

[smilie23]



Публикацията е редактирана (08-04-14 22:28)

Отговори на това съобщение
 Re: Некоректни обяви в базара
Автор: cameraman   
Дата:   08-04-14 21:52

Господин Poki213 , докато нямате снимки в профила си ще Ви броим несъпричастен към тематиката на форума.... Освен това, когато не снимате, не Ви е нужно да си купувате нищо от базара... или най-малко от Базара..



Публикацията е редактирана (08-04-14 21:57)

Отговори на това съобщение
 Re: Некоректни обяви в базара
Автор: mmjm   
Дата:   08-04-14 22:15

Какво нападнахте човека? Тази е интересна, златният олимпус е от времето, когато имаше коментари (добре е да се прочетат).
https://photo-forum.net/photographer/qwer6
не виждам снимки в този профил, това прави ли го лош продавач? Не мерите ли с двоен аршин?
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Некоректни обяви в базара
Автор: Poki213   
Дата:   08-04-14 22:19

господин камерачовек и дирсталкер, не видях никъде в правилата да е задължително да присъстват снимки в профила. За това пък видях, че е не се толерира (меко казано) дублирането на обяви с една и съща стока или заблуждаващите обяви. Точно както не е задължително посещаването на базара, така и никой не ви чука да звъните.
Ясен ли бях? [smile]
Та, в тази връзка, утре сутрината, може да изляза на улицата с шапка с перо. А може и да не изляза. [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Некоректни обяви в базара
Автор: cameraman   
Дата:   08-04-14 22:20

Ма нали това не е търговски сайт и основното тук е фотографията???

Отговори на това съобщение
 Re: Некоректни обяви в базара
Автор: Poki213   
Дата:   08-04-14 22:23

Анджък, дойдохме си на думата [smilie3]
и сега за да не ти се налага много да се напъваш ще те подбутна, от това че не съм качил снимки в профила не получавам някаква облага или преференция. Даже напротив. Но от това да се търгува безпринципно и без никакво зачитане на елементарна логика определено некои очакават облага, и бас ловя, че не са никакви фенове на фотографията ами обикновени вещомани и търговци. Толкоз.
[beer]



Публикацията е редактирана (08-04-14 22:26)

Отговори на това съобщение
 Re: Некоректни обяви в базара
Автор: cameraman   
Дата:   08-04-14 22:25

Вашата дума не тежи, щото не снимате...
Извинявайте ако съм Ви обидил.... И Админа да ме извинява. Махам се, щото иначе ще трябва да ме накажат.



Публикацията е редактирана (08-04-14 22:27)

Отговори на това съобщение
 Re: Некоректни обяви в базара
Автор: Poki213   
Дата:   08-04-14 22:31

Е чак накажат ?!
Да кажем, че това е малката полза от това " мрънкане" както го нарекоха по на горе. А дано, някои леко да се сепнат и да не заливат базара.
Благодаря дето се вика на участващите и на тези в храстите, също .
Лека вечер :)

Отговори на това съобщение
 Re: Некоректни обяви в базара
Автор: cameraman   
Дата:   08-04-14 22:37

На мен ми е минало времето да се напъвам... А Вие не се занимавайте с глупости, а снимайте и се опитайте да докажете, че не сте случаен дърдорко, а човек, който е отдаден на фотографията..

Отговори на това съобщение
 Re: Некоректни обяви в базара
Автор: lmitov   
Дата:   08-04-14 23:27

Хайде стига с тези нападки - никъде не е казано, че за да си член на форума трябва да публикуваш снимки в профила си. Аз например съм член на форума от доста време, но едва наскоро придобих смелост и самочувствие да публикувам снимки.

Отговори на това съобщение
 Re: Некоректни обяви в базара
Автор: e-mil   
Дата:   08-04-14 23:30

Автор: Poki213
Дата: 08-04-14 19:17
"Мисля, че е некоректно... да се подмамват клиенти по подобен селски начин."


Автор: Poki213
Дата: 08-04-14 22:19
"За това пък видях, че е не се толерира... заблуждаващите обяви."


Бе, ти уж беше опитен с базара, а продължаваш да не схващаш. По-горе ясно ти обясниха, че цената се посочва само в полето за цената, което е преди текста с описанието. Освен това до цената ясно пише: "История на цената" и там веднага се вижда на коя дата за колко се е предлагала стоката.

Сега, дали обективите наистина струват толкова малко или са счупени и нищо не струват, или просто човекът има заложна къща и иска да излезе на нула... това е съвсем отделен въпрос. В този случа няма как да разбереш само по обявата дали е мошеник.

Продавачът на две места е писал актуална цена, съфорумците се опитаха да те ориентират, а ти продължаваш да се дървиш. [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Некоректни обяви в базара
Автор: georgivelev   
Дата:   08-04-14 23:51

Господин Poki213 , докато нямате снимки в профила си ще Ви броим несъпричастен към тематиката на форума

Ех, ама тия нападки за липсата на снимки най- ги обичам. А като качиш снимки, ти казват, "виж си снимките". Няма угодия, като свършат смислените аргументи, доколкото ги има, винаги започват подяждания за снимки, точки, кой е по-добър фотограф и е печелил повече награди. Истински форум си е тук, но не градски площад, а по-скоро селски мегдан, където селянките се вардят другата да не ги предреди на опашката в общия магазин. Творецът го е казал, по-добре първи в село, отколкото последен в град. Затова и тук е така, в споровете аргументите на страната с повече Б точки тежат повече.[cool]

За да бъде най-справедливо, предлагам, секцията "базар" да е видима само за тези с поне 5 снимки с рейтинг А от над 50, а продавачи да могат да бъдат само фотографи с поне 2 снимки с рейтинг 20Б. За да пишеш във форума, трябва да си качил в профила си поне 5 снимки от кохерентна серия, изразяваща самодостатъчната визия на фотографа. Щото тук се напълни с много бла-бла като мен :)

ПП - мога да ви покажа свои снимки на айпада си. От кохерентни серии са. Всичките са с поне 100 C-точки. Приятелите ми ги харесват. Дали другите ги харесват или не, въобще не ме брига.

ППП Абе тая статия с кохерентната самодостатъчна фотог(р)афка, дето снима абитюрьентски балове, не може да ми излезе от главата!

Отговори на това съобщение
 Re: Некоректни обяви в базара
Автор: rossen76   
Дата:   10-04-14 21:22

АЗ попаднах на некоректен търговец, при закупуването на обектив след няколко кадри на другият ден видях че липсва фокуса .допълнтелно и проблем с лещите и сега е на ремонт да видим дали ще го оправят

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »